Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: много разбити мечтинови [re: esteel86]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 17:13



Здравей, естийл,

съжалявам, че съм те разстроила така. А не би трябвало. Днес имах много зареждащ ден - бях в болницата в Горна баня за контролен преглед, но предварително знаех, че няма нищо притеснително. Просто рутинна среща с моя лекар. И докато го чаках да ме приеме, се видях с цялото отделение, което представи си, ме помни. Всички до един ми казаха, че изглеждам отлично. Какво повече й трябва на една сама жена



Никога не съм искала някой да се разстройва толкова от моята история. То с кофти истории е пълен целия живот и моята не е изключение, по-скоро е част от общия пейзаж.


Поздрави и не увесвай нос. Всички тук се борим и страдаме и се радваме заедно.
П.С. Благодаря ви, приятели, за това



Тема до Петянови [re: petya24]  
АвторKoлeвa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 23:26



Mила Петя,
ще те помоля,ако може да ми оставиш мейла си.
Благодаря!
Прегръщам те!



Тема Re: до Петянови [re: Koлeвa]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 01:06



peyakr@hotmail.com
petyakr@hotmail.bg

Проверявам ги ежедневно, но като ме завърти шайбата в работата, не отговарям веднага, така че прояви малко търпение, ако не получиш отговор същия ден.





Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 12:53



Здравей Петя,

много се радвам за теб

. Разбирам, че си ходила до болницата, как мина срещата ти с доцента, как реагира като те видя? И това, че цялото отделение те помни и да ти се радват е страшно зареждащо, нали?

Имам един въпрос - знаеш ли каква е процедурата, като се явяваш пред ТЕЛК?
Аз имам някаква бегла представа какво трябва да направя, но все пак ....

Поздрави специални



Тема Re: За ТЕЛК-анови [re: Paлицa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 17:27



Рали, върни се назад или погледни в справочника, имаше тема за ТЕЛК-а, там предъвквахме почти всичко..



Тема Re: За петянови [re: здp1]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано06.03.07 16:59



петя чела ли си за историята на Ян Гаулер
Много ми напомня за теб и затова реших да ти я покажа/може и да си я пропуснала сред многото теми/
А и тя е едно потвърждение че ШАНС ВИНАГИ ИМА!!!!!!!
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1946813523
виж я на този адрес



Тема Re: За петянови [re: kattt_1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 17:51



Благодаря, Кате,

Наистина я бях пропуснала тази история. Доста е дълга и затова не я изчетох цялата, но прочетох в началото - наистина много прилича на моя случай. Благодаря ти за вниманието.


Раличка, все не мога да си събера ума и да ти отговоря за моето минаване през ТЕЛК, но не съм забравила. Още мъничко търпение прояви, вероятно утре ще ти напиша. Прости ми, че те бавя толкова, ама искам да си спомня всичко и да не се разсейвам с други работи, докато ти пиша, затова сега върша другите работи и да ги пиша приключени.





Тема Re: много разбити мечтинови [re: Paлицa]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 15:39



Здрасти, Раличка,

ох, най-после намирам малко време да отговоря. Каква е тая лудница, какво става напоследък, по цял ден търча из офиса и работа все има.


Поздравявам те с празника и ти желая усмивки.
Доцентът не изрази особена емоция от срещата ни. Не ми каза, че изглеждам добре, а аз го очаквах. Все едно, беше петък, той имаше изпит със студенти и беше крайно претоварен.

Сега за ТЕЛК - трябва да минеш през личния си лекар, който те изпраща на лекарска комисия, която те изпраща на ТЕЛК. Мисля че това беше реда. Аз имах протокол от лекарска комисия, който ми издадоха в Горна Баня и така ми се спести обикалянето по кабинетите. А след като получиш решението от ТЕЛК, кандидатстваш за инвалидна пенсия. Дори само за това си струва, а иначе добавките за лекарства - аз не съм ги видяла. Да са живи и здрави габровските социални, не съм ходила да им се моля за мизерните добавки. Слава Богу, работя, и се оправям и без тях.

Има ли още въпроси? Тук съм да отговарям, също в темата за ТЕЛК има къде-къде по-ясно написана процедура, така че май не съм ти много от полза.

Стискам палци при теб да мине съвсем набързо и без условности и бюрокращини



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 16:23



Привет, Петя! Няма такова нещо като"без условности и бюрокращина". Тези хора затова са там - да ти отровят живота до дупка, не да те улеснят, ДА ТЕ ЗАТРУДНЯТ. Аз съм подала документи още през м. май и още не получаваме пенсия, а ти си мечтаеш при Раличка да стане бързо - няма такъв филм.
Аз всъщност седнах да пиша, за да ти честитя специално празника, а не се стърпях и се отплеснах. ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! Бъди здрава и щастлива. Не оставяй нещата край теб да са черно-бели, а ги направи екстремни като името ЖЕНА!



Тема Re: много разбити мечти ZA NELGINAнови [re: nelgina]  
Авторd (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 16:35



Незная дали знаеш - имате право на двойни детски, член 43 и добавки за интеграция!
В СОЦИАЛНО ПОДПОМАГАНЕ НЕ ВСИЧКИ СА ЧУДОВИЩА, просто има неща, които тряяяябва да се спазват!






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.