Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема za Petyaнови [re: petya24]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 12:22



Здравей, Петя! Следя твоите разговори с останалите "обитатели" на клуба, и не преставам да се възхищавам на твоята явна интелигентност, положително мислене, и най-вече несъкрушим дух! Ти имаш дух, който може да превъзмогне всички перипетии, които животът поставя пред човек (нали знаеш, "перипетии: трудности, които съдбата поставя на пътя на главния герой, с които той в края на краищата се справя успешно, калява характера си, излиза победител и тържествува").
Само това исках да ти кажа, и да ти пожелая приятен ден днес!



А, и бих препоръчала да опиташ да свикнеш да мислиш за себе си като за "човек в идеално здраве, който ще си остане такъв" - смятам, че това е мнооого хубаво внушение, и променя напълно "биохимията" на организма. Аз лично имах една година, през която все ме налягаха разни болести, нетипични за 25-те ми годинки тогава, и само чрез това положително внушение се оттървах напълно от лошия навик да боледувам! Та до днес, да чукна на дърво... "Правилното" мислене има много голяма сила
, но ти май си го знаеш, поне такова впечатление оставяш



Тема Re: много разбити мечтинови [re: lra]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 18:40



И така, стискаме си ръцете, че ще оздравея, решено е, няма повече спорове.



Сега като чета за външни изяви на болестта, си мисля, че точно преди поставянето на диагнозата бях много изморена, изтормозена, нервна, и препретрупана с работа и задължения. Никой не би бил в състояние да го избегне, просто е стечение на обстоятелствата.
Всеки ден ми хрумват различни причини за болестта - например периода на полуразпад на стронция от 20 години (във връзка с катастрофата в Чернобил) съвпада абсолютно точно (дори и с месец) с моето заболяване. От друга страна бях вперила поглед във връзката си и изживявах залеза й предварително. А и живея в една стара кооперация, която като нищо може да има азбест в стените. И все не си харесвах нещо, все бях самокритична и недоволна и самоубийствено нискосамочувствена. И бях занемарила двигателния си режим, и още сто неща.

Наскоро един човек ми каза, че имам симптоми на глисти, и ракът се причинявал от глисти и отдавна имам проблеми със стомаха и се чудя дали ако имах повече инфо, нямаше да се развият нещата по-благоприятно.
Да не говорим пък, че лекарите забавиха лечението ми поради неправилна диагноза, при това можеше да се спаси крайника.

Каквото и да си говорим, сега съм по-добре, а и мисля, че изплащам грешки от предишни животи (никой да не ми се смее, вече съм повече от уверена, че има нещо космическо в цялата работа).

Но само тук си позволявам да си изливам душата, така че простете ми откровенията.

Вярвам, че хиляди въпроси се въртят в главата на всеки и не че дават някаква насока, но няма как да се правим, че не си ги задаваме.

Пък каквото сабя покаже!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторgalia7 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 00:04



Здравей,Петя!Мисля си за теб и искрено се надявам да се пребориш с тази коварна болест.Не се предавай!Не мога и не искам да повярвам,че няма лек за рака.Майка ми е с множество метастази на белия дроб и мозъка.Не знам дали си чувала за Димитър Куцаров,който лекува с билки.Той даде големи надежди и е 100% сигурен,че ще излекува мама.Защо не пробваш и ти?Все пак става въпрос за билки-ако не помогнат,то със сигурност няма да ти навредят!Единственото нещо което каза,когато мама влезе при него беше-"Гледай ме в очите!".След минута посочи точните места на метастазите без ние да сме казали абсолютно нищо!Пред къщата му чакаха няколко жени,които са изчистили метастазите с неговите билки и идваха за още-профилактично.Успех,мила Петя!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: galia7]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 08:45



iskam da kaza tuka , che tochno tozi chovek kaza kude e rakut na maika, i az togava go pomislih za lud, tui kato sled 2 dena i bqha naznachili operaziq, pri koqto napulno ilishno otstraniha limfinte vuzli na kraka i ( zaradi parite, koito dadoh na ruka )ta i tova posle kolko q muchi gorkata... a bai Dimitir napravo otseche kude e problema, dade bilkite i kaza za kontrolen pregled sled edi kolko si vreme... no az ne i gi dadoh...i taka sled nqkolko meseze sled mnogo zaguba na vreme i sumati lekarski greshki(vkluchitelno i na segashniq minister) diagnozata na bai Dimitur se potvurdi...no beshe veche tvurde kusno...



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 21:55



Здравей, Петя! Опитах се да ти пиша на имейла, но не успях (май съм голям лаик). Предполагам, че през месец март ще успеем да дойдем до София за преглед, защото минаха 4 месеца от операцията , а ние не знаем докъде трябва да се раздвижва сина ми. На нас рехабилитатор ни беше Нина и тя ни предупреди да не се доверяваме на други, защото само тя има опит в случаи като нашия (а те май в България са 3). Заради тежката химия ние сме все в болница и не успяваме до отидем. Ако звънна на доцента и си уговорим дата, ще ти пиша.



Тема Re: Как започна всичконови [re: petya24]  
Автордиa (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 21:57



Петя колко беше при теб алкалната фосфатаза - днес ми правиха изследване и ... моята е 327 - и като прочетох тук там май е доста над нормата.
Моля те за твоето мнение.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: galia7]  
Авторmihaela (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:00



Бихте ли дали някакви кординати на Димитар Куцаров?Каде мога да го открия?Благодаря предварително!!!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторmihaela (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 23:04



Петя ти си един голям човек!!!Нямам думи да изразя това което мисля за теб вазхищавам ти се.Продалжаваи в сащия дух и нека Господ ни пази и закриля!!!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: mihaela]  
Автор *jull* (())
Публикувано24.02.07 23:31



Ако е същият - билкарят Димитър Куцаров - живее в село Каменар, Бургаско.




Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Автор esteel86 (непознат)
Публикувано01.03.07 20:21



Pro4etoh istorijata ti. Vsu6tnost ot 1-19 stranica, gore-dolu vsi4kite mnenija. Razplakah se. A sum na rabota v momenta. Mnogo mi stana mu4no. Slu4aino re6ih da 4eta v tozi forum. Iskam da pojelaja na vsi4ki tuk mnogo zdrave, kusmet i vinagi da se podkrepjate!




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.