Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабване?нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 23:51



Гамба, незнам, но си мисля, че организмът сам си намира пътя-при хора, които преди диагнозата са се тъпкали, яли са основно калорична и мазна храна, били са повече от пухкавки...организмът сам някак си решава да спре, да си даде почивка и да промени храненето....и отслабването си идва неусетно, при други , като ;при мен-организмът си наваксва лишаването от храна и мазохистичните почти всекидневни упражнения+яко пушене със забавяне на ритъмът и качване на килограми...все пак не говоря за някакво свръх качване , а 5-7килограма, които явно са били нужни за постигане на равновесието и здравето

.Гамба, мое мнение -яж си готиният родопски мед и хич да не ти е въпреки....Мненията за медта са много противоречиви....Успехове!



Тема Re: Отслабване?нови [re: yraaa]  
Авторraмбa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 02:29



и аз си мисля,че меда е полезен,но трябв ада съм сигурен..ако пък съм се заблуждавал наистина,не знам.А е от чист район,няма коли ,няма замърсяване и най-важното е истински



Тема Re: За меданови [re: Гaмбa]  
Автор Buba67 ()
Публикувано06.11.08 09:41



За меда мненията са противоречиви. Общо взето са 50:50 - дали храни раковите клетки или не. Ето тук е дискутирано по темата.


Но тези дни си мисля за една рецепта с кленов сироп, която ни копира Димана. За нашите географски ширини меда може да замести кленовия сироп. Леко се разбъркваше със сода за хляб. Идеята е, че раковите клетки се отварят за захарта и умират от содата. А пък и в почти всички рецепти на Димков за имунната система с алое неизменно има мед. Аз три пъти годишно изяждам по 1/2 килограм мед с рецептите с алое. Решението си е твое Гамба.



Тема за Флорканови [re: flora bg]  
Автор ceceto (отнесена)
Публикувано06.11.08 10:01



"Мед не вземам за нищо на света."
Флорче, защо така категорично го отричаш?


Моля те да споделиш!


Гледай напред, не се обръщай назад !

Тема Re: За меданови [re: Buba67]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано06.11.08 11:10



Четох и за витамин Б, същата докторка правеше всичко възможно да приемам витамините от тази група,ядях полусуров черен дроб,бъбреци ,меса,пиех фолива киселина,а сега чета други работи,а си биех всеки ден когато ми се сринаха показателите витамин Б,сутрин и вечер от гадните ампули.Аз съм склонен да вярвам на човека който ме излекува ..направо нямам спомен специално за меда какво каза,но от линка който разгледах Бубе,Весето много правилно е отговорила ,че ако се знаеше причината за рака щеше да е излекуван вече.Ям по един буркан мед на месец ,манов мед си го вземам от приятел.
Относно това където стъм решил да се върна към килограмите с които бях преди да се разболея съм с двояко чувство и заради това попитах,едно,че имам лоши спомени от онова време,друго сега всичко ми е перфектно и разсъждвам като футболен треньор: не се правят промени в състава ако отбора играе добре....



Тема Re: за Флорканови [re: ceceto]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано06.11.08 11:11



Мисля,че съм писала защо.Но все пак има нови клубарки и незнаят.Аз специално съм привърженичка и фенка на Ели Логинова и нейната теория за рака.А тя не е нейна а на съществата с които контактува.Та именно те в книгата си" Родени от светлина"- казват следното за меда:въпрос от Ели към съществата:Чувала съм,че пчелния мед е вреден при онкоболни,защо е вреден,нали е наситен с ензими?Отговор:Тези ензими възбуждат,засилват силата на раковата клетка,тя се активизира и става доста дейна и това,което се говори за медът,че е панацея и е добър за онкоболни е абсолютен антипод.това трябва да се знае.Медът е полезен за здрави хора,които имат временен недоимък на имунната защита.но при един онкоболен имаш тотален разпад на цялата имунологична структура.И това не е недоимък,а разпад и ензимът създава условия още-по активен разпад,това е разликата.
И аз ги послушах и не вземам мед-това е.Но това си е лично мое решение!Не съветвам никого да взема или да не взема мед.Всеки сам решава за себе си!Аз така съм решила пък бъдещето ще покаже колко съм права.Освен това искам да ви кажа,че спрях по същата причина и пиенето на прясно мляко.Може само по 250гр.козе мляко.но аз не съм любителка на млекото та не ми прави впечатление дали ще пия или не.Още те/съществата/казват,че лекуването с урина е грешно и казват защо,което според мен е напълно логично!Дано да съм била изчерпателна!



Тема Re: за Флорканови [re: flora bg]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано06.11.08 11:25



Фло каква е тази Ели Логинова,ти започваш да обръщаш представите ми за за всичко,по две кила козе мляко сурово несварено пиех на седмица,една туркиня ми гоносеше специално жената .Аз пак съм бил около киселото си зеле и манджите и съм изтървал какво сте си писали



Тема Re: За меданови [re: Гaмбa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.11.08 12:12



Гамба, какво нещо си се раздвоил?
За всичко това сме писали, и не сега, докато си бил покрай зелето, ами и по-преди.
За вит.Б - за нас е вреден вит.Б12, другите не.
Фолиевата киселина и аз я пия.
Меда не съм го отказала.
Не забравяй, че всяко алтернативно лечение си има "табута" -тибетците отричат меда, наш Петър Димков, както и апитерапията лекуват с мед.
Едни отричат млечните продукти, други лекуват с тях.
Аз съм против крайностите, не приемам нито гладуването само на вода, не приемам и затлъстяването. Ям това, което ми иска тялото. Ееее, не се освинвам де!
Пак напомням - раковата клетка е точно копие на нормалната клетка, притежава всички рецептори на нормалната клетка. Не можеш да лишиш раковата клетка от нещо, без да лишиш и нормалната клетка от същото.
Наистина хора, ако се знаеше повече за раковата клетка и за появата на рака, щеше да бъде много лесно


Гамба, след като се чувстваш добре, не ти трябва да предприемаш нещо драстично. Наистина можеш да промениш малко храненето си, рецептите са ти страхотни, лигите ми текат, като те чета, но има доста пържено, тлъстичко и пикантно. Можеш тук да промениш нещо, повече движение, разходки и смях. Пък квото ни е писано в крайна сметка.
Нещо са те стреснали, това не е добре, щом започваш да се страхуваш - лоша стратегия Намери пак равновесието в себе си и се успокой, всичко ще е наред

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Отслабване?нови [re: flora bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано06.11.08 12:15



Флорче, казваш че не ядеш кисело зеле, щото е много солено, а същевременно пиеш по два литра на ден солена вода. Къде е логиката?



Нема начин да нема начин!


Тема Medнови [re: vesela.bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 13:13



Известно е , че раковите клетки имат инсулино-подобни рецептори и са бързо-делящи се, те се нуждаят от много повече енергия и глюкоза от нормалните клетки и като видят мед и захар, го грабват преди нормалните , както зародишът си взема всичко , което му трябва , без да се съобразява с майчиния организъм. Втората ми операция се наложи точно в един момент, когато почнах да ям мед - разбира се може и да е случайност, но може и да не е. Но горното го пише на много места. Така че - никакъв мед и захар, а и никакви сладки вкусотийки не трява да ядем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.