Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 07.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: Ето ме...нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано27.09.06 17:26



Здравейте хора! Вече съм тук.

Миналият вторник правих сцинтиграфия на лимфите, т.нар. МИБИ - показа, че оразуванията в лимфите са ми активни, което от своя страна подлага под съмнение резултата от Ядрено-магн.резонанс, който каза, че там няма нищо.
Просто вече не знам какво да кажа и на какво да вярвам. Май вярвам само на себе си, защото си напипвам образуванието в лимфния възел и дори ме поболва отвреме навреме.
От този понеделник започнах лъчетерапията на гръдната кост - 10 нагревки на Мьолера. Доктора каза че предпочита по-дълго с по-лек интезитет облъчване. Лимфите не облъчваме, защото докторката искаше да изчакаме резултатите от Италия.
Резултатите от Италия показаха, че рецепторите на естрогена и прогестерона са положителни /потвърждава се изследването ми от 2003 г./.

HER-2 дава положително, но те го измерват в проценти, т.е рецептора е активен в 40% от неоплазмата. За мен това е положително.
Тук в България го измерват с /+++/ може би работят по различни методи и с различни реактиви.
Та този резултат не се потвърждава с резултата от изследването, което аз лично си платих за да ми се направи в Онкологията през 2003 г. - те казаха, че е отрицателен.
Препоръките са - хормонално лечение с Аромазин, Аримидекс или Фемара.

Моята докторка в момента я няма. Другата седмица, като види резултатите, ще решаваме какво да правим за лимфите.
Мисля да направя нов скенер другата седмица, да видя размерите на лимфните оразувания.

Та това е - борбата продължава!



Нема начин да нема начин!

Тема На днешния ден.....нови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано29.09.06 13:02



На 29.септември.1999 г. ме оперираха първия път.
И въпреки рецидива през 2003 г. и рецидива сега се чувствам добре, боря се и живота продължава въпреки химио-, лъче- и хормонотерапиите.
Как да не почерпя днес?!


Въпреки всичко и напук на всичко!!!

Успех на всички в борбата и не се отказвайте от живота!

Нема начин да нема начин!

Тема Re: На днешния ден.....нови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано29.09.06 15:06



Весе, просто е наложително днес да се наквасиш колкото ти душа иска!
А пък от утре ще се бориш пак с нови сили!
У дома ще пием по едно /ако ни се услади може и по повече/ за твое здраве!
Успех!!



Тема Re: На днешния ден.....нови [re: ket1234]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 16:28



Къде черпиш и с какво?

Наздраве и за здраве и от мен!



Тема Re: На днешния ден.....нови [re: Jull]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 17:34



Да си жива и да се чувстваш добре още много години!!Наздраве и от мен!И аз черпих за 9 години живот след операцията на 16 септември!



Тема Re: На днешния ден.....нови [re: zdr1]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 17:40



И от мен много здраве (не го разбирай като много ти здраве

) и НАЗДРАВЕ!



Тема Re: На днешния ден.....нови [re: vesela.bg]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 19:50



На Весела, която е наи-веселата ,бодра,смела пожелавам много здраве!

ДОСТОЙНА за подражание!

Имаме нужда от смели хора като теб-само те оцеляват!
Сърдечни поздрави



Тема Re: На днешния ден.....нови [re: zdr1]  
Автор hadjiatabg (непознат)
Публикувано29.09.06 20:26



Аа браво ,мерси за биричката най после, ама да не ме забравиш и след 50 години





Тема Re: На днешния ден.....нови [re: hadjiatabg]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано29.09.06 21:43



Теб няма да те забравя в следващите 50 години по никакъв начин. И кво са 50 години? та то ще е в другиден!!!!!
Само си прави сметка, ако ти ме забравиш, леле как ще черпиш тогаваааа...
Представяш ли си старци с бастунчета, така им треперят ръцете, че непрекъснато се поливаме с уиски.....хехехе....и навикваме щото не се чуваме....



Благодаря ви хора, живи и здрави и догодина да се поздравим със световна победа над рака

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Вдигнах левкоцитите!!!нови [re: vesela.bg]  
Автор sat (непознат )
Публикувано30.09.06 21:26



Весе, моля те разкажи ми накратко за гъбата шийтаке. Отедна седмца търся информация. Мислиш ли, че помага? Във www.fungomoscow.ru 60 капсули от гъбата шийтаке от по 75.0 мг струват 490 рубли. По днешен курс, ако смятам правилно това е около 28 - 29 лева (10 рубли = 0,57 лв - курс на БНБ). Дали твоите гъби са същите като тези от Москва? Опитвам се да помогна на майка си, която има метастази в костите. Предстои й операция, тъй като има образувания (различни) около единия яйчник. В момента е на химиотерапия.
Брошурката от която разбрах за фунготерапията звучи доста логично, но пък и аз нищо не разбирам от химичните свойства на каквото и да било. Би ли ми казала твоето мнение за "гъбите"?




Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.