Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Първи резултатинови [re: здp1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 20:06



Благодаря за съветите! Наистина ми е трудно да избера, защото никой мой близък няма подобен проблем и мога да прося съвет само от вас.

Не знам как стоят нещата, защото бях толкова щастлива, че химиото ми се размина първия път и въобще не се интересувах от нея. Нищо не знам за нея - само съм горе долу наясно какви странични ефекти да очаквам.

А ИСУЛ ми е близо до вкъщи, пък Онкологията ми звучи по-благонадеждно, понеже е специализирана именно за това. И изборът ми е доста труден, пък и не е подкрепен с информация.

Затова ще ми е полезно всяко едно мнение!
Кураж, милички!



Тема Re: Първи резултатинови [re: petya24]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано30.11.06 06:14



исул!! оккологията е ужас.... в исул химиотрапевтите са по добри!в онкологията цари корупция и безхаберие.. знам го от горчив личен опит!!



Тема Re: Първи резултатинови [re: vozi]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано30.11.06 06:16



Това за корупцията и аз съм го чувала... И за безхаберието

. Ужас, просто.

Евичка ми е разказвала. Тя затова накрая дойде да се лекува в Хематологията на МА.



Тема Re: Къде синови [re: little_rabbit]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 11:48



Мила Петя, къде се загуби..Защо не се включваш..започна ли химиото и къде..добре ли си..обади се...моля те.



Тема тук съмнови [re: здp1]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 13:37



Здравей, мила!

Ходих на консултация с една химиотерапевтка, която каза, че тъй като ракът на белия дроб е същия, както и този на костите, химиотерапията няма да свърши работа така, както беше и за костите. За всеки случай, тя препоръча да чуем още едно мнение, и следващата консултация ще бъде на 18,12,2006.

И така, изчаквам да чуя окончателно какво ме очаква. Преди се радвах, че няма да правя химиотерапия, а сега разбирам, че нищо не може да пребори моя вид рак. И ми се плаче.

Редовно влизам във форума да чета мнения, но не пиша, защото се чувствам обезкуражена и не искам да го признавам публично.

.
Пък и не мога да дам съвет на никой за нищо, защото нищо не знам, а и не се интересувам, нито пробвам алтернативни методи. Гледам да изкарам днешния ден, пък утре, каквото е рекъл Господ.

И така, вкъщи съм и съм добре, но не мога да дам нищо на никого, затова не пиша. Нито надежда, нито нови знания, нищо!
Благодаря че попита!



Тема Re: тук съмнови [re: petya24]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано08.12.06 17:18



Мила Петя, изпращам ти една виртуална прегръдка! Не губи кураж, ще се оправиш! Сигурна съм!



Тема А бой де...нови [re: petya24]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано08.12.06 17:25



Петя, това е временна криза, депресия, която можеш да овладееш. СИГУРНА СЪМ. Защото ти си силна и борбена като мен - аз успях и ти ще успееш.
Когато през март разбрах за новия рецидив при мен, един месец беше рев, рев и само рев. Потънах съвсем. Като ходя по улиците и гледам по витрините, току си харесам нещо - в следващия момент червейчето нашепва, че "това няма да ми е необходимо вече" - представяте ли си хора?! Бях се отписала, ама съвсем. Е да, ама не - шило в торба не стои и както знаете - без бой се не давам

Започнах терапиите, лекувам се и се чувствам ОК - а да не ви разправям дали не пазарувам, дали не си купувам нови неща, обувки, дрехи, дрънкулки - купувам и не мисля. За всяко купено от мен лекарство си купувам и някоя глезотиика - за да не ме е яд, че давам пари само за лекарства Е това е моята терапия
И вземи си стегай задника и мърдай от къщи, че като ти дойда - такъв пердах ще ти хвърля! КОЛКОТО МИ Е ПИСАНО - ТОЛКОВА И ЩЕ ЖИВЕЯ.
НО ТОВА, КОЕТО МИ ОСТАВА ЩЕ СИ ГО ИЗЖИВЕЯ, КАКТО АЗ СИ ИСКАМ, НА КРАК С УСМИВКА, ДОБРЕ ГРИМИРАНА И ДОБРЕ ОБЛЕЧЕНА. Нямам никакво намерение да се влача и да хленча и да питам "Защо точно на мен Господи?" Ще ям къртици, ако трябва, но поляти с чаша червено вино, разбира се Така че Петя, ставай и...тръгвай, че ако ти дойда....

Оооооо, честит празник! Я оди да празнуваш и да пиеш едно и за нас!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: тук съмнови [re: petya24]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 17:29



".........но не мога да дам нищо на никого, затова не пиша. Нито надежда, нито нови знания, нищо!"
Ти ли не можеш да дадеш нищо на никого..., ти която си преживяла толкова много, повече от 60 г. човек, ти която си се преборила с толкова много неща до сега с твоите 24 г.! Иде ми да извадя точилката и....да му мислиш!!!!
Я да се стягаш и да престанеш с това - ден да мине друг да дойде.
Свърших с карането, затова те прегръщам силно и те моля да събереш цялата си духовна сила и енергия, да се мобилизираш, да си съставиш план за действие. Включи и алтернативни методи, ако трябва, въобще направи всичко възможно за да си помогнеш максимално. Все още има хора, които те обичат и имат нужда от теб. Кой ако не ти с твоята сила и кураж ще им дадеш надежда!?
Миличка Петя, ще чакам с нетърпение да пишеш след следващата консултация и ти пожелавам да не се предаваш, да успееш да върнеш оптимизма си и да действаш с всички възможни методи! Няма невъзможни неща, стига да го вярваш!!!!





Тема Re: тук съмнови [re: Juli7]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.06 18:56



Хей,момиче! Да не те чувам да говориш така пораженчески...я се стягай!!! , при кого беше на консултация и при кого ше ходиш на 18.12., пиши тук споделяй всичко, винаги сме на линия да те изслушаме и да ти дадем съвет, да те подкрепим, няма да се даваме току така на гадната болест, и ..теб няма да дадем , ясно ли е..искам всеки ден да се отчиташ тук какво си правила , къде си ходила, какво мислиш и чувстваш иии Горе главата!!!





Тема Re: тук съмнови [re: petya24]  
Автор Viriat (непознат)
Публикувано08.12.06 23:10



Петя,

Нормално е да си обезкуражена. Но не може да е задълго. Ще се съвземеш. Прочети визитката на Валентина (тема "Кои сме ние - Визитник"), както и някои от постингите й. Не правя реклама на нищо, нито пък ти препоръчвам Натанал, но не се отказвай с лека ръка от алтернативаната медицина. Има доста писано по въпроса във форума. Въобще не се отказвай от нищо. Най-малко от живота. Прекалено си млада за това. А от начина, по който пишеш, си личи, че си добър и интелигентен човек. Не може просто да кажеш "Каквото е рекъл Господ". Господ е прокарал пред всеки от нас по няколко пътя. От нас зависи по кой ще поемем.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.