Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема НОВОМИН  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано26.06.06 23:12



Виолета моли всички за мнението ви. Аз също нищо не зная за Новомин.
Затова моля ви, пишете, кой го е ползвал, как, колко струва, откъде и т.н. и най-вече как се чувствате от него. Просто информация - кой каквото знае.
Предварителни благодарности



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 09:46



Здравей, Весела!
Изпратих ти преди няколко седмици пълния превод на оригиналната брошура на "Новомин", написах ти и цената 25.20 лв. за една опаковка съдържаща 60 капс., предложих ти да ти дам телефони на хора които го ползват, за да те информират за състоянието си, предложих ти да направя отстъпка за всички от клуба и ти ми отговори, че като се възстановиш от химиотерапията ще се запознаеш и ще ми напишеш мнението си. Незная какво още да направя, за да бъда максимално полезна на всички, които искат да си дадат и този шанс. Разбрах, че в момента си на вливане и ти желая леко да го изкараш, бързо да се възстановят силите ти и да си отново на линия, за всички които имат нужда от теб. Моля те, проучи материалите, побликувай ги във форума ако мажеш , напиши ми на електронната поща и нека да измислим как хората да пролзват информация, а и самия продукт по най-достъпен за тях начин.
Желая ти успех!!! Дръж се! Всички сме с теб и мисловно те подкрепяме!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано27.06.06 18:33



Извини ме, но тези дни нямах интернет, сега съм след вливане - когато ми е по-прозрачно влизам тук.
Обещавам тези дни докато съм вкъщи да прегледам всичко, което си ми изпратила, което не е никак малко - все пак не мога да прехвърля всичко тук.
Имайте малко милост - все пак болни хора сме



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 11:49



Здравейте, всички, които искате да прочетете нещо за продукта "НовоМин". Най-добре е да го направите на сайта на Корпорация "Сибирско здраве" www.sibvaleo.com На каталог напишете Новомин и ще прочетете не само за него, а и за различни други въпроси свързани с него, зададени от пациенти към лекарите на корпорацията.
Ако имате въпроси, можете да ги зададете и към мен.. С радост ще ви отговоря...
Успех и вяра на всички!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано28.06.06 13:06



Доколкото разбирам от сайта, Новомин е антиоксидант, съдържа вит.А,С,Е.
Ако не се лъжа, такъв е и Детокса на Вижън.
Антиоксидантни препарати има достатъчно и на българския пазар.
Въпрос на личен избор и финансови възможности е кой какво да пие за прочистване на организма.
Но вчера, като бях на вливане - една жена попита лекарката дали може да пие антиоксиданти по време на химиотерапия. Отговориха й, че не е лошо - стига да не прекалява с приеманите дози и да избягва вит.Е. Не поясни защо.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 13:27



Да "Новомин" съдаржа тези антиоксиданти, но патента на разработката е в това, че съотношението и концентрацията им са такива, че да стимулират растежа на здравите клетки и едновремено с това да унищажават злокачествените клетки. Едновременно с това правят и защита на здравата клетка, при химио и лъчетерапии, като подсилват въздействието на цитостатиците и лъчите, но само върху злокачествената клетка. Разработката е такава, че да има едновременно двустранно действие, затова проф. Суколински и неговия екип считат, че няма аналог в света. Отново искам да подчертая, че "Новомин" има отношение само към злокачествените туморния клетки, а не към доброкачествените. При аденоми може да се прилага с цел профилактика от израждане на клетката.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.06.06 13:39



Не оспорвам качествата на хранителните добавки, аз също ще ги използвам, когато преценя, че им е дошло времето.
Оспорвам само начина на налагане на тези продукти тук.

Благодаря ти, информацията е чудесна.
И ако оставиш нещата така, без тази информация да се повтаря непрекъснато във всеки постинг - ще дадеш възможност на хората сами да преценят дали искат този препарат или не.
Това е само съвет - не си задължена да го приемеш.
С най-добри чувства!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано30.06.06 12:39



Андре ми изпрати доста материали за Новомина на и-мейла. Много са и е трудно да се публикуват тук. Много непрофесионално с две думи мога да обобща информацията, не ми се сърдете:
Антиоксидант, чиято комбинация от витамини е така направена, че да подпомага здравите клетки и да подтиска раковите клетки.
Приемането не препарата е около 2 години, като е препоръчително да се комбинира с други препарати от същия тип /всичко можете да видите в публикувания сайт по-горе в темата/.
Другата информация, която трябва да знаете предварително е,че:

Профилактичната дневна доза е 4 капсули.
Лечебната дневна доза е 10 капсули.
Една опаковка съдържа 60 капсули на цена 25,20 лева.

