Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:32 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Полезни връзкинови [re: zdr1]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 11:54



Здравче, май си прегряла от горещините, мила! Затова ти предлагам нещо СУПЕР-РАЗХЛАЖДАЩО: в по-висока чаша наливаш един пръст /не вертикален!

/ ментичка , допълваш с минерална или газирана вода /аз лично - с безалкохолна газирана мента/, изсипваш шепа ледчета и забождаш резенче лимон! Сламката да е ЗЕЛЕНА!
П.П. Моля, нека тези вкусни разговори да отиват към кутията за ядене и пиене "СВИНСКО-ВИНСКО", защото първо разводняваме добре наредените теми и второ - въпросната кутия стои доста време самотна и тъжна! А точно това тя не заслужава!



Тема Re: Полезни връзкинови [re: little_rabbit]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано22.08.06 14:39



За съжаление няма да мога да направя линковете активни, защото времето за редактиране ми е изтекло


"Това мнение не може повече да се редактира защото времето за редактиране е изтекло"

Обещвам следващия път да внимавам, и да правя линковете активни.
Благодаря за разбирането и съжалявам за неудобството.



Тема Re: За nani_naнови [re: nani_na]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 15:01



Извинявай, но не разбирам - какво означава това и как може да се предпазиш от него?



Тема Здравословно хранене, билки, зехтиннови [re: nani_na]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано22.08.06 15:02



Здравословно хранене, калкулатори, как да комбинираме храните и други интересни неща





15 съвета



Плодове, зеленчуци, билки и други, информацията е малко, но е полезна.



Още за храните:



Студено пресованият зехтин:

Редактирано от vesela.bg на 25.09.06 15:25.



Тема Re: За Jullнови [re: Jull]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано22.08.06 15:27



Извини ме Jull, но не разбрах въпроса ти, за какво точно ме питаш





Тема Re: За nani_naнови [re: Jull]  
Авторlittle_rabbit (Нерегистриран)
Публикувано22.08.06 16:04



Джул, само регистрирани потребители могат да променят свои постинги, но тук, в дира, това е възможно само до 6 часа от пускането им.



Тема Re:нови [re: Jull]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано22.08.06 16:10



Благодаря ти, Джул, че си помислила за мене! Тук най-хубавото нещо е, че всеки мисли за другия! И това е всеки ден! Радвам се, че нашата малка общност съществува и това е един от неписаните и закони.
А сега искам да ви предложа нещо във връзка със смисъла на темата. Понеже името на темата е Полезни връзки, нека съобщенията не носят същото име. Нека носят името и смисъла на информацията , която се предлага. Така който влезе тук по името ще разбере какво му трябва, а няма да е нужно да чете вътре в съобщенията.
А иначе аз съм много добре, пия си НАТАНАЛА и прилагам техниката за визуализация на докторите Саймънтън, за която писах вече в моята тема ЛЕВКЕМИЯ.
Поздрави и целувки за всички!





Тема Re: Полезни връзкинови [re: zdr1]  
Автор hadjiatabg (непознат)
Публикувано22.08.06 16:56



След края на месеца ще Ви мисля .Тез дни съм доста зает с разходки до 2 база хахахахаха много искат да ме виждат там,а и си мисля че все некога ще им писне да ме гледат.После лесно ,който иска бира който иска мастика.



Тема Re:нови [re: Baлeнтинa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано22.08.06 17:42



Валенце, това аз ще го направя - вие ги събирайте тук - пък аз един ден ще седна и ще ги направя точно така, както ти казваш. Просто Ви моля за малко време - много ми е натоварено с тази подготовка за пътуването. вярвам, че ще ме разберете

Благодаря на всички

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Полезни връзки [re: hadjiatabg]  
Автор little_rabbit (Lepus europeus)
Публикувано22.08.06 18:31



Ето биричката:




А ето и зеления чай:


Редактирано от little_rabbit на 22.08.06 20:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.