Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Справочник - бележки от сайтанови [re: npm55]  
Авторberame (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 15:45



Благодаря ти, възхищавам се на това, което си направил! Благодарим ти! Оставам с уважение към всички вас : Бераме!



Тема Re: Справочник - бележки от сайтанови [re: berame]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 22:26



Припомням, че идеята да се споделя опита "стъпка по стъпка" в борбата с болестта, беше предложена от АНГ в "ИЗПОВЕДАЛНЯ" / 01.08.06 /. Дано да се включи сега, след като вече има създадена постоянна тема!



Тема Re: Справочник - бележки от сайтанови [re: npm55]  
АвторCИЛBИЯ (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 09:31



Скъпи npm55,
Моите съболезнования за загубата на скъпите ти хора ! Сигурна съм, че са били прекрасни хора, след като та те възпитали така - да имаш сили в тези трудни дни да мислиш и за другите, имащи нужда от подкрепа и съвет !
От един месец съм в този водовъртеж от болка, съмнения, надежди и отчаяние ... Оперираха майка ми от рак на гърдата, сега прави химиотерапия ....Ясно ти е как се чустваме ...
БЛАГОДАРЯ ТИ !
Силвия



Тема Един сайт с много информациянови [re: CИЛBИЯ]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.08.06 11:39



Този сайт е на "Фонд социально-психологической поддержки и помощи онкологическим пациентам" - ако се справяте с руския език тук ще прочетете много полезни неща - това е място както за нас, болните, така и за нашите близки. Аз го чета с интерес и намирам много отговори. Де да имаше нещо такова и на български... с толкова много и различна информация.



Тема Re: Един сайт с много информациянови [re: Baлeнтинa]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 13:54



Кой е сайтът, мила?



Тема Re: Един сайт с много информациянови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.08.06 18:16



Извинете ме, че съм пропуснала да го напиша, просто съм много уморена днес от работа.
http://www.rak.by/



Тема Re: Един сайт с много информациянови [re: Baлeнтинa]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 22:23



Познавам този сайт - прекрасен е! В него има описан метод за лечение чрез визуализация, който преди година много ме беше впечатлил. Дори го препоръчах тук, във форума, но не зная колко души са успели да се възползват от него. Все пак е на руски...



Тема ЗАМЕСТИТЕЛ НА НАТАНАЛ??нови [re: npm55]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано22.08.06 21:44



"ГУЛАТАЛИН "?КАЖЕТЕ МИ АКО ЗНАЕТЕ ЗА ИЗВЛЕК НА ЧЕСЪН ВЪВ ВИД НА КАПСУЛИ,ДРАЖЕТА.ЧУХ ЗА НЯКАКВИ НЕМСКИ.ЗА СЪЩИТЕ ЛИ СТАВА ВЪПРОС?
МАЙКА МИ Н Е ПОНАСЯ НАТАНАЛА.ИМА БОЛЕН СТОМАХ.



Тема Re: Един сайт с много информациянови [re: Baлeнтинa]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 21:48



Просто нямам думи! Възхитена съм! Нали точно мисълта за другите ни прави живи!



Тема Re: ЗАМЕСТИТЕЛ НА НАТАНАЛ??нови [re: vess8]  
Авторallnatural (Нерегистриран)
Публикувано26.09.06 01:02



Има български много добри и качествени дано да ги намериш казва се - Див Чесън (Левурда) в тъмни пласмасови шешенца ,мисля че бяха 60 капсули ,за около 5лв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.