Другото интерсно е, че може да се приема като единствена терапия по време на химио- и лъчетерапии. Подпомага организма при освобождаването и прочистването от токсини.
Това е, което с две думи систематизирах в отговор на ваши запитвания.
От това инфо можете сами да прецените възможностите си за приемане на този препарат.

Ако искате моето лично мнение - аз в момента вземам една комбинация хран.добавки и се чувствам добре след 4-то вливане на червената химиотерапия и не бих рискувала на този етап да сменям препаратите.

След време бих помислила за комбинация от алттернативи /след като прочетох и новия материал на "майка" в темата "Херцептин".



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автормpъcницa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 16:36



След време бих помислила за комбинация от групов секс с Веси /след като прочетох и новия материал на "*******" в темата "*************

Изтрито заради груби и нецензурни изрази към пишещ тук.

Редактирано от vesela.bg на 03.07.06 13:51.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: мpъcницa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.07.06 22:23



Не съм против мераците ти към мен - човек трябва да пробва всичко в живота си

Но се притеснявам в групата някой да не ме подмине
Относно "майка" - до момента нито аз нито някой друг има нещо против поведението й в нашия клуб - то е абсолютно в унисон с тематиката на клуба.
Това, че пише и на друго място - нейна воля
Аз ако пиша в клуба за недвижими имоти - за каква ще ме обвиниш?
Или в клуба за запознанства ако ме видиш - ми сами жени - що не?
Физиологията си е физиология.
Това от мен.

Сега от модератора - явно мястото ти не е тук и дано не ти се налага да влизаш тук по същество, защото са ти сложили някоя от нашите диагнози.
Също така начина ти на изразяване е меко казано НЕПОДХОДЯЩ не само за този клуб. НИЕ ТУК НЕ СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ МИЛИЧКА, А РЕВЕМ НА ГЛАС ПО 24 ЧАСА В ДЕНОНОЩИЕТО.
И за да спазя правилата - Моля те до утре сутрин да си изтриеш постинга.
Защото ако ти не го направиш - ще го направи модератора.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 22:41



аз си мислия че не тук е мястото да се коментират сексуалните ни наклонности .



не пиша на друго място, възможно е всеки да използва този ник.

Не съм регистрирана, опитах но видях че ника е зает. затова просто не се регистрирах.


Ако някой иска да преведа някакъв материал, моля дайте линк, когато имам време ще го преведа. Това е малкото с което мога да бъда полезна.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: мaйka]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.07.06 22:45



Майка - споко мила. Що се връзваш така? Ми то секса си е много важно нещо

но за това си има определени места. Моля те не отговаряй на тези провокации. Клуба вече си има модератор
А ти защо не се регистрираш тук и всичко ще е точно?

Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано25.07.06 17:47



Подновявам питането си - някой пие ли Новомин в момента?
Ако да - моля да споделите.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 08:46



Казвам се Мария Петрова.Аз вземам Новомин от 24 дни. Преди да започна пирема имах мокрещо-кървяща рана, изтръпване , безчувственост и болка в областта на лявата подмишница. Диагнозата беше рак на млечната жлеза, с предписание за незабавна операция, поставена преди пет години.Аз отказах операция...Опитвах алтернативни лечения:алое, изпитаната рецепта, елексири на Хлебаров, билкова смес, приготвена ми в аптека в София на ул. Бачо Киро...Преди месец порчетох написаното от Андреана, тук в клуба, за Новомин.Реших да опитам. И съм безкрайно доволна, че го направих...Сега 24 дни след приема, раната се сви, хвана коричка, престана да кърви и изхвърля лимфна течност.Намаля безчувствеността на ръката ми, няма болка, дори спя на лявата си страна - нещо което преди не беше възможно. Заедно с нНовомина приемам и масло Сибирски янтар, и Епам. Радвам се че позвъних на Андреана и поръчах този продукт...Обнадеждена съм. Телефон за връзка с мен ако някой се интересува от нещо допълнително 0887744635



