Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ХЕР-2 изследваненови [re: nelly_83]  
Автор sunka75 (дъщеря)
Публикувано14.07.09 22:16



Nelly, Jull, благодаря ви за подкрепата и съветите! Усещам , че са от сърце!
Ще чакаме отново от Плевен да се върнат резултати ако пак не станат там ще търся тези лаборатории, които вие ми препоръчвате.

Нели, мама имаше 3 ХТ преди операцията и сега след операцията и предстои четвърта, общо ще станат 7. Следва лъчетерапия и ако се потвърдят резултатите и в Плевен ще има и Тамоксифен пет години.При вас как са нещата, уточнена ли е цялата тарапията?

Чудя се защо докторът днес не и предписа нищо за завишените чернодробни показатели, той даже не се впечатли много от това, каза само ,че било от химията.........

И аз ви преръщам момичета, късмет на всички, късмет!





Тема Re: ХЕР-2 изследваненови [re: sunka75]  
Автор lilka13 (непознат)
Публикувано18.07.09 13:28



Момичета, четохте ли за "феноменът ХРМ", който наскоро гостува в Пловдив? От 1995г до сега не е опитвал храна, освен вода и живее със слънчева енергия. Така се лекували всички болести, дори и рак на гърдата.



Тема Re: ХЕР-2 изследваненови [re: lilka13]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.07.09 13:52



За хора, "хранещи се със слънце" отдавна има изнесени доста факти. Една от най-известните практикуващи е Джасмухин (австралийка, приела индийско име), която от 12 г. не се храни с друго, освен с прана. Тя обикаля по целия свят и след нейните лекции желаещите да я последват, са много. В Русия Николай Долгорукий също има много последователи. Има и една жена - Зинаида Баранова, която живее вече няколко години не само без храна, но и без вода!...

Ако всичко това е вярно, само може да ни удиви като доказателство за неограничените човешки въможности!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: sve_shu]  
Автор krbr (непознат )
Публикувано18.07.09 18:39



momicheta,az sam savsem novak.operiraha me na 8.06.2009 i mi otstraniha cqlata garda.na 29.06.mi beshe 1 himioterapiq.izsledvaneto mi na Her2 e otricatelno.a sega kakvo da ochakvam....



Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: krbr]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.07.09 20:34



Здравей, личи, че си новичка, затова може би не си разбрала, че КИРИЛИЦАТА е задъжителна -
за целта имаш функция KREDOR горе вдясно на прозореца, в който пишеш съобщението си.

Какво следва с лечението ти, ще каже лекуващият онколог. Все пак може би момичетата тук
ще споделят... Препоръчвам ти да влезеш в първата тема на главната страница - "Към
новодошлите", която ще ти бъде полезна в много отношения.

П.П. Не че ми е работа, но никът ти е доста труден за произнасяне.

Как да те наричаме?
Тук всички сме приятели и си говорим на имена (никове).



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: *jull**]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано26.07.09 11:55



Здравейте, преди 2 дена на майчето ми направиха първата вливка от Херцептин- двойна натоварваща доза 400мг-мама е 50кг. На следващия ден вляха Таксола (защото ни казаха че в един и същ ден ако се влеят двете ще е много натоварващо за организма). Самото вливане на Херцептина майка го понесе добре-никакви оплаквания. Но от вчера има непрекъснати болки в сърдечната област, "тежи и прескача "- така казва мама, и снощи не е успяла да мигне даже. При вас така ли е било при първото вливане?
аз успокоявам мама, че може да е от промяната на температурите





Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: nelly_83]  
Автор sunka75 (дъщеря)
Публикувано26.07.09 22:03



Нелка, успокой майчето, вчера беше най-горещия ден. На бебето също му беше горещо и пищеше, а по принцип не е ревливо бебе, а съпруга ми получи бъбречна криза. Мама е 10 ден след химиотерапия и добре , че беше тя миличката да е около нас и да ни помогнат с татко. Давайте смело напред, всичко ще е наред


Ние още чакаме резултатите за хер2 от Плевен, а в сряда ще правим първа консултация с лъчетерапевта тук в Бургас. Време е вече да свършват тия болести, нали Нели!



Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: sunka75]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано27.07.09 09:36



Абсолютно! И аз за това се моля всеки ден!


Пиши за резултатите от Плевен, стискам палци да е отр.



Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: nelly_83]  
АвторИлeнkaKo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.09 10:48



Момичета имате ли представа, след кой курс ХТ започва съответно:
- намаляне на тумора;
- наляне на ЛВ ит.н?
При нас мисля, че всичко върви на обратно.



Тема Re: ХЕРЦЕПТИНнови [re: ИлeнkaKo]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано27.07.09 11:10



аз нямам представа Иленка. Но непременно обърнете внимание на лекарите за това!!! Ако трябва да се смени бързо химията, ако не действа. Можете да направете Пет-Скенера във Варна, там до мм ще ви кажат дали се е увеличил тумора или не. Изследването е по здравна каса, излиза за 20 мин. Така ще сте сигурни в това че химията не действа. Може би от друга страна на химията и трябва време за да се насити кръвта и да почне да действа. Вие на коя ХТ сте, за кой път? Но ако наистина ХТ не действа, сменете я не отлагайте

. Хайде да си пишем в друга тема за това, че не е много по темата за херцептина и нашата грижовна модераторка Jull ще ни се кара
Стискам ви палци Иленка от сърце. Вие успяхте ли да уточните хистологията?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.