Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За РЕМИСИЯТА и Имунната системанови [re: flora bg]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано09.06.16 16:53



Абсолютно си права, Флорче!
Важно е вземането на подходящи за заболяването!! добавки – сега има и други.
Важно е това да става достатъчно дълго време (кой може да каже колко?), за да живеем и работим нормално.

Заедно с това остават разни сокове, смутита и т.н.

Живи и здрави, ще се видим на другата среща!



Тема Всичкинови [re: TheaO5]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано09.06.16 20:33



носим в себе си ракови клетки, но докато имунитетът ни е силен, тялото успява да ги държи под контрол. Така че успяваме ли да поддържаме висок имунитет, ще бъдем здрави.





Тема Re: Всичкинови [re: nbb]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.06.16 11:53



Теичка ,Флорка ....много си ви обичам и не пиша за да се карам ,противопоставям и т. н. И все пак ви предизвиквам - обяснете моя случай. Знаете ,че съм с една от най - дългите ремисии / направо си е живо излекуване / ,но ....нищо ,ама съвсем нищичко не съм правила.Един витамин не съм изпила ,честно. И положително не съм мислила - напротив ,океан от негативна енергия излях по адрес на хирурга ,болницата ,града даже намразих заради наш Илия.И почти не е минал ден без да пустосам като някоя баба живота си.Неприятностите ми са в изобилие и по всички правила имунитета ми трябвада е снижен и болестта да се завърне или да се появи н друго място. Защо това не става ?



Тема А здрави ли санови [re: Tia maria]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано10.06.16 13:44



хората около теб ? Питам защото моята свекърва цъфти и разцъфтява, докато и двамата с мъжа ми си бяхме завъдили тумори. А тя е точно такава, каквато ти описваш себе си.





Тема Re: Всичкинови [re: Tia maria]  
Автор TheaO5 (същата)
Публикувано10.06.16 14:25



Тийче, мила! И аз те обичам!
Сърцето и душата са ти прекрасни! Съдбата и Бог да те пазят! И ти се пази!



Тема Re: Всичкинови [re: TheaO5]  
Автор Tia maria (пристрастен)
Публикувано10.06.16 17:31



Моето обяснение е ,че имаш ли век има и лек.Друго,моя рак се лекува без остатък ,главно е да не се изпусне отнчало.После нещата стават трудни и доста неприятни.

Теа ,благодаря ти ,че виждаш доброто в мен. Това ме задължава . Същностите не могат да се променят ,но външностите могат.





Тема До Тиа Мариянови [re: Tia maria]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано12.06.16 18:10



Ха, ха,ха, Сладурана, защото се гневиш без гняв. Защото кориш и крещиш без умисъл.Защото си негативна без капка негяативизъм в душата.....защото когато човек по природа е добър и с добра душа - колкото и да му е криво декиш не хваща -анадъмо приятелко???[namigam Човек има нужда понякога да се развика,да мисли че живота му е лош,да идпадне в дупка - но всичко това ако душата е чиста не се отразява нито физически,нитао на ментално ниво.Гнева и недоволството ти са сапунени мехури, които се пукат ако в тях не е вложена омразата от сърце - анадъмо мила??? Ето затова си в Ремисия и дай Боже да е все така.

[namigam

Живота е невероятен, до болка разностранен и до болка прекрасен!

Тема За рак на дебелото червонови [re: leonidas22]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано12.02.17 00:45



Как да се изцелите от рак на дебелото черво - треньорска програма, безплатна












Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от kaloyana1777O4 на 12.02.17 00:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.