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mery]  
Автор Viriat ()
Публикувано29.07.06 10:02



Мария,

В какви дози вземаш Новомин? Вземаш ли и Истоки Чистоты?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:53



10 таблетки на прием...само сутрин.Вземам и продуктите на сибирско здраве Епам31 и масло Сибирски янтар



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:57



10 таблетки на прием...само сутрин.Вземам и продуктите на сибирско здраве Епам31 и масло Сибирски янтар



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 20:46



Здравей, Viriat!
Хубаво е че пиеш Извори на чистота, защото те комплексно чистят организма, включително и черния дроб.В програмата на Мери също има чистещи продукти, но те са по-различни и са на следващ етап, когато намалее дозата на Новомина.
Ако комбинираш Изворите с Новомин ще е добре. Дозата на Новомин е различна за всеки. Лечебната е 10 капс. и то приети еднократно. След това се намалява на 8 или 6 и когато се стигне на 4 капс. се пие продължително време. Продължителността на приема също зависи от състоянието и степента на заболяването. Защо не споделиш как се чувстваш от Извори на чистота и какво пиеш ти. Познавам продуктите на "Сибирско здраве" и мога да ти бъда от полза, ако пожелаеш....
Поздрави и пожелание за успех! Андреана



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор Viriat ()
Публикувано30.07.06 22:56



Андреана,

Нищо не пия. Човъркам раните си. В случая като че ли не трябваше да го правя. Купих за съпругата ми. Почина два дни след като започна да ги взема, но при нея в този момент едва ли нещо можеше да помогне. Макар че аз до последния момент не вярвах, че нещата могат да свършат фатално. Може би ще започна да пия профилактично. В момента обаче се опитвам да си лекувам душата, а не тялото. А за това добавките не помагат.

Ще се моля при Мери да има положителен ефект.

Успех!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 11:38



Ето информация за кедровите семена



Целебните свойства на сибирският кедър са били известни на хората от хилядолетия. Не случайно населението на Русия и Урал го нарича дърво фармацевт. То е национална гордост на Русия, символ на здраве и дълголетие, на мощ и устойчивост.
Главното достойнство на сибирският кедър са неговите семена. Те са висококалорични, целебни и хранителни. Ядките съдържат 63,9 % висококачествено масло, 17,2 % белтъчини. В състава на белтъчините влизат 14 аминокиселини, 70 % от които са незаменими. Съдържат също много витамини, микроелементи и незаменими мастни киселини. Т.е. ядките са източник на биологично-активни вещества необходими за нормалната дейност на човешкия организъм. От незапомнени времена, в Сибир и Урал , от кедровите ядки са извличали масло, което превъзхожда по качества най-добрите сортове бадемово и маслинено масло (зехтин). Ядките оказват лечебен ефект при болни от атеросклероза и хипертония. Също така имат доказан ефект при повишена киселинност и при язва на стомаха и дванадесетопръстника. Кедровите орехи, покрай своята хранителност съдържат и цял комплекс витамини, способстващи растежа на човешките органи и подобряването състава на кръвта. Установено е, че ядките съдържат витамин А, аргинин, витамини от групата В - особено вит.В1 и В6, а така също и витамин Е. В зрелите орехи се съдържат незначителни количества витамин С, но в недобре узрелите ( в т.нар. млечна зрелост) се съдържат до 65 мг /100 г аскорбинова киселина. За сметка на това, игличките на кедъра са много богати на витамин С. Неговото съдържание в игличките е от 220 до 400 мг/100г . В ядките се съдържат и много микроелементи, в това число Mg, Mn, Fe, Cu, P, J, незаменими мастни киселини (линолева и линоленова), белтъчини и въглехидрати.

