Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:58 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 11:40



Знае ли някой къде в София се продават кедрови ядки?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 14:11



В големите вериги магазини и на някои по - централни будки за ядки.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 14:30



Естер, за всички видове продукти от кедър можеш да прочетеш в www.kedrovka.com там са описани и цените и къде да ги намериш. ул. Княз Борис 129, тел. 9810610, 0887186857. Това го прочетох на адреса, който съм написала. Корпорация "Сибирско здраве" предлага също кедрово масло 125 мл. на цена 33 лв. Кедровите продукти са чудесни и много полезни, но извинявай, не разбрах връзката им с Новомин...
Успех!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:17



Viriat,

Съжалявам за съпругата ти. Искенно се надявам да е на по-хубаво място и вярвам, че те подкрепя, където и да е. Няма да сгрешиш ако изпиеш добавките профилактично и си прав, че няма да излекуват душата ти. Но зная, че само ти можеш да си помогнеш. Липсата на обичания човек е голямо изпитание, през което трябва всеки от нас да мине. Но опитай се да приемеш, че си изгубил само обвивката, не и духа на жена си, която също ще страда, гледайки твоето страдание.
Извинявай, искам да ти кажа хубави думи и да ти помогна да заздравиш раните си, а не да съм дедактична, но си давам сметка, че това можеш да направиш само ТИ. Докато ти пишех дори изпитах болката ти. Любовта е красиво чувства и само ние хората можем да я превърнем в страдание.
Имаш сили да научиш този урок, че всеки идва и си отива от земята не по свое желание. А ние близките трябва да приемаме това, като нещо естествено.
С пожелание за успех, вяра и справяне със ситуацията ! Андреана



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:19



новомин не е ли масло от кедрови ядки или аз нещо съм се объркала



Тема Re: НОВОМИНнови [re: ester]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 15:49



Не, Новомин е антиоксидантен противораков комплекс, разработка на проф. Суколински и неговия екип от Беларусия, на 20 годишния им труд, още от времето на Чернобил 1985 г. Според тях е единствения на световния пазар продукт имащ двустранно действие. Повреждащо за канцерогенната и предпазващо за здравата тъкан. Особено полезен по време на химио и лъчетерапии, защото оставя на въздействието на цитостатиците и лъчите само канцерогенните клетки, а предпазва здравите и стимулира растежа им.
Комплекса е запатентован, но включва в себе си вит. А, Е, С и природен пектин, като самия патент е в концентрацията и съотношението на тези мощни витамини, които въздействат по различен начин на обменните процеси в здравите и злокачествени тъкани. Продукта е от февруари на българския пазар, струва 25.20 лв. в една опаковака има 60 капс.
Тази информация я има и в началото на темата, но ако искаш подробния текст на оригиналната брошура Новомин напиши ми на andre_ana@abv.bg за да ти я изпратя.
Поздрави!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 16:41



Въпросът ми е ако пиеш Новомин, значи ли че се покриват всички нужди и не ти трябват други витамини и добавки...и на българския пазар означава ли в аптеките..



Тема Re: НОВОМИНнови [re: zdr1]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 17:56



zdr1,

Не, той е предназначен за прафилактика и лечение на карценоми. От профилактика в тази насока има всеки човек и приема му по 1 опаковка 2-3 пъти в годината ще предпази организма от канцерогенни клетки. Когато вече имаме установен злокачествен тумор се пие по схема, като лечебната му доза е 10 капс. на ден за период поне от 1 месец и постепено стигане до 4 капс. на ден, това е профилактичната му доза за продължителен период 6 месеца, 1 год или повече, зависи от конкретния случай.
Този продукт не може да замени нуждите на организма от витамини, минерали и други полезни вещества, той само унищожава раковите клетки. Може да е част от лечебната праграма.Желателно в комбинация с чистещ продукт и някакъв адаптогенен или енергоструктуриращ .
Рака се появава в следствие на дисбаланс и за да се прекрати процеса трябва както да се унищажават бързо делящите се клетки, така и да се въздейства на причината, а концепциите за причината са много, затова и другите продукти, които трябва да се приемат не са излишни, но са индивидуални.

На пазара в България означава, че го има в представителството на корпорацията, която го е внесла, има го и по някои аптеки, ако собсвениците фармаколози са медицински представители към нея, както и в някои дрогерии - магазини в които се продават природосъобразни продукти, но кои са точно те не мога да кажа, защото аз самата не съм от София.
Дано съм отговорила изчерпателно на въпроса ти. Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.





Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор Viriat ()
Публикувано31.07.06 22:18



Андреана,

Не си нетактична, а за повечето неща си права, но темата е по-скоро за Изповедарнята, затова спирам дотук. Не ми се иска да злоупотрубявам с толерантността на Весела.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.08 10:07



Здравейте!
Накратко ще кажа, защото не искам да Ви натоварвам. Майка е с рак на дебело черво от 2006 г. Уж минаха добре двете операции, но се оказва че е само "кълцана". Сега отново изживявам ужаса на предстояща трета операция и по данни на лекарите цитирам - била пълна с ракови клетки. Аз не съм много убедена- сърцето ми подсказва друго, но съм ужасно уплашена. Тя е с добри изследвания и не вярвам като ми говорят за "скрит процес". През 2006 г. пиехме новомин, но тогава всичко ми беше като лош сън и явно съм била толкова стегната, че не помня почти нищо /дано не съм се побъркала още тогава/. Сега много ми се иска като мине успешно тази тежка операция пак да започнем. След тази тирада от несмислени думи моля да ми кажете откъде мога да си го поръчам. Ако може и да ми споделите опит с Новомина, защото започвам вече да вярвам повече на добавки и вяра, отколкото на лекари. Извинявам се ако пиша несвързано , но наистина незнам къде се намирам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.