Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 15.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема НОВОМИНнови  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 23:12



Виолета моли всички за мнението ви. Аз също нищо не зная за Новомин.
Затова моля ви, пишете, кой го е ползвал, как, колко струва, откъде и т.н. и най-вече как се чувствате от него. Просто информация - кой каквото знае.
Предварителни благодарности



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 09:46



Здравей, Весела!
Изпратих ти преди няколко седмици пълния превод на оригиналната брошура на "Новомин", написах ти и цената 25.20 лв. за една опаковка съдържаща 60 капс., предложих ти да ти дам телефони на хора които го ползват, за да те информират за състоянието си, предложих ти да направя отстъпка за всички от клуба и ти ми отговори, че като се възстановиш от химиотерапията ще се запознаеш и ще ми напишеш мнението си. Незная какво още да направя, за да бъда максимално полезна на всички, които искат да си дадат и този шанс. Разбрах, че в момента си на вливане и ти желая леко да го изкараш, бързо да се възстановят силите ти и да си отново на линия, за всички които имат нужда от теб. Моля те, проучи материалите, побликувай ги във форума ако мажеш , напиши ми на електронната поща и нека да измислим как хората да пролзват информация, а и самия продукт по най-достъпен за тях начин.
Желая ти успех!!! Дръж се! Всички сме с теб и мисловно те подкрепяме!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано27.06.06 18:33



Извини ме, но тези дни нямах интернет, сега съм след вливане - когато ми е по-прозрачно влизам тук.
Обещавам тези дни докато съм вкъщи да прегледам всичко, което си ми изпратила, което не е никак малко - все пак не мога да прехвърля всичко тук.
Имайте малко милост - все пак болни хора сме



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 11:49



Здравейте, всички, които искате да прочетете нещо за продукта "НовоМин". Най-добре е да го направите на сайта на Корпорация "Сибирско здраве" www.sibvaleo.com На каталог напишете Новомин и ще прочетете не само за него, а и за различни други въпроси свързани с него, зададени от пациенти към лекарите на корпорацията.
Ако имате въпроси, можете да ги зададете и към мен.. С радост ще ви отговоря...
Успех и вяра на всички!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано28.06.06 13:06



Доколкото разбирам от сайта, Новомин е антиоксидант, съдържа вит.А,С,Е.
Ако не се лъжа, такъв е и Детокса на Вижън.
Антиоксидантни препарати има достатъчно и на българския пазар.
Въпрос на личен избор и финансови възможности е кой какво да пие за прочистване на организма.
Но вчера, като бях на вливане - една жена попита лекарката дали може да пие антиоксиданти по време на химиотерапия. Отговориха й, че не е лошо - стига да не прекалява с приеманите дози и да избягва вит.Е. Не поясни защо.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 13:27



Да "Новомин" съдаржа тези антиоксиданти, но патента на разработката е в това, че съотношението и концентрацията им са такива, че да стимулират растежа на здравите клетки и едновремено с това да унищажават злокачествените клетки. Едновременно с това правят и защита на здравата клетка, при химио и лъчетерапии, като подсилват въздействието на цитостатиците и лъчите, но само върху злокачествената клетка. Разработката е такава, че да има едновременно двустранно действие, затова проф. Суколински и неговия екип считат, че няма аналог в света. Отново искам да подчертая, че "Новомин" има отношение само към злокачествените туморния клетки, а не към доброкачествените. При аденоми може да се прилага с цел профилактика от израждане на клетката.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 13:39



Не оспорвам качествата на хранителните добавки, аз също ще ги използвам, когато преценя, че им е дошло времето.
Оспорвам само начина на налагане на тези продукти тук.

Благодаря ти, информацията е чудесна.
И ако оставиш нещата така, без тази информация да се повтаря непрекъснато във всеки постинг - ще дадеш възможност на хората сами да преценят дали искат този препарат или не.
Това е само съвет - не си задължена да го приемеш.
С най-добри чувства!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 12:39



Андре ми изпрати доста материали за Новомина на и-мейла. Много са и е трудно да се публикуват тук. Много непрофесионално с две думи мога да обобща информацията, не ми се сърдете:
Антиоксидант, чиято комбинация от витамини е така направена, че да подпомага здравите клетки и да подтиска раковите клетки.
Приемането не препарата е около 2 години, като е препоръчително да се комбинира с други препарати от същия тип /всичко можете да видите в публикувания сайт по-горе в темата/.
Другата информация, която трябва да знаете предварително е,че:

Профилактичната дневна доза е 4 капсули.
Лечебната дневна доза е 10 капсули.
Една опаковка съдържа 60 капсули на цена 25,20 лева.

Другото интерсно е, че може да се приема като единствена терапия по време на химио- и лъчетерапии. Подпомага организма при освобождаването и прочистването от токсини.
Това е, което с две думи систематизирах в отговор на ваши запитвания.
От това инфо можете сами да прецените възможностите си за приемане на този препарат.

Ако искате моето лично мнение - аз в момента вземам една комбинация хран.добавки и се чувствам добре след 4-то вливане на червената химиотерапия и не бих рискувала на този етап да сменям препаратите.

След време бих помислила за комбинация от алттернативи /след като прочетох и новия материал на "майка" в темата "Херцептин".



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автормpъcницa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 16:36



След време бих помислила за комбинация от групов секс с Веси /след като прочетох и новия материал на "*******" в темата "*************

Изтрито заради груби и нецензурни изрази към пишещ тук.

Редактирано от vesela.bg на 03.07.06 13:51.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: мpъcницa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.07.06 22:23



Не съм против мераците ти към мен - човек трябва да пробва всичко в живота си

Но се притеснявам в групата някой да не ме подмине
Относно "майка" - до момента нито аз нито някой друг има нещо против поведението й в нашия клуб - то е абсолютно в унисон с тематиката на клуба.
Това, че пише и на друго място - нейна воля
Аз ако пиша в клуба за недвижими имоти - за каква ще ме обвиниш?
Или в клуба за запознанства ако ме видиш - ми сами жени - що не?
Физиологията си е физиология.
Това от мен.

Сега от модератора - явно мястото ти не е тук и дано не ти се налага да влизаш тук по същество, защото са ти сложили някоя от нашите диагнози.
Също така начина ти на изразяване е меко казано НЕПОДХОДЯЩ не само за този клуб. НИЕ ТУК НЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ МИЛИЧКА, А РЕВЕМ НА ГЛАС ПО 24 ЧАСА В ДЕНОНОЩИЕТО.
И за да спазя правилата - Моля те до утре сутрин да си изтриеш постинга.
Защото ако ти не го направиш - ще го направи модератора.

Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.