Игличките са също така целебни . Те съдържат биологично-активни вещества, притежаващи лечебно и стимулиращо действие. От младите леторасти се добива етерично масло, което се използва в медицината и парфюмерията.
Кедровата смола също притежава голяма лечебна сила. Жителите на Сибир и Урал я наричат живица заради способността й да ускорява зарастването на рани. Притежава също така анестезиращи свойства. Има мощно бактерицидно действие.
Установено е, че въздухът в кедровите гори е практически стерилен – съдържа 200 – 300 бактериални клетки на 1 кубически метър въздух. За сравнение ще споменем, че за медицински норми, в хирургическо помещение се допуска 500 – 1000 бактериални клетки на кубически метър въздух. Пребиваването в кедрова гора подобрява здравето и удължава живота. Там се закалява волята, укрепва нервната система, подобрява се настроението и се нормализира кръвното налягане.
Кедровата дървесина има красива текстура, леко розовее на цвят и постоянно отделя приятен аромат. Използва се в строителството на къщи, за мебели, за направа на музикални инструменти и всякакви изделия от дърво. Притежава бактерицидни и лечебни свойства. Ароматът й наподобява аромата на кипарис. Наред с многобройните си полезни качества, сибирският кедров бор притежава и висока декоративна стойност.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 11:40



Знае ли някой къде в София се продават кедрови ядки?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 14:11



В големите вериги магазини и на някои по - централни будки за ядки.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 14:30



Естер, за всички видове продукти от кедър можеш да прочетеш в www.kedrovka.com там са описани и цените и къде да ги намериш. ул. Княз Борис 129, тел. 9810610, 0887186857. Това го прочетох на адреса, който съм написала. Корпорация "Сибирско здраве" предлага също кедрово масло 125 мл. на цена 33 лв. Кедровите продукти са чудесни и много полезни, но извинявай, не разбрах връзката им с Новомин...
Успех!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:17



Viriat,

Съжалявам за съпругата ти. Искенно се надявам да е на по-хубаво място и вярвам, че те подкрепя, където и да е. Няма да сгрешиш ако изпиеш добавките профилактично и си прав, че няма да излекуват душата ти. Но зная, че само ти можеш да си помогнеш. Липсата на обичания човек е голямо изпитание, през което трябва всеки от нас да мине. Но опитай се да приемеш, че си изгубил само обвивката, не и духа на жена си, която също ще страда, гледайки твоето страдание.
Извинявай, искам да ти кажа хубави думи и да ти помогна да заздравиш раните си, а не да съм дедактична, но си давам сметка, че това можеш да направиш само ТИ. Докато ти пишех дори изпитах болката ти. Любовта е красиво чувства и само ние хората можем да я превърнем в страдание.
Имаш сили да научиш този урок, че всеки идва и си отива от земята не по свое желание. А ние близките трябва да приемаме това, като нещо естествено.
С пожелание за успех, вяра и справяне със ситуацията ! Андреана



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:19



новомин не е ли масло от кедрови ядки или аз нещо съм се объркала



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:49



Не, Новомин е антиоксидантен противораков комплекс, разработка на проф. Суколински и неговия екип от Беларусия, на 20 годишния им труд, още от времето на Чернобил 1985 г. Според тях е единствения на световния пазар продукт имащ двустранно действие. Повреждащо за канцерогенната и предпазващо за здравата тъкан. Особено полезен по време на химио и лъчетерапии, защото оставя на въздействието на цитостатиците и лъчите само канцерогенните клетки, а предпазва здравите и стимулира растежа им.
Комплекса е запатентован, но включва в себе си вит. А, Е, С и природен пектин, като самия патент е в концентрацията и съотношението на тези мощни витамини, които въздействат по различен начин на обменните процеси в здравите и злокачествени тъкани. Продукта е от февруари на българския пазар, струва 25.20 лв. в една опаковака има 60 капс.
Тази информация я има и в началото на темата, но ако искаш подробния текст на оригиналната брошура Новомин напиши ми на andre_ana@abv.bg за да ти я изпратя.
Поздрави!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 16:41



Въпросът ми е ако пиеш Новомин, значи ли че се покриват всички нужди и не ти трябват други витамини и добавки...и на българския пазар означава ли в аптеките..



