Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема inzekciite na Spartak Xadzievнови  
Авторmiral (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 20:27



Kade moga da namerj inf.za tezi inzekci.



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadzievнови [re: miral]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 20:29



какво точно те интересува ?някакви координати ли



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadzievнови [re: нaнo]  
Авторmiral (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 21:35



az po4ti ni6to ne znam za tjx,ot va6ij klub nay4ix 4e ima dovolni ot tjx.
Az sam operirana ot kisti i fibro adenom,2 pati na gardata i premaxnat ji4nik zaradi kista.Sega imam vsapalen limfen vazel,i imam bolki no ne minavat.mnogo 4esto boledyvam.Imyniteta mi e slab vse sam otpadnala.
Zapo4nax da pij natanal.Prosto tarsj izxod.
Ot va6ij klyb nay4ix mnogo polezni ne6ta.Ne pi6a na kirilica za6toto ne sam v Bg i testatyrata mi ne otgovarj na BG,i mi e trydno.Mnogo bolka ima vav va6ij klub,mnogo plakax kato pro4etox za stradanijta i makite koito izzvjvate.Izpra6tam vi samo obi4 i 6tastie.Dano Gospod e s vas i vi zakrilj.S blagodarnost



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadzievнови [re: miral]  
АвторChinaware (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:07



Повече от 50 години Проф. Спартак Хаджиев - Медицинска Академия - Пловдив, България изследва взаимодействието на туберкулозните бактерии (Mycobacterium tuberculosis) с раковите клетки при хора със злокачествени заболявания. В последните 20 години Проф. Хаджиев, заедно с дъщеря си Доц. Нася Хаджиева продължават работата върху изследването на имуномодулиращата и антитуморна активност на БЦЖ ваксината. Десетки статии върху данните от тези изследвания са публикувани в различни медицински списания.



Основният извод от тези изследвания е, че БЦЖ ваксината съдържа мощен противотуморен фактор, който е отговорен за нейната антиракова активност. Този фактор, наречен от Проф. Хаджиев и Доц. Хаджиева Н96 е водещ компонент на препарата HD88, който се прилага в техните лаборатории за лечение на тумори.
Н96 оказва мощен ефект върху туморните клетки, като спира бързото и безконтролно размножаване и блокира подтискащия ефект на туморите върху нормалните клетки на организма. Терапевтичният ефект на Н96 не зависи от имунната система и не засяга имунния отговор. Вероятно Н96 действа като клетъчен растежен фактор, контролиращ недиференцираната пролиферация на раковите клетки. Анализът на този феномен и резултатите от лечението на раково болни с БЦЖ показва, че терапевтичния ефект на ваксината върху туморните клетки е тясно свързан с наличието на фактора Н96 и почти не зависи от живите клетки. Терапевтичният ефект на стандартната БЦЖ ваксина при раково болни се проявява рядко, при изолирани случаи и не може да се възпроизведе. Резултатите от лечение с БЦЖ рязко се подобряват като се вземе предвид ефектът на Н96. Висока концентрация на фактора Н96 може да се получи при прецизен подбор на щамовете БЦЖ и спазването на специални условия при култивирането им. В последните години при производството на HD88 тези условия се спазиха, което повиши крайния ефект. Досега HD88 е приложен на хиляди пациенти с различни форми на онкологични заболявания. Наблюдаваните трайно добри резултати позволяват този препарат да бъде препоръчван за лечение на онкологично болни.


Това е копирано, звучи малко академично........извинявам се, че не знам други подробности...



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadzievнови [re: Chinaware]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:26



знам,че дават най-добри резултати при рак на бял дроб и мисля тумори в главата.за твоя случай не съм сигурна,но ако искаш имам телефон ,на който може да им се обадиш и питаш каквото те интересува.според мен ползвай неща за засилване на имунитета-натанала е добре,че го пиеш ...



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadzievнови [re: нaнo]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 23:32



извинявай за въпроса,но от какво боледуваш-вируси,инфекции?просто ми щукна нещо/не искам да те плаша,защото не съм компетентна/,но правила ли си си тест за спин.пак се извинявам,може и да няма връзка,но скоро една жена така разказваше,че постоянно е боледувала и била с нисък имунитет и се оказала болна от спин и затова те попитах



Тема Re: inzekciite na Spartak Xadziev [re: нaнo]  
Авторmiral (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 09:09



Da pravix si isledvane za spin otricatelen slava na Bog.Ot malka obrazyvam tij kisti i fibro adenomi.Lekarite vse ne namirat ni6to za sega.tezi dni sam na magniten rezonans v otvratitelnij tynel na glava.Kade li ne xodix kakvo li ne opitax.Boledyvam ot garlo i gripove postojnno .Ginikologi4no ga ne govorim na 19 god.mi maxnaxa ji4nika
Izvinjvaite 4e vi obremenjvam s moite bolezki,no znam kakvo e da 4aka6 na operacionnata masa otvorena za rezyltata ako e o.k 6iem ako li ne rezem vsi4ko.
Zivej njkak si i mi se 4ydjt na mojata vazrast kak njmam sili,i se vla4a.
Vsi4ki mislexa 4e e psixi4eski,pix dalgo anti depresanti ama polza nikakva.
Sega ve4e dva meseca imam bolki v garloto i v glavata njma opravij , limfen vazel vazpalen.Moeto e nito si ziva nito si martva.
Molj za tel.na Spartak Xadziev.6te pitam i tam.Xiljdi blagodarnosti na vsi4ki koito mi pisaxa.4ystvam se neydobno 4e vi zanimavam s men,vie i taka si imate dostata4no trevogi.6e sam blagodarna ako njkoi mi podskaze kakvo da napravj.Badete Glagoslovenni



Тема Re: za miralнови [re: miral]  
Авторlvetta (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 14:08



А на колко си години? Извинявай, че те питам, ама рак на яйчника ли имаше?Как го откри? Имаше ли някакви симптоми? Благодаря



Тема Re: za miralнови [re: lvetta]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 19:31



знам тел в пловдив 032 643624. за имунитет пила ли си нещо



Тема Re: za miral [re: нaнo]  
Авторmiral (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 20:27



na 44 godini sam.bjx na 19 god,kogato mi premaxnaxa ji4nika za6toto kistata go be6e prosmykala.Sega si imam kisti4ki no iz4ezvat ,i mioma.

Pila sam bronxo vakson, respivaks,herbalief,vision,vitaminiti vsjkakvi,bilki ,kitaiski smesi i ne6ta koito ne si spomnjm.Probvax i s xomeopatij,no tai kato ne yspjx da se vaztanovj ot gripa, samij xomeopat lekar mi predpisa antibiotik nakraj.
No kato se razbolej ne minava i samo s antibiotici se zakrepvam.

Samo na imynolog ne sam xodila.Ina4e xodj redovno na kontrolni pregledi zaradi gardite/koito sa palni s kisti i fibroadenomi/ama me i boljt,lekarite navsjkade kazvat 4e takova 4ydo trydno se sre6ta.Ako ne me poznavat vinagi vikat i golemite 6efove.

Blagodarj vi za inf.6te se obadj v Plovdiv da gi popitam i za moj sly4ai, dali mogat da se ypotrebjvat.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.