Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:26 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: wild]  
Автор ivan_sf ()
Публикувано04.11.06 16:09



GSM 0887837299 Доц. Филипов.
Този телефон ни даде.
Живее с Слатина (София), но не знам дали пътува всеки ден или само в края на седмицата.
Но събота и неделя понякога е в София.
Дано да Ви помогне.

Редактирано от vesela.bg на 13.01.07 22:32.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: ivan_sf]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 16:26



Благодаря за телефона на доц. Филипов, но имам въпрос - последната цифра "9" дали е удвоена по невнимание?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Jull]  
Автор ivan_sf ()
Публикувано04.11.06 16:28



0887837299
това е .
съжалявам



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор tanny_s (непознат )
Публикувано09.03.07 12:25



извинете, някой знае ли дали ваксините на доц. Филипов се прилагат при метастазирал рак на дебелото черво? доколкото научих от форума става въпрос че се прилагат профилактично за да предотвратят метастази?
А дали могат да се прилагат едновременно с химиотерапия?
Някой във форума лекува ли се при доц. Филипов и има ли лични впечатления от прилагането на ваксините?



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: tanny_s]  
Автор nelidz (член)
Публикувано09.03.07 13:49



Здравей!Виждам, че си много притеснена за баща си и правиш всичко, което може да се направи за него.Ние инжектирахме на баща ми от тези ваксини.Според мен помагат, но когато рака не е в последен стадий.Нужно е да се натрупат в организма,може би инжектиране около месец.Ваксините представляват белтъци, които предизвикват образуването на антитела.Те въздействат върху раковите клетки като не им позволяват да растат, дори ограничават размерите им и някои изчезват.Но това се случва след месеци лечение.В нашия случай ги прилагахме за метастази в мозъка, които обаче бяха много на брой.Усети се едно живване у татко, но пораженията от метастазите започнаха да си казват думата.Знам, че добре действат и при рак на шийката на матката.Ако се интересуваш, най-добре според мен е да се свържеш лично с доцента и да се консултираш с него.Той ще ти обясни всичко.Желая ти успех и късмет!Относно отказа на обезболяващи-недей го приема, търси си правата.На баща ми бяха отказали също да изпишат едно безплатно лекарство под предлог, че вече не се отпуска съгласно Наредба 34 и трябва да се закупува от пациента.Това се случва в пловдивския диспансер.Аз обаче се обадих на Д-р Ръсина от МЗ, която обеща да си поговорят и да разяснят на въпросната докторка как стоят нещата и т.н.Говорих с Д-р Попова от онкодиспансера в Младост, която се оказа доста любезна и разбрана и ми обясни всичко.Беше шокирана от отказа на нейна колежка в Пловдив.После брат ми ходи при нея и беше с много добри впечатления.Още веднъж късмет и сили!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 09:56



Здравейте! Аз познавам Доц. Филипов и имам добро впечетление от него. Слагахме от неговите ваксини на майка, но за съжаление ниамаше положителен резултат. Моита майчица си отде преди 20 дни. Понеже намерихме с брат ми ваксините доста трудно, а пък ни останаха - ако някои прояви интерес мога да му дам останалите.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Hиkoй]  
Автор nelidz (член)
Публикувано14.03.07 10:02



Моите съболезнования за майчицата ти!Дано вече не ги боли, а да са на хубаво и спокойно местенце!На нас също ни останаха ваксини от тате.Доста трудно се снабдихме в началото с тях и ние, от различни градове пращаха по едничка или двечки.КОйто се интересува, нека ми пише на лични бележки или на nedialkad@abv.bg
Вярвам в тези ваксини.Успех на всички в борбата!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 10:46



От месеци следя мненията в клуба, но не ми достигна смелост да се регистрирам или да пиша. Нашата история е следната: септември 2005 г. оперираха мама от рак на гърдата. Мина през ада на 7 химиотерапии и 20дни лъчетерапиа. През 2006 год. ходеше редовно на прегледи в онкологията и уж всичко беше наред. До септември 2006 г. Почна да се оплаква от световъртеж. после започна да й се гади. То не бяха GP-та и невролози, дори и слуха й изследваха. Докато минахме на скенер. И до днес помня датата 11.11.06 г. Откриха 3 метастази в мозъка на 3 различни места. Предложиха и операция, но тя отказа. Какво точно щяха да оперират??? Според мен ракът в Б-я се лекува на парче - не се изследва целия организъм, а се гледат само някои органи. От разговори с други доктори мисля, че мамa имаше метастази и в черния дроб. Но милата ми доста се измъчи последните 2 седмици. И ние се измъчихме. наи-любимият ти човек да страда жестоко, а ти да гледаш и да не можеш да направиш нищо. Това не го пожелавам и на наи-големия си враг.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: Hиkoй]  
Автор nelidz (член)
Публикувано14.03.07 11:43



И аз съм на същото мнение-изследват само частично и отделни органи.А трябва да предположат, че ще се появят метастази в други части на тялото и да ги из следват системно.И голяма част от лекарите не разбират от професията си.На баща ми откриха метастазите, когато вече бяха 11 на брой.ДОри хирурга му каза, че 99% е сигурен, че в мозъка няма нищо.На моменти се чувствах така сякаш аз съм доктора и знам повече.Никой не искаше да се прави скенер, нямало нужда, вече ми писна да слушам това и казах ние правим веднага.НО...Знаете ли, че невролозите се хващаха за главата при вида на този скенер!!!И питаха кой е този човек???И даже се учудваха от състоянието му имайки впредвид пораженията...Когато се свързах с един невероятен доктор и човек, той ми каза, че е трябвало да се направи скенер на глава още преди или веднага след операцията, а тя беше к рая на август,но....
Когато метастазите са единични, една, две или три, може да се оперира и има някакъв изход.Болният може да живее повече...А при нас нямаше...
Затова ви призовавам всички тук, не чакайте лекарите да ви изследват.Поемете вие инициативата.Скоро се видях отново с този доктор и той ми разказа подобен случай-на някакъв мъж откриват метастази в мозъка, но вече в много напреднал стадий и той се ядосваше как никой лекар не се е сетил да направят скенер, при положение че знаят, че точно този вид рак, не помня кой, често метастазира там.Дори да не ви дават направления за скенер, които се полагат, извадете от джоба си парите и за ваше успокоение, когато се притеснявате и съмнявате за метастази ит.н, направете нужните изследвания.Настоявайте те да ви ги правят и да следят цялото ви тяло!!!В повечето случаи откриват метастазите, когато вече са много напреднали...за голямо наше съжаление!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: nelidz]  
Авторvjra (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 19:59



kakva e cenata na ckenera.omate ;i predstava




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.