Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Операция на тумор на ребро Изборнови  
Автор babameza (непознат )
Публикувано05.07.06 13:54



Здравейте,предстои ми операция на тумор на реброто.Ориентирала съм се към гръдната хирургия на болницата по белодробни заболявания Св. СофияНякой от вас може ли да ме упъти към кого да се обърна.-Д-р Джамбазов,Минчев или Аструков.За първите двама лекар казва,че са добри но взимат по 2000 евро,а третият не взима пари ,но бил бавен и нещо смъмра,че въпреки че е доцент още не се е научил да оперира.Има ли някой опит с тях ,или мнение по въпроса



Тема Re: Операция на тумор на ребро Избор [re: babameza]  
АвторNANO (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 18:59



Аз пък съм чувала,че Аструков е добър-той щеше да оперира татко,но операция така и не се състоя и затова не мога да гарантирам на сто процента,но сме доволни от отношението му към нас



Тема Re: Операция на тумор на ребро Изборнови [re: NANO]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 19:02



забравих да ти пиша,че е оперирал и човека,който ни насочи към него-говорих с жена му и тя е много доволна



Тема Re: Операция на тумор на ребро Изборнови [re: нaнo]  
Авторang (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 00:51



доц Аструков мисля че не е подходящ.ходили сме при него не поряви разбиране,и имаше поведение не присъщо за човек положил хипократова клетва.не бих му гласувал доверие нито бих легнал под ножа на на човек с подобно отношение към работата си.хубаво е да знаете ,че освен в св.София Аструков работи и в Чирковата клиника.типичен пример за комерсиализация на на основното право на пациента-здравеопазване.бих ви насочил към Доц. Максимов на 2 ет на св.София. тои не е хирург но е много разбран и свестен човек.добре познава хирурзите от третия етаж и може правилно да ви насочи. нас насочи към доктор Горанов. същият ни направи две операции и не ни е искал пари. питаите и за него стува ми се съвестен а и е доста добър.в раковата за консултация можете да потърсите Доц. Даков.тои е хирург с много голям опит но не знам предвид възрастта му дали ще се наеме за подобна операция. каъв е туморът в реброто. първичен или метастатичен. при вторият тип мисля че моге да се овладее процеса и без операция.ние успяхме.





Тема Re: Операция на тумор на ребро Изборнови [re: ang]  
Автор babameza ()
Публикувано06.07.06 14:17



Благодаря на Nano i Ang.Ang,искам да ти кажа,че това е първичния ми тумор/може би/.В същото време имам кисти/ може би нещо друго/ в черния дроб Тази операция/на реброто/ се надявам да даде диагноза



Тема Re: Операция на тумор на ребро Изборнови [re: babameza]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 15:06



Ако туморът е костен, защо не се обърнеш към хирурзите в клиниката по онкоортопедия и костна патология в кв. Горна баня?



Тема Re: Операция на тумор на ребро Изборнови [re: nelgina]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано06.07.06 21:51



Много съм доволна от доц. Червеняков от Пирогов. И той не иска пари, човечен е и е единственият, който се съгласи да оперира татко. Говори се, че е светило. Много е зает, но обръща внимание на всички. Излъчва увереност и спокойствие




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.