Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С какво да свалим температурата? Посъветвайте ме..нови  
Автор So_Sorry (непознат )
Публикувано11.08.06 12:22



Вече 2 месеца не можем да свалим температурата на баба ми с разсейки в белия дроб...Това страшно много я изтощава! Предписаха и някакви антибиотици,от които няма никаква полза,а заради тях спряхме Натанала.
Моля ви,посъветвайте ме с какво можем да облекчим състоянието и! Само на нас ли Натанал не помага?

А толкова хора са доволни от него!



Тема Re: С какво да свалим температурата? Посъветвайте ме..нови [re: So_Sorry]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 12:35



колко е температурата на баба ти.Майка им също е с разсейки в белия дроб но температурата и е около 37.2-3 По принцип до 38 не е добре да се сваля ,защото това си е естествена реакциа на организма.Може да и давата половинка аспирини половинка аналгин.На мама много добре и подейства сиропа Проспан.



Тема Re: С какво да свалим температурата? Посъветвайте ме..нови [re: kat]  
Автор So_Sorry (непознат )
Публикувано11.08.06 13:09



Ами баба ми в началото беше с такава температура като твоята майка,но сега я вдига до 38 градуса и това много я изтощава...става като парцал. Много е възможно тази температура да е последствие от анемия,развита по време на химиотерапията,но продължава твърде дълго...Всеки ден пие парацетамол,фервекс...хемоглобина и пада!Не знаем какво да правим!



Тема Re: до So_Sorryнови [re: So_Sorry]  
АвторШEPЛOKC XOЛMC (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 13:31



Цитирам: "Предписаха й някакви антибиотици, от които няма никаква полза, а заради тях спряхме Натанала. Моля ви, посъветвайте ме с какво можем да облекчим състоянието й! Само на нас ли Натанал не помага? А толкова хора са доволни от него!"...


Още една уловка, нали? Защото отговорът е по саморазбиране: "Ами Натаналът не ви е помогнал, защото сте го спрели заради антибиотиците... Само и единствено за това не ви е помогнал!... А пък на всички останали помага! ВИНАГИ!!!". Това е верният отговор, нали?
Елементарно, Уотсън!



Тема Re: до So_Sorryнови [re: ШEPЛOKC XOЛMC]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано11.08.06 13:42



Опитай просто с парацетамол и аналгин.При нас това помагаше винаги.На нас също не ни помогна Натанал.Всеки различно приема хранителните добавки.Но това с температурата ,неискам да те плаша,но не е добър знак в вашия случай.консултира ли се с лекар.



Тема Re: до So_Sorry [re: ШEPЛOKC XOЛMC]  
Автор So_Sorry (непознат )
Публикувано11.08.06 17:34



"Ами Натаналът не ви е помогнал, защото сте го спрели заради антибиотиците... Само и единствено за това не ви е помогнал!... А пък на всички останали помага! ВИНАГИ!!!". Това е верният отговор, нали?
Елементарно, Уотсън!

Ти какво всъщност искаш да ми кажеш,че нещо не те разбрах???
1. Спрели сме Натанал от 1 седмица заради антибиотика,а иначе си го приемаме редовно!
и 2. Все ще има някой карък ,на който Натанал няма да помогне,явно в случая това сме ние!!! И представа си нямаш с колко надежда сме го поръчали.

и 3. Ако не можеш да дадеш съвет , ако обичаш не пиши,защото няма смисъл!С това само изнервяш допълнително...



Тема Re: до ВилиМилинови [re: BилиMили]  
Автор So_Sorry (непознат )
Публикувано11.08.06 17:37



Мерси за препоръката, опитвали сме всичко! Температурата преди време не се появяваше-но това беше само за около 10 дена...и след това изведнъж пак започна,по-висока от всякога!

Лекарите казват да не се надяваме много да спадне!



Тема Re: до ВилиМилинови [re: So_Sorry]  
Автор TheSun/cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано11.08.06 23:13



Чудих се дали да пиша, но ще го направя. За съжаление обаче ще се изкажа необнадеждаващо и ще подкрепя Вили - не е на хубаво Т

. На мен ми го обясниха за татенцето ми /мир на праха му/,че става по принцип от разпад на тумора...а това за съжаление не значи нищо добро...не знам как да я свалите...на баща ми не успявахме с нищо - сменяше на нощ 7-8 тениски, които ставаха като прани - толкова му бе горещо от Т,че се изпотяваше целият...опитвайте с вода+ оцет, за лекарства Т-понижаващи ме съмнява да свършат работа....Все пак - дано!



Тема Re: Не си единствениятнови [re: So_Sorry]  
Автор Viriat ()
Публикувано12.08.06 12:30



И на съпругата ми не помогна. Взема в продължение на два месеца 3 х 3 с.л. Не само че нямаше подобрение, но нещата продължиха да се влошават със същите темпове. Всеки организъм е различен и по различен начин приема добавката. Освен това зависи и от вида и степента на развитие на рака. За температурата съпругата ми вземаше течен аналгин и ефералган. Редуваше ги. В повечето случаи помагаха. Когато не можеше да я свали, и слагах студени кърпи на челото, китките и краката. Така я овладявахме. Може да пробвате и с оцет.

Успех!



Тема Re: С какво да свалим температурата? Посъветвайте ме..нови [re: So_Sorry]  
Авторbetinas (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 12:32



Опитай с инжекции или пиене на течен аналгин, ако не дразни стомаха - макс. 2амп на ден или със свещички ефералган при нас те помагаха, но не винаги се овладява разпада на тумора. Другото са много течности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.