Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:06 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Добре дошла!нови [re: Пoля]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано18.11.06 19:03



Толкова се радвам, че отново си "на линия"! Стискам палци за бързото ти възстановяване и добри резултати! Прегръщам те (поле-е-кичка, за да не ти причиня болка)





Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.11.06 19:20



Гуш



По-хубаво си е вкъщи. Вярно, че раничко са те изписали. Болките ще отшумят до седмица, макс. две. Ще останат само повърхностни, по кожата, но те са леки.



Тема Re: Върнах се!нови [re: little_rabbit]  
Автор Nova_S (непознат)
Публикувано18.11.06 21:00



Хей Петя, здравей!


Сега се прибрах от път и като влизам във форума - какво да видя - ИЗНЕНАДА! Но много приятна! Много се радвам миличка за теб, мисля че вкъщи ще се чувстваш по-добре. Аз бях 10 дена в болница - и се чувствах много гадно. А като се прибрах вкъщи - на втория ден вече бях и на работа. Така,че щом си вкъщи - не ни лишавай от твоето присъствие. Всички заедно сме по-силни!
PS! Обаждах ти се в болницата, но не посмях повече, защото беше много отпаднала и не исках да те измъчвам. Лееека нощ... погледни звездите навън и знай че живота който е пред теб е прекрасен, заслужава си да се бориш, защото много хора те обичат!!!



Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано19.11.06 00:13



Бях сигурна, че няма да се забавиш да седнеш пред компютъра


И мен са ме шили на живо, и щипки са ми слагали на живо, и операция 2 часа са ми правили без упойка на живо, знам какво е. Но за щастие всичко се забравя! Лека полекаще се възстановиш - само бъди търпелива Много се пази сега, вярно че много рано са те изписали, ама пусто да пестят пари болниците.......
Прегръдки за геройчето

Нема начин да нема начин!

Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 00:48



Хайде слънчице заемай се в ръце!!!!!!!!! Вече направи голяма крачка! Давай смело напред!!!!!!!





Тема Re: много разбити мечтинови [re: блara]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 00:50



и скоро да пишеш: много реализирани мечти





Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 11:36



Мила Петя, аз съм отдавна в клуба , но 2 седмици ми беше на поправка лаптопа и сега като се включих ,чета всичко пропуснато и разбира се проследих твоята тема...е малко даже ми дойде да ревна , но ти се възхищавам на смелостта и куража и съм сигурна ,че ще се пребориш с гадната болест, та ти си толкова млада ..желая ти от все сърце бързо възтановяване и да пишеш тук за осъществени желания и мечти..Прегръщам те ....





Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
Автор ggs (непознат )
Публикувано19.11.06 13:49



Прегръдки и целувки и от мен миличка!
Стискам палци !



Тема Re: много разбити мечтинови [re: здp1]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 16:37



Браво момиче!!! Хубавото тепърва предстои ( и трудното също...).Важното е нито за момент да не се предаваш.Пътеката по която си тръгнала е дълга и трудна,но не е непреодолима.Стискай зъби и се бори , ще успееш!!!!!



Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
АвторKate (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 18:02



Петенце, привет!
Радвам се от сърце за успешната операция, сега стискам палци да се възстановиш бързо. На един дъх прочетох темата ти и искам откровено да ти вдъхна кураж, сила и много вяра! Ти си млада и всичко е пред теб, само трябва да бъдеш упорита в тази борба, която ти пожелавам да свърши скоро и то успешно



Не зная дали е на място това, което ще попитам, ако Весела прецени може да коригира постинга ми, но имам въпрос към теб, Петя, ако желаеш да ми отговориш направи го когато имаш желание (не искам да ти създавам неприятно усещане, връщайки те назад във времето). Информацията ти би ми била от полза изключително много в този момент и предварително искам да ти благодаря. Въпросът ми е: как се развиха нещата при теб, как започнаха оплакванията и как поставиха диагнозата? Междувременно ще опитам да потърся в нета и тук, във форума, теми по въпроса, но едно лично човешко мнение би ми било от полза повече, вместо статия
Прегръдки от мен и се пази.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.