Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема РЕЙКИ  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано26.07.06 17:34



Ползвал ли е някой този алтернативен метод за лечение при онкологични заболявания. Моля споделете!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: РЕЙКИнови [re: vesela.bg]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 21:51



да аз.Немога да кажа 100% дали помага.Имам настройка в 2ро ниво.Правя сеанси почти всеки ден на мама.
Смятам че найстина съществува такава енергия.Но рейки мастера ми каза че нищо не може да обещае за мама.И все пак надеждата остава.........



Тема Re: РЕЙКИнови [re: kaт]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:28



Кат,

Продължавай да правиш сеанси на майка си и да мислиш по време на сеансите с огромна любов за нея. От опит знам, че това наистина помага, защото Любовта, е най-силното и истинско чувство. Аз също имам 2 ниво и ако някой от клуба иска мога да му помогна дистанционно. Достатъчно е да ми напише на andre_ana@abv.bg че желае и имената си, както и подходящия за него час за въздействие.
Пожелавам ти, вярата ти да е достатъчно силна и те подкрепям в желанието да помогнеш на майка си.
Изпращам и на двете ви много любов! Андреана



Тема Re: РЕЙКИнови [re: vesela.bg]  
Автор White Raven ()
Публикувано01.08.06 09:20



Това е една от практиките към които съм много скептична.



Тема Re: РЕЙКИнови [re: White Raven]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 10:38



Преди година и половина аз също бях скептична, така че е нормално и ти да си. Установих, че причината за това е в недостатъчната ми информация, както и в личните ми страхове, да не си навредя. Всъщност всичко е енергия, затова хората които внимават за думите с които си служат, за мислите които имат, за действията които извършват, постигат повече и се чувстват по-добре.Те създават за себе си и близките си един по-добър свят, на разбирателство, любов и правилно тълкуване на всичко, което им се случва. Аз мога да кажа за себе си, че въпреки многото информация от книгите, защото много се интересувам от правилния модел на мислене и действие отдавна, след запознаването си с Рейки и минаване на нивата започнах не само да разбирам, а и да приемам и променям нещата в правилната посока. Това знание не е за всеки, човека трябва както се казва да се узрее за него, затова и не може да се помага, ако лично не е заявено желание за това.

Чели ли сте книгата на доркор Емото за паметта на водата. Ако искате да научите, защо тези неща помагат, можете да потърсите в интернет или в духовните портали като www.spiralata.net

Искам само да попитам, ако срещнеш добър човек, за който знаеш, че ти мисли доброто и той направи за теб нещо, от което да усетиш загрижеността му, не ти ли става по-добре, не идва ли усмивката на лицето ти, не се ли чувстваш по-уверен и в по-добро настроение и състояние?
Ето за това става дума, ако се използват някои от системите за енергийни корекции, независимо коя ще бъде тя.
Освен това вярата е тази, която ни лекува. Човек и вода да пие, ако вярва, че това е неговото лекарство, ще оздравее. Но такава силна вяра е трудно да има човек, защото сме устроени да се страхуваме и да се съмняваме.

Не искам да променям мнението ти, само споделям, това което аз съм разбрала и приела.
Успех и нека светлината и любовта те водят по пътя ти!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.