Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:47 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: как съмнови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 17:51



Привет, Петя! Радвам се, че в момента се чувстваш чудесно. Прочетох внимателно всичко, което се е случвало около теб, докато ни нямаше. Не се страхувай от болката и лошите настроения. Все пак сме ХОРА и ако през цялото време сме безумно щастливи и весели, то значи нещо с нас не е наред.
Не е важно през колко трудности ще преминем, важно е да постигнем, това за което се борим.
Дано не ти звуча много философски, но сигурно и аз съм в някое от поредните ми мрачни настроения. УСПЕХ, миличка!



Тема Re: към Нелгинанови [re: nelgina]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 18:11



А вие как сте...Надявам се да сте добре и спокойно( доколкото е възможно) да се зарадвате на празниците..





Тема Re: към Нелгинанови [re: здp1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 20:54



наистина мила, как сте, как е героят на героите?

ще ми кажеш ли къде да гледам, когато искам да разбера как сте?

и да поздравиш малкия борец от една кака с подобна съдба. всичко хубаво и весели празници.





Тема Re: към Нелгинанови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 23:29



След тежката операция, която претърпя момченцето ми (третата в България), продължаваме с химиотерапия още ок. година. Схемите на вливане са изключително дълги и тежки. Прибираме се вкъщи за 2-3 дни и отново сме в болница заради ниски стойности на кръвните показатели.
Синът ми наистина е много смело момче и въпреки, че в момента е много слаб и отпаднал, се опитва да се възстановява в паузата между схемите.
Скъпа Петя, и аз като теб не смея много да се включвам във форума, защото не съм компетентна да съветвам хората, а и нали знаеш :"Всички щастливи семейства си приличат, но всяко е нещастно посвоему".
Надявам се за празниците да сме вкъщи и тогава да отправя своите коледни пожелания към всички .



Тема Re: към Нелгинанови [re: nelgina]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 11:06



мила Нелгина, там е работата ,че тук всички сме нещастни, е може би всеки по своему, ама нещастни....Напълно те разбирам как се чувстваш и аз съм майка и съм сигурна,че ако е трябвало ,ако така е отредила съдбата вашето семейство да пострада то ти веднага би се сменила със синчето си...ама какво да се прави, трябва да се бориш, да си оптимист и да му вдъхваш сили,той сега има теб до себе си

...Кураж и дано сте добре за празниците..



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 20:00



Петя, беше ли днес на консултация при доц.Цекова ..Какво ти каза..Обади се..



Тема Преглед при Доц. Цекованови [re: здp1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 22:42



Здрасти!

Доцент Цекова е изключително мила. Тя ми каза това, което съм свикнала да чувам - моят вид рак не се повлиява от химиотерапия, нещо повече, тя смята, че ако направим химиотерапия, поради отслабване на имунитета е възможно състоянието ми да се влоши, вместо да се подобри.

Отскоро съм се запалила по играта снукър, но и там ракът е успял да се прокрадне - днес четох историята на един гениален играч, който умира пет дни преди да е навършил 28. Истината е, че дори всичките пари на света не могат да ти купят здраве и живот.

Днес доц. Цекова ме изпрати с думите "За който има век, има и лек". Хубава максима, медицината помага на тези, които имат живот пред себе си.

Днес се срещнах с един приятел и се заговорихме за миналото, стана ми много тъжно. Спомних си толкова щастливи моменти от преди 3-4 години, че опитите ми да изглеждам щастлива сега пропаднаха.

Моят приятел се обажда все по-рядко. Май връзката ни беше пред разпад без значение дали съм здрава или не.

Утре е коледното парти на фирмата! Със сигурност ще се опитам да се забавлявам, ще пия по чаша вино за здравето на всички ни!





Тема Re: Преглед при Доц. Цекованови [re: petya24]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано19.12.06 17:05



Беше ми интересно, защото първата лекарка Д-р.Кръстева при която си била е моята онколожка..дали и доцентката ще е на същото мнение...Остава ти да се подкрепяш с алтернативни методи , да имаш кураж и с Божията воля да се оправиш...Ми с приятеля ти нещата щом са били проблемни...майната му(с извинение)..Весело прекарване на купона..





Тема Петя, как синови [re: petya24]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано21.12.06 19:13



Петя, пак изчезна.Как си, как мина коледното парти?



Тема Re: Петя, как синови [re: nelidz]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 20:18



Ето ме, не съм изчезнала, но тръгнах на работа, където (временно) нямам компютър.

Партито мина добре, хубаво, но имаше един момент, от който се срамувам. Реших да потанцувам на едни гръцки песни, шефката се разплака, понеже ме вижда да танцувам с протезата и се умили, и аз се разревах и стана една... Не трябваше да го правя, не трябваше да поставям хората в положение да ме съжаляват и т.н. Сега много ме е срам и се опитвам да не мисля за това, но не мога да го забравя. Тогава се чувствах добре, стана ми весело и не помислих как ще се отрази на другите, ако ме видят да танцувам. Стана много кофти, атмосферата се развали след това, но виновна е сливенската перла, а не аз

.

Иначе всичко е постарому, май съм забравила колко е натоварено движението в работни дни. Ходя си на работа, там се боря с недоспиването до обяд, а след обяд - с дрямката.

А, от вчера разпространявам една смешка, много е хубава, да я споделя и тук:

"Как ще се борим с корупцията в държавните институции, като на всяка врата пише "БУТНИ".
Мисълта е на Анастасия Мозер, не моя.

Очаквам да чуя как са останалите. Как сте, какво става с малките битки и големите войни?





Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.