Тема Re: НОВОМИНнови [re: zdr1]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 17:56



zdr1,

Не, той е предназначен за прафилактика и лечение на карценоми. От профилактика в тази насока има всеки човек и приема му по 1 опаковка 2-3 пъти в годината ще предпази организма от канцерогенни клетки. Когато вече имаме установен злокачествен тумор се пие по схема, като лечебната му доза е 10 капс. на ден за период поне от 1 месец и постепено стигане до 4 капс. на ден, това е профилактичната му доза за продължителен период 6 месеца, 1 год или повече, зависи от конкретния случай.
Този продукт не може да замени нуждите на организма от витамини, минерали и други полезни вещества, той само унищожава раковите клетки. Може да е част от лечебната праграма.Желателно в комбинация с чистещ продукт и някакъв адаптогенен или енергоструктуриращ .
Рака се появава в следствие на дисбаланс и за да се прекрати процеса трябва както да се унищажават бързо делящите се клетки, така и да се въздейства на причината, а концепциите за причината са много, затова и другите продукти, които трябва да се приемат не са излишни, но са индивидуални.

На пазара в България означава, че го има в представителството на корпорацията, която го е внесла, има го и по някои аптеки, ако собсвениците фармаколози са медицински представители към нея, както и в някои дрогерии - магазини в които се продават природосъобразни продукти, но кои са точно те не мога да кажа, защото аз самата не съм от София.
Дано съм отговорила изчерпателно на въпроса ти. Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.





Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор Viriat ()
Публикувано31.07.06 22:18



Андреана,

Не си нетактична, а за повечето неща си права, но темата е по-скоро за Изповедарнята, затова спирам дотук. Не ми се иска да злоупотрубявам с толерантността на Весела.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 10:07



Здравейте!
Накратко ще кажа, защото не искам да Ви натоварвам. Майка е с рак на дебело черво от 2006 г. Уж минаха добре двете операции, но се оказва че е само "кълцана". Сега отново изживявам ужаса на предстояща трета операция и по данни на лекарите цитирам - била пълна с ракови клетки. Аз не съм много убедена- сърцето ми подсказва друго, но съм ужасно уплашена. Тя е с добри изследвания и не вярвам като ми говорят за "скрит процес". През 2006 г. пиехме новомин, но тогава всичко ми беше като лош сън и явно съм била толкова стегната, че не помня почти нищо /дано не съм се побъркала още тогава/. Сега много ми се иска като мине успешно тази тежка операция пак да започнем. След тази тирада от несмислени думи моля да ми кажете откъде мога да си го поръчам. Ако може и да ми споделите опит с Новомина, защото започвам вече да вярвам повече на добавки и вяра, отколкото на лекари. Извинявам се ако пиша несвързано , но наистина незнам къде се намирам.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mimi]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.02.08 21:36



Това е една възможност:







Тема Re: НОВОМИНнови [re: *jull**]  
Автор mim.i (непознат )
Публикувано28.02.08 21:47



Едно голямо благодарско за информацията!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mim.i]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано28.02.08 22:02



може да се свържеш и с Адреана Трифонова аз преди време купувах от нея.Бях доста доволна от нея не изглеждаше печалбарка, но пък и не съм сигурна новомина колко помогна тел и беше ********** и andre_ana@abv.bg

Редактирано от vesela.bg на 28.02.08 22:04.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: kattt_1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.02.08 22:06



Кат, извини ме, но изтрих тел.номер. Нали знаеш, че телефони на дистрибутори не са позволени тук. Моля те да й пуснеш на лична бележка телефона



Нема начин да нема начин!


Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано28.02.08 22:38



съжелявам забравих



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Автор mimi1981 (непознат )
Публикувано03.12.08 13:15



Аз Новомина си го намерих тук http://topdobavki.com/catalog/product_info.php?cPath=22&products_id=338 и ми го доставят до вкъщи. Много по-удобно ми е иначе трябва да обикалям по задръстванията.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mery]  
Авторxrisi (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 00:53



zdr na vsi4ki kazvam se xristina predi 2 godini maikami se sblaska s fatalnata diagnoza zloka4estven rak na gardata v posleden stadii.naloji se spe6na operaciq za otsranqvaneto mu kakto i na gardata izcqlo i taka tq i ba6tami zaminaha za sofiq za operaciqta.sled operaciqta se svarzahme s na6i poznati v rusiiq i te ni izpratiha novomin ot 2 godinini go priema ne go e prekasvala nito po vreme na terapiite blagodarenie na nego tq preodolq cqlata maka ot himio terapiqta i dori kosatai opada 4asti4no i ne i se ie nalagalo da slaga peruka ili karpa.sega 2 godini sled zapo4vaneto mu tq se 4uvstva otli4no nqma raseiki i uslojneeiq lekarite se o4udvat ot otli4noto i zdrave.tq go priema po 3 pati na den zaedno s hormonite si i bez drugi dobavki.spored men novomin dava mn blagopriqtem efekt na bolesta,no za sajalenie nqma dobro rasprostranenie v bg.jelaq kasmet na vsi4ki koito se borqt s raka i imaite vqra i nadejda





Тема Re: НОВОМИНнови [re: xrisi]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.03.09 01:56



Благодаря ти, че споделяш с нас и се радвам за майка ти!


