Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано02.07.06 22:41



аз си мислия че не тук е мястото да се коментират сексуалните ни наклонности .



не пиша на друго място, възможно е всеки да използва този ник.

Не съм регистрирана, опитах но видях че ника е зает. затова просто не се регистрирах.


Ако някой иска да преведа някакъв материал, моля дайте линк, когато имам време ще го преведа. Това е малкото с което мога да бъда полезна.



Тема Re: НОВОМИНнови [re: мaйka]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано02.07.06 22:45



Майка - споко мила. Що се връзваш така? Ми то секса си е много важно нещо

но за това си има определени места. Моля те не отговаряй на тези провокации. Клуба вече си има модератор
А ти защо не се регистрираш тук и всичко ще е точно?

Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано25.07.06 17:47



Подновявам питането си - някой пие ли Новомин в момента?
Ако да - моля да споделите.



Нема начин да нема начин!

Тема Re: НОВОМИНнови [re: vesela.bg]  
Авторmery (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 08:46



Казвам се Мария Петрова.Аз вземам Новомин от 24 дни. Преди да започна пирема имах мокрещо-кървяща рана, изтръпване , безчувственост и болка в областта на лявата подмишница. Диагнозата беше рак на млечната жлеза, с предписание за незабавна операция, поставена преди пет години.Аз отказах операция...Опитвах алтернативни лечения:алое, изпитаната рецепта, елексири на Хлебаров, билкова смес, приготвена ми в аптека в София на ул. Бачо Киро...Преди месец порчетох написаното от Андреана, тук в клуба, за Новомин.Реших да опитам. И съм безкрайно доволна, че го направих...Сега 24 дни след приема, раната се сви, хвана коричка, престана да кърви и изхвърля лимфна течност.Намаля безчувствеността на ръката ми, няма болка, дори спя на лявата си страна - нещо което преди не беше възможно. Заедно с нНовомина приемам и масло Сибирски янтар, и Епам. Радвам се че позвъних на Андреана и поръчах този продукт...Обнадеждена съм. Телефон за връзка с мен ако някой се интересува от нещо допълнително 0887744635



Тема Re: НОВОМИНнови [re: mery]  
Автор Viriat ()
Публикувано29.07.06 10:02



Мария,

В какви дози вземаш Новомин? Вземаш ли и Истоки Чистоты?



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:53



10 таблетки на прием...само сутрин.Вземам и продуктите на сибирско здраве Епам31 и масло Сибирски янтар



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:57



10 таблетки на прием...само сутрин.Вземам и продуктите на сибирско здраве Епам31 и масло Сибирски янтар



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторandre_ana (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 20:46



Здравей, Viriat!
Хубаво е че пиеш Извори на чистота, защото те комплексно чистят организма, включително и черния дроб.В програмата на Мери също има чистещи продукти, но те са по-различни и са на следващ етап, когато намалее дозата на Новомина.
Ако комбинираш Изворите с Новомин ще е добре. Дозата на Новомин е различна за всеки. Лечебната е 10 капс. и то приети еднократно. След това се намалява на 8 или 6 и когато се стигне на 4 капс. се пие продължително време. Продължителността на приема също зависи от състоянието и степента на заболяването. Защо не споделиш как се чувстваш от Извори на чистота и какво пиеш ти. Познавам продуктите на "Сибирско здраве" и мога да ти бъда от полза, ако пожелаеш....
Поздрави и пожелание за успех! Андреана



Тема Re: НОВОМИНнови [re: andre_ana]  
Автор Viriat ()
Публикувано30.07.06 22:56



Андреана,

Нищо не пия. Човъркам раните си. В случая като че ли не трябваше да го правя. Купих за съпругата ми. Почина два дни след като започна да ги взема, но при нея в този момент едва ли нещо можеше да помогне. Макар че аз до последния момент не вярвах, че нещата могат да свършат фатално. Може би ще започна да пия профилактично. В момента обаче се опитвам да си лекувам душата, а не тялото. А за това добавките не помагат.

Ще се моля при Мери да има положителен ефект.

Успех!



Тема Re: НОВОМИНнови [re: Viriat]  
Авторester (Нерегистриран)
Публикувано31.07.06 11:38



Ето информация за кедровите семена



Целебните свойства на сибирският кедър са били известни на хората от хилядолетия. Не случайно населението на Русия и Урал го нарича дърво фармацевт. То е национална гордост на Русия, символ на здраве и дълголетие, на мощ и устойчивост.
Главното достойнство на сибирският кедър са неговите семена. Те са висококалорични, целебни и хранителни. Ядките съдържат 63,9 % висококачествено масло, 17,2 % белтъчини. В състава на белтъчините влизат 14 аминокиселини, 70 % от които са незаменими. Съдържат също много витамини, микроелементи и незаменими мастни киселини. Т.е. ядките са източник на биологично-активни вещества необходими за нормалната дейност на човешкия организъм. От незапомнени времена, в Сибир и Урал , от кедровите ядки са извличали масло, което превъзхожда по качества най-добрите сортове бадемово и маслинено масло (зехтин). Ядките оказват лечебен ефект при болни от атеросклероза и хипертония. Също така имат доказан ефект при повишена киселинност и при язва на стомаха и дванадесетопръстника. Кедровите орехи, покрай своята хранителност съдържат и цял комплекс витамини, способстващи растежа на човешките органи и подобряването състава на кръвта. Установено е, че ядките съдържат витамин А, аргинин, витамини от групата В - особено вит.В1 и В6, а така също и витамин Е. В зрелите орехи се съдържат незначителни количества витамин С, но в недобре узрелите ( в т.нар. млечна зрелост) се съдържат до 65 мг /100 г аскорбинова киселина. За сметка на това, игличките на кедъра са много богати на витамин С. Неговото съдържание в игличките е от 220 до 400 мг/100г . В ядките се съдържат и много микроелементи, в това число Mg, Mn, Fe, Cu, P, J, незаменими мастни киселини (линолева и линоленова), белтъчини и въглехидрати.

Игличките са също така целебни . Те съдържат биологично-активни вещества, притежаващи лечебно и стимулиращо действие. От младите леторасти се добива етерично масло, което се използва в медицината и парфюмерията.
Кедровата смола също притежава голяма лечебна сила. Жителите на Сибир и Урал я наричат живица заради способността й да ускорява зарастването на рани. Притежава също така анестезиращи свойства. Има мощно бактерицидно действие.
Установено е, че въздухът в кедровите гори е практически стерилен – съдържа 200 – 300 бактериални клетки на 1 кубически метър въздух. За сравнение ще споменем, че за медицински норми, в хирургическо помещение се допуска 500 – 1000 бактериални клетки на кубически метър въздух. Пребиваването в кедрова гора подобрява здравето и удължава живота. Там се закалява волята, укрепва нервната система, подобрява се настроението и се нормализира кръвното налягане.
Кедровата дървесина има красива текстура, леко розовее на цвят и постоянно отделя приятен аромат. Използва се в строителството на къщи, за мебели, за направа на музикални инструменти и всякакви изделия от дърво. Притежава бактерицидни и лечебни свойства. Ароматът й наподобява аромата на кипарис. Наред с многобройните си полезни качества, сибирският кедров бор притежава и висока декоративна стойност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.