Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: luna]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.09.07 17:13



Досега такава диагноза не е обсъждана тук. Моля те задай си въпроса в нова тема. Тук в Справочника не правим обсъждания. Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: vesela.bg]  
Авторgalizak (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 01:25



Весе извинявай миличка,но не виждам някаде да има тема за възможно подуване на ръката след операции.Минаха 8 месеца от моята и нещо май започна да подпухва опакото на дланта ми,незнам от какво ще е.А също така и страшно много ме болят вените на същата ръка.



Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: galizak]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.10.07 10:05



В Рак на гърдата, нали от това си оперирана!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: vesela.bg]  
Автор galizak (Galia)
Публикувано28.10.07 20:46



Da ot rak na gardata sam operirana.Za6to mili4ka?



Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: galizak]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.10.07 21:31



Ами пиши там, не тук в Справочника!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: vesela.bg]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 20:31



Къде да оставим съобщение на болните да гледат утре на обяд повторението на ,,Здравословно,, по тв,,Скат,,,където гост е доц.Цекова-началник на клиниката по химиотерапия в ИСУЛ и отговаря на много интересни въпроси???



Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: vesela.bg]  
Авторdanito (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 10:53



Казвам се Йорданка Василева.От гр.Пловдив.Търся адреси и телефони на лекари които правят реконструкция на гърда.На мен ми правиха такава в гр.Стара Загора но не съм удовлетворена.Гърдата ми стана доста по малка и трябва да се уголеми,но не знам към кой лекар да ми помогне.Ако някой може да ми помогне да ми пише.Обичам ви всички и успех.



Тема Re: СПРАВОЧНИК НА ТЕМИТЕ В КЛУБА...нови [re: danito]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано17.03.08 16:42



Мила, тук в Справочника не коментираме такива неща



Нема начин да нема начин!


Тема МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: vesela.bg]  
АвторKpиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 14:22



Здравейте. От няколко месеца подробно изчитам всяко написано мнение, всяка препоръка и съвет, свързани с рака. Считам, че този форум е мястото където, когато човек е толкова объркан, колкото съм аз и моето семейство, можете да откриете безценни съвети и преди всичко надежда за живот. Моят татко е болен от рак на черния дроб. След няколко месеца лечение в Гърция - и това по причина, че семейството ми от няколко години работи там, ето че дойде денят, в който лекарите казаха, че няма какво повече да направят. Сега моят татко просто иска да се прибере в къщи - в България. Следващата седмица той вече ще е при мен, а аз незнам какво да направя. Моля помогнете ми като ми дадете насоки къде да го регистрирам, как да действам от тук нататък. Не искам да повярвам, че няма надежда, много искам да му помогна да оздравее. Изчитам всички възможни рецепти за билколечение, но честно казано от толкова много информация вече не зная кое е правилно.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: Kpиcи]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.07.08 15:13



Мила Криси, тук в "Справочника" не коментираме.
Моля те намери темите за черен дроб и там пусни отново постинга си, просто го прекопирай, предполагам знаеш как се прави. Благодаря ти!



Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.