Ще те моля, обаче, да пишеш на кирилица (използвай КРЕДОР-а горе вдясно)
и да се регистрираш. Сигурна съм, че можеш да бъдеш още полезна с опита си!

"Совите не са това, което са..."

Тема Re: НОВОМИНнови [re: xrisi]  
Автор Poтoни (Упорит)
Публикувано10.03.09 15:21



Аз давах на Кари по 12 капсули Новомин дневно, заедно с още две добавки от "Сибирско здраве" - "Лимфосан" от вид Е и ПИК, но нямаше кой знае какъв ефект. Може би защото тумора беше в много напреднала фаза. Дано на други нуждаещи се да помогне. Желая успех на всички!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: *jull**]  
АвторRosi (Нерегистриран)
Публикувано11.03.09 11:53



Преди две години ми направиха операция на гърдата. По време на терапиите и една година след това приемах НовоМин. Чувствам се чудесно. Може да го намерите на


Редактирано от *jull** на 11.03.09 13:45.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Rosi]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано11.03.09 18:48



кой и как дава схемата за пиене или всеки решава сам?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ren51]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано18.03.09 10:25



Вчера съпругът ми го е купил от тук

, ул."Цар Симеон № 2 ет.1 - близо до Сточна гара, тел. 983 68 37.
Лечебната доза е 10 капс. дневно, по-горе в темата четох, че се приемат наведнъж. А жената от офиса му е казала да се приемат на 2 пъти по време на хранене с много вода.

Редактирано от *jull** на 18.03.09 14:43.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 12:57



сори, ама това лекарство има име, което ме навежда на мисълта за нова минавка.
Майка ми например пие някаква тъпня, която се казва арета. уж за сърдечна недостатъчност, като прочетох упътването се фанах за главата.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:00



известно е, ме ъм перде.
Що за тема що за въпроси?
лекари няма ли тука за вас?
изобщо аман от разни търговски оферти.онкологията не е шега.
акъл трябва и по-малко висене в интернет.
не съм по съветите за рака, обаче преди години писах на лични на модераторката да спре с тия интернет простотии.
да се заеме плътно със себе си.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:01



не беше ли по-лесно да дадеш един лев за скан на пидиеф?
това тука мяза на някакъйв заговор.





Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:03



веднага й повервах. не ми дреме, че тука сте заковали смотаните шамански теми за самолечение най-отгоре.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:04



аз пък// веднага ще се юрна да чета баш там.
има си гугъл - винаги чета всичко за някое лекарство или добавка.
не цената, а мнението на потребителите е важно, почитаема х ана.

Редактирано от funy77 на 26.12.20 13:07.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:05



вижън съм, че става дума за проценти от продажба.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:06



пише се сЪдЪржа. ползвай кредор, ана.
совен това има дума която се пише с двойно Н. Писна ми от ала фройд неволните ви уж грешки.

Редактирано от funy77 на 26.12.20 13:08.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:10



и като нема начин тя къде е? няма връщане обратно. има генетично наследена памет. но ад има. за даващите съвети, които могат да убият някого.



Тема Re: НОВОМИН пиреманови [re: mery]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:12



викаш го почна преди 24 дни. ПИРЕма...И на кой номер на Бачо Киро е аптеката, или по-точно кой автомат преводач ползваш?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:13



ситуацията се поизбистри.
руски добавки, руски магове и лечители... филиал на Русия. Където е фрашкано с шамани и сектанти. Мда.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: MERY]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:15



ау... не ДУМай - десет таблетки като десет от десет на мишената.
За пръв път чувам за това, че се пиели 10 таблетки.
Да нямаш предвид 10 таблета?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: MERY]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:16



ПИШЕСЕ янталрЬ, на ква се правиш ма? В Сибир няма такова чудо - в ПрибалТика да.

