Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Карцином на маточната шийка!заjullнови [re: sontek]  
Авторsontek (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 14:58



Здравей Jull!Известно време няма да ме има но ето имейла ми ще ти пиша като се върна Sontek@abv.bg



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: njia]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 00:22



Здравеите!Искам да ви попитам какви са последиците от пьлна хистеректомия?На майка ми и предстои такава операция и искам да знам какво да очаквам?Много сьм притеснена!!!!
Благодаря ви!



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: eтa]  
Автортaнчyra (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 14:02



Искам да Ви попитам - кой определи лъчетерапията след ореацията;случаят е идентичен с този на моята майка-в онкото са на мнение да проведат химиотерапия преди лъчетерапията;проф.Горчев-оператора е на мнение да се проведе само лъчетерапия



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: тaнчyra]  
Авторeta (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 16:35



В епикризата ми пишеше че трябва да проведа лъчетерапия.



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: eta]  
Автортaнчyra (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 11:10



и какво стана изпълнихте ли предписаната лъчетерапия



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: тaнчyra]  
Авторeta (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 20:51



Да 25 процедури в Исул,след това брахитерапия 2 процедури в онкото след насочване от доцент Гочева от Исул



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: eta]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 22:36



Здравеите!И моята майка чака назначаването на лъчетерапията!Операцията беше на 31.10 и сега се вазтановява!Много е трудно!!Лекарите ни казаха че в хистологичните изследвания след операцията нямало наличие на туморни клетки.Какво означава това?Сега ни искат хистологичните изследвания преди операцията за да ни назначат следващо лечение.



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: Haдeждa]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано23.11.06 07:16



Нещо не разбирам.Как така чакате назначаване на лъчетерапия, като няма наличие на туморни клетки?Има ли диагноза, каква е тя-какво пише в епикризата?



Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: Marи]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 08:43



Здравейте! На 28.8 и аз бях оперирана в София с диагноза карцином на шийката на матката. След като излезна хистологичното изследване ми обясниха, че всичко е било в конуса и за това не се налага никаква терапия. Това много ме притеснява. Според хистологията няма туморни елементи в яйчниците и лимфните възли. Карциномът е в следствие на папилома вирус.





Тема Re: Карцином на маточната шийка!нови [re: koko]  
АвторHaдeждa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 09:15



Диагнозата на майка ми е Карциним на шийката на матката.Преди операцията хистологичните изследвания доказаха точно това,но сега след операцията лекарите казват че нямало наличие на туморни клетки,само че и аз немога да разбера как така.Те откаде се взимат клетките за изследване?Не е ли от самия тумор,или от места около него?Незнам!
Днес пак ще ходя до болницата,за да ми кажат точно какво ще правим.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.