Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Съпруга ми почина ....нови  
Автор tajno_cvetence (нещастна)
Публикувано29.06.06 05:55



Болката е страшна ...... въздухът не достига .....

Отново се обръщам към вас приятели, отново за помощ ..... Бяхте с мен в най-трудните дни от живота ми, благодаря на всички!

Почина вчера, днес е погребението. Цяла нощ седя до него и попивам кръвта, която изтича от устните му .... не спира, а тече все по-силно ...... скоро ще започнат да идват хора ..... Моля ви, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем спешно да ми пише ....

От сърце желая на всички да се преборите с болестта! Знам, че сте силни и ще успеете!



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: tajno_cvetence]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 08:19



О, мила, много, много съжалявам! Толкова ми е мъчно ... Какво сте преживели, какво преживяваш и сега ... Ако имаш сили да четеш във форума, знай, че съм с теб мислено във всеки миг, че споделям болката ти, че се моля за душата на съпруга ти и за твоята сила ... Прегръщам те, мила!



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: tajno_cvetence]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 08:20



Миличка,думите са безсилни в такъв момент,но приеми моите най-искрени и дълбоки съболезнования.Да се надяваме,че съпругът ти вече е в свят без болки и мъки,мъката остава тук и сега за близките.Кураж,мила,дръж се колкото и да ти е трудно и тежко.Винаги можеш да пишеш,ние сме тук и с теб.



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: gal55]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 08:29



mnogo me zabolq, kato prochetoh!! moite iskreni suboleznovaniq!



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: vozi]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 08:51



Просто не зная какво да ти кажа. Мъката ти сигурно е огромна.
Моите най-искрени съболезнования.
С теб съм духом! Мир на праха му!



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: vozi]  
Автор BилиMили (надявам се)
Публикувано29.06.06 08:53



Моите най-искрени съболезнования.Повярвай ми знам какво чустваш и каквото и да кажа няма да смали болката.Вземи ароматизирана мокра кърпичка и му я подпри.При нас също избиха самоче соковеи миризмата започна да смущава.По-често я сменяй.С теб съм и ако имаш нужда от нещо пиши.



Тема Re: Съпруга ми почина ....нови [re: ket1234]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 09:16



Моите съболезнования мила. знам че мъката ти е огромна и бъди силна за да я понесеш. Сега той е в един прекрасен свят без болка и тъга. Помогнете му по-бързо да се откъсне от земния свят. Не га викайте оставете душата му да замине. Само мога да ти кажа че когато почина татко Ванга беше още жива. След три месеца говорихме с него чрез Ванга и сега съм напълно убедена в живота след смъртта. Те продължават своя живот в другото, красивото измерение. Някой ден, когато дойде и нашият час ще се видим с тях. А до тогава няма да ги забравяме, въпреки че са заминали непреодолимо далеч от нас.
Бъди силна миличка!



Тема Re: Съпруга ми почина .... [re: tajno_cvetence]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 09:31



Моите съболезнования! Мир на праха му и сили на теб да се пребориш с мъката! Чувствай се щастлива за миговете, които сте имали заедно и прекрасните години! Усмихни му се, макар и през сълзи, за да е спокоен духът му!



Тема Re: Съпруга ми почина .... [re: tajno_cvetence]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 09:50



Приеми и моите най-искрени съболезнования...
Всички бяхме свидетели на огромната ти обич към съпруга ти. Ти избра по-тежкия за теб път и не му каза истината за болестта, за да му спестиш психическия срив от новината. Понесе цялата мъка върху себе си...
Пожелавам ти кураж и здраве.
Дано почива в мир съпруга ти!



Тема Re: Съпруга ми почина .... [re: Eлфи]  
Авторeva miracle (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 10:19



Мила, приеми и мойте най-искрени съболезнования. Ужасно ми е мъчно и когато видях тъжната новина от теб имам чувството, че преживявам отново нещата с баща ми.
Не знам какво да кажа, аз все още съм объркана от случилото се с мен. Живея с чувството, че никога не си е тръгвал. Макар и далеч в момента да знаеш, че съм до теб и споделям мъката ти наравно с теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.