Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема хулда кларк-някой ползвал ли е метода?  
Автор babameza ()
Публикувано22.07.06 22:46



Аз съм се приготвила да го използвам,но се притеснявам от странични ефекти и бих искала да разговарям с хора или близките им по този въпрос,както и да доуточня някои подробности



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: babameza]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 18:03



Ровейки по сайтовата, попаднах на извадки от книгата на Х.Кларк. Добър човек си беше направил труда да преведе някои от важните неща. Някъде тук четох, че някой прави ореховия извлек, но той се пие по схема заедно с карамфил и пелин на капсули. Ние го пием вече 7 ден. За сега не мога да кажа има или няма ефект, но със сигурност не сме по-зле, което не е малко. За да ви е по ясно: открих го от гугала, с фразата ..паразитите причиняват рак.. Много тбудно се снабдихме с празни желатинови капсули! Заедно с това се пие и Орнитин/ензим/, който също го няма по аптеките, но ние го заместихме с hepa merz, прахчета които са за черен дроб.Ака ви интересува друго - пишете.
БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: БИБA]  
Автор babameza ()
Публикувано25.07.06 20:13



орнитин съществува като съставка на Аминостронг на фирма биогейм и може да се намери или поръча във фитнесцентровете илида бъде поръчан он-лайн-от сайта на биогейм.Целта му е да обере амоняка от изхожданията на паразитите.Освен това задължително трябва да се правят клизми ,за да може дебелото черво да изхвърли паразитите.По 2,3 на ден с възможно по-голями количества вода.Интересува ме как премерихте съдържанието на капсулите,болният спи ли добре,от какво е болен,от къде взехте капсулите?Благодаря предварително!



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: babameza]  
АвторBeни (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 09:38



Вижте линка по-долу (за онези, знаещи английски) - доста противоречиви мнения за Хулда Кларк. От статията излиза, че е шарлатан.

http://www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedTopics/Cancer/clark.html

Очаквам още мнения. Баща ми е болен от рак на простатата и не знам дали да не говоря с него да опита рецептата на Хулда Кларк. Има ли някой, който е приложил цялото лечение на Кларк?

Вие какво ще ме посъветвате?



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: babameza]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 10:31



Капсулите ги взехме от приятел на сина ми, чиито баща работи във фирма пакетираща хранителни добавки. На 5 ден съпрегът ми не спа цяла нощ, но каза че не го е боляло или някакви други оплаквания, просто не е спал. В момента е на 3по3 капсули карамфил, и 4 пелин, но общо взето му е трудно да ги гълта. Ореховата тинктура не му пречи. Дали е мошеничка или не Х. кларк, просто не ме интересува, защото няма лекар с конкретна теория, който да не е оплют от колегите си. Според мен лечението и да не помогна, поне не вреди.Пелинът е една от билките, която се дава при анемия, липса на апетит и за общо пречистване на организма, така че си е полезна.Това е моето мнение.
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: babameza]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 10:35



Капсулите ги взехме от приятел на сина ми, чиито баща работи във фирма пакетираща хранителни добавки. На 5 ден съпрегът ми не спа цяла нощ, но каза че не го е боляло или някакви други оплаквания, просто не е спал. В момента е на 3по3 капсули карамфил, и 4 пелин, но общо взето му е трудно да ги гълта. Ореховата тинктура не му пречи. Дали е мошеничка или не Х. кларк, просто не ме интересува, защото няма лекар с конкретна теория, който да не е оплют от колегите си. Според мен лечението и да не помогна, поне не вреди.Пелинът е една от билките, която се дава при анемия, липса на апетит и за общо пречистване на организма, така че си е полезна.Това е моето мнение.
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!Болен е от рак на бъбрека с метастази на оментума, а за съжаление и вече на черния дроб. Пълна, натъпкана капсула с пелин е ок. 320-400 мг, а с карамфил 400-470. Мерени са на аналитична везна.



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: Beни]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 10:50



Прилагано ли е лечение с Калгевакс на баща Ви?
Ампулите са българско производство на Центъра по заразни и паразитни болести и се правят интравезикални вливания през определен период/чрез катетър директно в пикочния мехур/. Имат 90% успеваемост при рак на простата и пикочен мехур, но не зная защо толкова малко ги използват в онкодиспансерите. Даже някъде не са ги и чували или не желаят да ги предлагат защото са доста по евтини от вносните лекарства. Цената на една ампула е около 17 лв и са едно вливане са нужни от 4 до 6 ампули. Правят се най- малко 4 вливания.



Тема Re: хулда кларк-някой ползвал ли е метода?нови [re: ket1234]  
АвторBeни (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 23:44



За пръв аз и баща ми чуваме за Калгевакс ампули.

Баща ми вече почти 4 години е на Casodex.

Ще попитам лекуващия го лекар. Много благодаря на кет1234 за информациаята! Бъдете живи и здрави всички!



Тема Re: Някой прилагал ли е метода на Т.Я.Свищева?нови [re: Beни]  
Автор indigovo (синьо)
Публикувано05.08.06 19:08



Здравейте!
Наскоро прочетох "Терапия отчаяния"на С.П.Куренков. Написаното от него се базира на паразитарната теория за рака на Т.Я.Свищева. За съжаление не мога да се добера все още до книгите й и засега просто препрочитам казаното от Куренков. Започнах лечение с препоръчаните от него хранителни добавки, Мелатонин и Дехидроепиандростерон (за рак на гърдата). Страдах от много тежка форма на мастопатия и след 3 месечно лечение по неговите предписания вече нямам никакви проблеми и болки. Но за да продължа по-нататък до пълно оздравяване на целия организъм бих искала да науча всичко за методиката.



Тема калгевакснови [re: indigovo]  
Автор hadjiatabg (непознат)
Публикувано05.08.06 21:24



Относно калгевакса на мен ми ги вливаха в мехура но не помогнаха.Всмисъл на пълно излекуване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.