Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема зофраннови  
Автор katrin_74 (непознат)
Публикувано02.11.06 21:04



До колкото разбрах ЗОФРАН е доста скъп и не всеки може да си го позволи и аз самата също .моля някой ако знае нещо по достъпно против повръщане да го сподели.Моля също и да ми отговорите трябва ли преди химио да ти дадат нещо против повръщане ?И изобщо след като Човек няма пари и неможе да си позволи всички тези скъпи добавки като НАТАНАЛ САМЕНТО И куп други да не се повтарям какво да прави ?На доизживявяне ли ?????????????





Тема Re: зофран [re: katrin_74]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано02.11.06 21:13



Недей така, миличка. Цената не е определяща за ползата от добавките. Има и билки и други неща... Важното е дух да имаш. И ще успееш! От сърце ти го пожелавам!

Против повръщане дават Деган - мускулни инжекции или хапчета. Дали има ефект - не знам. Моята Евичка много се сърдеше, когато не й даваха Зофран, а Деган. На нея й даваха Зофрана или Дегана заедно с химията в болницата, предполагам, че на всички се полага и нещо против повръщане. Може би зависи от болницата. Евичка беше в Клиниката по хематология на Александровска.

Редактирано от little_rabbit на 02.11.06 21:31.



Тема Re: зофраннови [re: katrin_74]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.11.06 23:29



Мила, една таблетка Зофран е 10 лева.....
Иначе преди вливане ти включват ампула против повръщане преди химията. Отделно от това с химиотерапията ти изписват - някъде по 1 или 2 таблетки Зофран, на други места ампули Деган или Реглан, зависи къде и какво имат. Различните препарати действат различно при всички....

Нема начин да нема начин!


Тема Re: зофраннови [re: vesela.bg]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано03.11.06 08:36



Весе каде намираш Зофрана по 10лв.?
Последният път аз го плащах по 21.60лв. таблетката....
Благодаря предварително



Тема Re: зофраннови [re: beblinka]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 09:23



Аз купувах за татко Зофран на ампули, защото много повръщаше и нямаше смисъл да пие таблетките. Купувах ги от аптеката на пл.Славейков, първата срещу бившето кино Славейков. Много евтина аптека е и таблетките тогава бяха по 9.90, а ампулите по 23 лв. май



Тема Re: зофраннови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.11.06 22:50



Аз пазарувам само от аптеки Ремедиум /има една на Граф Игнатиев зад Нотариата/. По евтини аптеки от там не съм намирала. Говоря за Зофран от 4 млг, той е 10 лева. Да не би тези по 21 лева да са били от 8 млг. Няма лошо - делкаш таблетката на две....



Нема начин да нема начин!

Тема Re: зофраннови [re: vesela.bg]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано05.11.06 20:01



Мисля че бяха от 8 мг. Днес ми е само 2-и ден от химиотерапията и още сам като надрусана...... Но снаха ми ходи да ми купи още 3 днес и наистина са по 10 лв. в Ремедиум. Така че грешката е моя..... Простете ми невежеството но съм от скоро на това бойно поле .......
Мерси все пак и много здраве на всички



Тема Re: към beblinkaнови [re: beblinka]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано05.11.06 20:13



Желая ти бързо възстановяване, миличка! Стискам ти палци!





Тема Re: към beblinkaнови [re: Jull]  
Автор beblinka (непознат )
Публикувано06.11.06 12:49



Мерси и на вас

Днес съм вече на кукуряк.... готова за нови подвизи До следващата химиотерапия, разбира се....



Тема Re: към beblinkaнови [re: beblinka]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 14:04



Ехе-е, колко подвизи можеш да извършиш дотогава!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.