Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: тук съмнови [re: petya24]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 23:32



Хей ПУХЧЕ,не ме ядосвай та ти отиваш към победата на тази болест и искаш да спреш на средата на пътя??? Ти си силна и ще победиш РАЗБЕРИ ГО И ПОВЯРВАЙ МИЛО МОЕ ДЕТЕ!Лекарството се крие в природата,но трябва да го откриеш за теб. СТЯГАЙ СЕ! ОБИЧАМЕ ТЕ И ВЯРВАМЕ В ТЕБ!!!!



Тема Re: тук съмнови [re: petya24]  
Авторkatence (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 23:04



Петинка...не искам да се повтарям, защото всички преди мен са ти написали толкова истински и верни неща, затова единственото, което ще ти кажа, е да ги послушаш ! Пиши всеки ден, когато имаш как, затова е форума, да се подкрепят хората взаимно, ще ти е по-леко когато споделяш, а и тук има много компетентни и добри хора, които са готови да ти помогнат с каквото могат.
Аз те прегръщам силно, моля те пиши, и чакаме новини от теб след 18-ти.
Не се давай!



Тема Re: тук съмнови [re: katence]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 23:21



Petj mila kak si pi6i.moljte



Тема извинениенови [re: katence]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 23:32



Здравейте, приятели,

иска ми се да обясня защо така привидно "отсъствам" от форума. Истината е, че редовно преглеждам темите, но когато не съм компетентна, не си позволявам да изказвам мнения. А това е доста често, защото моят вид рак е толкова специфичен, че няма с кой да споделям това, което ме вълнува. Да, имам рак, но дотук свършват приликите ми с вас. Първо, защото моят е много рядък вид и дори самите лекари не знаят какво да правят в моя случай и попадам на лекари, на които аз обяснявам за какво става дума. И второ, искрено съжалявам, но с моите знания не мога да ви бъда от полза.

И трето, понякога ми е тежко и трудно, не искам да се боря, не искам да се правя на щастлива и да си повтарям, че животът продължава. В такива моменти не съм от полза за никого, включително и за себе си.

Друг път лошото настроение отминава и ми се струва, че ракът не е най-тежкото, което ми се е случвало. Тогава се чувствам силна и готова да преобърна света. Но точно в такива моменти ми е неудобно да говоря за себе си и своите пориви, когато другите са смазани от мъка, отчаяни и оскърбени от съдбата.

И така, все не намирам удобен момент да се включа в дискусиите, още повече че вие ме учите на много неща, а не обратното.

Това е истината, и искам да я приемете като извинение.

Не пиша, защото чувствам, че не допринасям с нищо. Моля да ме извините и да ми повярвате.
Има и още нещо - не мога и ден да изкарам, без да влезя във форума. За което съм благодарна на всички в него.
Тук намирам утеха





Тема Re: извинениенови [re: petya24]  
Авторkoleva (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 00:43



Мила Петя,
позволи ми да те уверя, че диагнозата не трябва да се разглежда като автоматична смъртна присъда - независимо колко зле се чувстваме, независимо колко неблагоприятна е прогнозата. Много хора са се борили и са възстановили здравето си. Можеш да овладееш положението така, че да помогнеш на тялото си да спечели войната.
Винаги е прекалено рано да се предаваме!

Разбира се, няма вълшебна формула за победа над рака. Това, което ще ти кажа са съставките на шанса за борба. Първата съставка е надеждата – надеждата, че борбата ни не е невъзможна. Втората съставка е информацията – която ще помогне на тялото ни да спечели битката/а тук информацията е супер/. Ако добавим и желанието да правим необходимото, може да постигнем положителни резултати, а това си струва усилието, нали?
Длъжна си да се бориш!Кураж, ние сме с теб!
Прегръщам те



Тема Re: извинениенови [re: koleva]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 12:23



Pitenka mila pi6i kakvo pie6 kakvo vzima6.Spazva6 li njkakav rezim na xranene.Pravi6 li njkakvi proceduri.Pie6 li Natanal.Moljte eitaka pi6i za sebesi.Nikogo njma da otek4i6.Naprotiv vsi4ki sme s teb,ti sega nai mnogo ima6 nyzda da spodelj6.Vseki den 4akam da vidj tvojta tema.Mila ne se ot4aivai,moljte ne se ostavji na ot4ajnieto i depresijta da te smazat.Za teb teparva 6te ima tolkova 6tastlivi i xybavi momenti.Pregra6tam te i se molj za teb.



Тема как съмнови [re: fifi]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 18:32



Здравейте, всички!

Днес бях на контролен преглед за белия дроб, няма нищо обезпокоително след операцията. Аз също се чувствам добре, дори имам сили да се нервирам за глупости от университета - значи съм ок. Исках да се накъдря, но една фризьорка ме отказа категорично. Днес си купих нови украшения за елха. С две думи - животът продължава.

Пия вилкакора - вече четвърти месец. Пия и комбинирани витамини, чай от шипки, натанал - три пъти на ден по една глътка, колкото дойде. Натаналът ми отвори голям апетит, обаче все още ми е много неприятен на вкус. А като го глътна, все едно е огън. Голяма гадост ми е да го пия и веднага пия чаша вода, но така и не мога да се отърва от дъха на чесън. Минава чак след като се нахраня. А и още нещо, натаналът се пребори с ленивите ми черва. Полезен е, спор няма.

Това е. Знам, че не е достатъчно, но в съчетание с по-здравословно хранене (без пържено, без червено месо, повече ядки и плодове и чайове) засега се чувствам добре. Не пуша, но и секс не правя. Няма пълно щастие!





Тема Re: как съмнови [re: petya24]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 20:24



Мила Петя, радвам се да видя едно по-оптимистично включване от теб...Все пак идват празници и щом се чувстваш добре, забрави за болестта , радвай се и изживявай всеки ден , а и гаджето сигурно ще се появи за празниците и вичко ще си дойде на място...





Тема Re: как съмнови [re: здp1]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано14.12.06 21:48



Bravo mili4ka taka te xaresvam znaex si az 4e si mazko momi4e.Probvai natanala da go smesva6 sas kiselo mljko,taka e po prijten.Ina4e smardi navsjkade iz ka6ti.Ama az taka si kazvam koito ne iska da izliza,vse pak e za zdraveto.Probvai i kurkuma tuk dosta se izpisa za tazi podpravka.Vob6te bravo na teb.pregra6tam te i te celuvam.Badi 6tastliva



Тема Re: как съмнови [re: petya24]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано14.12.06 23:17



Петя, миличка, всичко ще е наред от тук нататък






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.