Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Как започна всичконови [re: petya24]  
АвторKate (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 17:14



Петенце, благодаря ти за подробния постинг. Наистина си била изчерпателна.
Доколото разбрах, това всичко е станало в рамките на около 4 месеца? Болката конкретно в коляното ли беше или по цялата кост надолу?
Надявам се че сега си по-добре и се възстановяваш бързичко

. Аз ти пращам много прегръдки и положителна енергия.



Тема Re: Как започна всичконови [re: nelidz]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 17:32



не, никакви отоци, никакви външни белези в началото
в последствие мястото беше много горещо и болезнено на допир



Тема Re: Как започна всичконови [re: Kate]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 17:37



благодаря ти, миличка, за съчувствието

болеше ме от вътрешната страна на коляното, а по-късно и под капачката. След биопсията обаче ме болеше толкова много, че не знаех на кой свят се намирам, и не съм сигурна къде ме болеше тогава - ами комплексно, цялото коляно.

Дано помагам!



Тема Re: Как започна всичконови [re: Kate]  
АвторKate (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 17:41



Ох, едва сега видях че си имала и предишен постинг, просто одеве къде съм бляла не знам...
Разбирам те много добре какво ти е заради приятеля ти...но, както са казали и преди мен, той мислено е с теб, просто предполагам е било наложащо да замине. Маймчето ти е нормално да е нервна...все пак си й детенце, притеснена е, а и някои хора са си просто паника по природа. Двете можете да сте си полезни една на друга, просто сега емоциите ви са се струпали в повечко.
Всички тук мислят за теб постоянно и ти изпращат позитивни мисли, а вярвам че това е много хубаво и че малко или много това ти помага

нали знаеш, понякога е нужна просто малко повече вяра и една усмивка. Ние тук ти пращаме по много и от двете. Прегръщам те!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: nelidz]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 17:52



Представям си какво ти е...
С майките не е лесно - моята майка плаче дори като имам добри резултати...
Понякога съм била рязка, защото създаваше тягостна обстановка и се налагаше аз да й вдъхвам кураж.
Моят съвет е в един кратък разговор с нея да я помолиш да ти бъде опора.
Тя все пак ще се съобрази с това.
Иначе, имаш телефон, имаш компютър - можеш да общуваш с приятели или да си намериш различни занимания. Това състояние е временно дори няма да успееш да направиш всичко, което си намислила!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано21.11.06 18:52



Аз съм ти намерила книжката "Любов, медицина и чудеса" за която писа Вириат. Тези дни ще ти я дам, за да не скучаеш


Не зная как ще я намериш на български, но ще ти е полезно да прочетеш и "Как се каляваше стоманата". Тази книга постави основата на моята борбеност преди много години...

Нема начин да нема начин!

Тема Re: много разбити мечтинови [re: AMA]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 19:26



благодаря ти, кате, за подкрепата и милите думи.

Приятелят ми липсва ужасно много, а с майка ми трудно намираме общ език от около 5-6 години, и сега е особено тягостно да сме заедно, затворени - без други хора, без да правим нещо, без да идват гости.

ами трудно е, но най-трудно е неизвестността. още правим планове в случай че ще има химиотерапия и в случай че няма да има и въобще не сме наясно какво ни очаква и така. не се оплаквам, хубаво е, че съм още жива





Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано21.11.06 19:57



Най-гадна е неизвестноста, напълно те разбирам, защото и аз съм в подобно положение. Но има решение, мисли за по-доброто - така ще го предизвикаш да дойде! Слушай любима музика, изгледай някой филм- така минава време. Аз все си мисля, че това не ми се случва, че минава покрай мен и го гледам като страничен наблюдател.Така се съхранявам от всякакъв спад.
Опитай миличка!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 22:07



ЗДРАВЕЙ,мило момиче ти си много силна личност и бъди сигурна,че ще победиш .ВЯРАТА е нещото много силно и без която времето ще спре.ИМАШ нужда от зареждане.АЗ го правя като ходя в църквата.Отиди когато можеш постой под купола колкото искаш помоли се и се ЗАРЕДИ.Доброто е близо. Нали помниш какво ти писах за лошото време?А майка си не съди,тя страда 2 пъти повече ти си тази която можеш да отвориш вратата и да бъдите заедно.Кравта на вода не става!!!!АЗ ВЯРВАМ!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 09:26



Привет, Петя! От 2 месеца сме непрекъснато в болница и чак сега чета твоя постинг. Видях, че си го пуснала на 4.11 - рождения ден на моето момче, което вече 9 месеца се бори с коварната болест. Не успях да разбера какъв вид е бил тумора. Нашият е Сарком на Юинг. Правихме предоперативна химиотерапия, преди месец - операция и сега трябва да продължим с още много химиотерапия. Ако желаеш, пиши ми как продължаваш лечението, правиш ли химиотерапия и с какво. Ако мога да помогна с нещо, ще се радвам.
Виждам, че не се предаваш и искрено ти се радвам. УСПЕХ!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.