Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: много разбити мечтинови [re: vesela.bg]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 17:35



Мила Петя,ужасно съжалявам че и ти стана член на нашия клуб.Истината е че тук съм намерила много подкрепа и възможност да изкажа болката си.Не е истина това,че всеки е зает само със себе си.Тук можеш да споделиш всичко,което те вълнува и да получиш подкрепа от хора,които наистина знаят как се чувстваш.Ти си ужасно млада,не се предавай и не допускай черни мисли да завладеят ума ти.Бори се ден за ден,защото не знаем утре като се събудим дали няма да се е появило и някакво ефикасно лекарство.Може пък положението с белия ти дроб да не е толкова лошо.Просто трябва да вярваш,защото последното,което ни остава,когато вече нищо не ни остава е надеждата.Ако имаш нужда от приятел,кажи,ще ти дам имейла си да си кореспондираме.Кураж миличка,ще се пребориш.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 15:49



Здравейте, всички, които ме подкрепихте!

Много ми се искаше да споделя нещо хубаво, но уви, резултатите са точно, каквито предчувствах. Няма съмнение според гръдния хирург, че се касае за метастази в белия дроб.

Насрочена ми е операция за 15,11,2006, на която да се отстранят метастазите. Междувременно направих и рентгенова снимка, която показва чисти бели дробове, но тъй като скенерът е по-точен метод за диагностика, се налага операция въпреки всичко.

Предварително благодаря на всички, които в този ден ще ми стискат палци. Повярвайте ми приятели, нужна ми е цялата подкрепа и позитивно мислене на света. Ще се радвам да мога да се похваля, че всичко е минало добре.

Желая сили и много кураж на всички, които се борят!



Тема Re: Мечтите предстоят!нови [re: petya23]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано07.11.06 16:42



Петя, мила, съжалявам за този резултат! Но се възхищавам от твоя дух и съм сигурна, че ще успееш! Преди години моят съпруг преодоля болестта, благодарение на изключителния си дух - така че аз добре зная какво е значението му в тази борба. За подкрепата - не се съмнявай! Имаш я от всички - ще мислим с много любов за благоприятния изход на операцията ти. Сигурна съм, че с общи усилия ще постигнем най-доброто за теб, миличка! Пожелавам съвсем скоро това да бъде за теб само един спомен!



Тема Re: Мечтите предстоят!нови [re: *jull*]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 17:26



Бъди сигурна,че на 15 много хора ще мислят и ще се молят за теб.Аз със сигурност няма да забравя къде ще бъдеш на този ден и в мислите ти ще бъда с теб.А дали има някой,който да ни информира и да ти предава нашите поздрави,докато ти се възстановяваш в болницата? Пожелавам ти всичко да мине по най-възможния добър начин и с нетърпение ще чакаме отново да се включиш във форума.УСПЕХ!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторnelidz (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 17:55



Здравей, Петя!Трудно е и боли от всичко това,което ни се случва.Но ние хората сме така устроени, че в такива ситуации може да мобилизираме цялото си същество, енергия и сили и съм сигурна, че с помощта на всички мили и отзивчиви "човеци" тук , с помощта на приятелите и семейството,можеш да се справиш.Казвам човеци, защото хора много-но човеци малко.Трябва да повярваш и да запазиш духа си.ДА се бориш, заедно с хората около теб.Да мислиш положително и оптимистично.Казвам го, защото съм го изпитала и знам какво е.Преди два месеца на баща ми му откриха рак, при това един от най-рядко срещаните в света и беше ужасно тежко, още е, но някак май вече го приемам.И той рухна и се превърна в друг човек.Аз съм малко по-голяма от теб и сама ходя по болници, консултации, хирурзи, чета най-много ,ровя се.И благодаря на всички мили хора тук и на моите приятели, които ме подкрепиха и ме подкрепят.Без тях би ми било много по-трудно.Когато ти е много тежко и когато ти се плаче, просто си поплачи, ще ти олекне.И знай, че след днешния ден идва друг и той може да е по-добър, по-слънчев, изпълнен с повече положителни емоции и усмивки!В голяма степен това зависи от самите нас!Всички сме с теб и те подкрепяме!!!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: nelidz]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 19:27



Мила Петя,
Толкова искам да преодолееш всичко!!
Освен хубавите думи за кураж и вяра, че ще се справиш, моля те търси и опитвай различни средства. Нека очакваните ефекти ти дават сили да се бориш!
Наистина ще мисля за теб на 15.11 и много се надявам да преодолееш и това изпитание!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано07.11.06 19:41



Ще се моля за теб, Петя!



Тема Re: Мечтите предстоят!нови [re: *jull*]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 23:23



Мила Петя,прочетох писмото ти още първия ден,в който писа и много пъти сядах,но досега не ти написах.Мислех си,че ще можеш да се похвалиш,че притесненията ти са били напразни.За съжаление ти е било писано да минеш и през това изпитание.Бъди силна и вярвай!На 15.11. и аз като всички писали преди мен ще те подкрепям мислено.Кураж,момиче,вече имаш толкова нови приятели!И да пишеш,когато можеш!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: Thea]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 00:01



Миля Петя!
Бъди силна и психически не се предавай!
Всички сме с теб - не само които сме ти писали, а всички които четем и влизаме във форума!
Сигурно си сърдита на съдбата - защо точно ти, защото толкова рано .... точно в разцвета на младостта... Все въпроси които и аз съм си задавала...
Но знай че ти можеш да се пребориш, това е само едно изпитание. Живота продължава миличка. И ще бъде по-хубав, защото ще го оценяваш повече, ще се радваш на малките неща в него и ще бъдеш щастлива, ще бъдеш здрава,защото ти си обичана, имаш обичта и подкрепата на семейството си, на приятелите си и нашата подкрепа.
Изгони всички лоши мисли от главата си! МОЛЯ ТЕ! Бъди силна, ти ще успеееш!!! Всички ние вярваме в тебе!





Тема Re: много разбити мечтинови [re: нoвa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано08.11.06 00:21



Миличка, толкова си силна, че абсолютно и безрезервно вярвам, че ще се справиш. От всеки постинг тук имаш какво да вземеш със себе си там в болницата. И знай, че ти стискаме палци и сме с теб. А след това заедно ще търсим и намерим пътя за възстановяването ти в бъдеще.
Успех и усмивката да не изчезва от лицето ти!

Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.