Редактирано от funy77 на 26.12.20 13:17.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:18



Андре или Ана? Каква е тая кованица - на сръбски викат така на странни съчетания от две срички. Мен са ме кръстили на две баби Валентина и Мария и са ми дали тъпото име, което не звучи ненормално.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:20



обърни се към психиатър - в женското и мъжкото отделение лежат пациенти, които човъркат раните си.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:21



леле мале какви далаверки се бистрят тука пред зоркото око на великата модерша.
вы совсем охренели.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:22



кедровые орешки имеем Ввиду? Ами като толкова си веща пурукуа па не знаеш къде се продават у нас?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ket1234]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:24



и кви са тия по-специални будь ки? Ки на унгарски означава кои.
Да не би да става дума за онова растение, което модераторката ви отглеждаше в саксийки в опустелия си отдавна дом?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:25



Сибирско здраве в Сибир - ясно?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:27



има уикипедия там има всичко - течно, на прах, какъв ти е проблемът, че пишеш нерегистрирано? направи търсене през платно - отиваш на коноп - а оттам насетне всичко има - и адреси за онлайн покупка.
според бюджета.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:28



бре и Чернобил ли почна да рекламира руски и псевдоруски треволяци? Евалата.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: zdr1]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:29



зависи от нуждите - нирвана или психоделик транс... нужди секви. ако желаеш да ти е готик обаче - съобрази се с джоба си.



Тема Re: НОВОМИН карцЕноми?нови [re: andre_ana]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:31



тая уфсъ не знае как се пише карциноми тръгнала да продава некви русшити тука, ама защо?
зада си купи от дилър качествена стока.
Качественото е скъпо.
И с право.
Човечеството се дрогира откакто го има.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mimi]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:34



на баба ти фърчилото ма ... с рак на дебелото черво преживяемостта е месеци.
"скрит" процес... търговията на черно онлайн верно е скрит процес.
що се бъркате в чужд бизнес, тъпи овце?
тая търговия е сериозно нещо и аз съм за магазини и за продажба - така и на босовете ще им е по-споко, и такива идиотки като вас няма да тровят потенциалните клиенти.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: *jull**]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:35



само една?
четох те като Давола евангелието години наред.
Апропо ти от какъв рак страдаш? Сово?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mim.i]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:36



Две благодарски за псевдобългарския език. и що внезапно реши да се регнеш? за да валят офертите на балъците на лични.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: kattt_1]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:38



значи тия че ме побъркат... толкова са зле с главата. тая аНдре анушка пише та се кине и ся внезапно - координати. Втора пощенска кутия? мм...



Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:39



пише се никчето според нететикета на латиница, а ако е на кирилица е КАТТ.



Тема Re: съжЕлявай че ви чета простотиитенови [re: kattt_1]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:40



откак ви има.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: *jull**]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:41



бавно загрява като ал.бански реотанЪ - но все пакЪ има малък прогрес.

твоя подпис е много точен - совите не са това, което са.
какво ли би ти казал мечо пух?

Редактирано от funy77 на 26.12.20 13:42.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Rosi]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:43



добро утро... нали дремеш тука денонощно и броиш знаци и си правиш сметката, аре не на мене бе... с тия тъпи номера.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ren51]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:44



дори РЕН ТВ. руска телевизия, ако ме разбираш.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: N_O6O6]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:46



пише се слято оттук - абе що няма за вас бот да ви слива понякога бе.

лошото кое е - че вашите темици мистериозно съвпадат с разни интересни нещица като самолетни катастрофи... и прочее.
така че треволякът е предлог за други странични доходи.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Poтoни]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:48



тоя Сан да не е нещо като за Марико сан?
леле що сте прозди...
че продължим интересната РАЗІдумка.
стана ми готик да се гъбаркам с вас.
щото тука стана клуб на роднини на починали онкоболни.



Тема Re: стадий нуланови [re: Poтoни]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано26.12.20 13:49



каква фаза при рак бе?
борбата ви е с рака на клавиаТурата тука.
За кражба ни инфо от мишката ми, да речем.
Белене на парче върви добре, смятам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.