Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема останах без татконови  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано20.06.06 19:33



след толкова много борба останах без татко, така внезапно само на 54г.Вярвах до посления му дъх, че има надежда, че човек просто трябва да вярва. Но уви болестта беше по силна от цялото ни семейство, което се беше посветило денонощно последната 1 година на борбата с рака.
В този миг си отива всичко и започват въпросите има ли Господ, защо не ми остана време да направя и това.., защо нямах възможност да му кажа това.....?И няма отговор и няма и да има. Всичко просто стана без да се усетим дори и сега съм в унес все едно не се е случило.

Ще се моля за всички хора, които се борят и истински продължавам да вярвам, че има шансове. Приятели не се предавайте, чувала съм за хора, които са се излекували и то не малко на брой. Моето семейство просто нямаше късмет.

Прегръщам ви и кураж!



Тема Re: останах без татко [re: eva_miracle]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано20.06.06 20:00



Моите искрени съболезнования, Ева. Разбирам много добре как се чувстваш, не си сама. И тези въпроси и обвиненията са ми до болка познати, явно са неизбежни. Сигурно след време ще разберем отговорите на някои от тях. Покрай собствената трагедия си задавам въпроси за страданието изобщо - защо има болка и страдание по целия свят, които най-често засягат добри хора? Дали има някакъв смисъл във всичко това или всичко е една жестока случайност....
Съгласна съм с теб, че човек трябва да се бори, защото и аз знам за много излекувани хора. Те просто не пишат в този клуб. Затова пожелавам на всички много сили за борба и много късмет и ако мога с нещо и аз ще помагам. Дано да няма повече такива лоши новини.



Тема Re: останах без татконови [re: vivi7]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 22:20



О, миличка, много, много съжалявам! Ще се моля за душата му ...!



Тема Re: останах без татконови [re: jull]  
Авторket1234 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 07:56



Мила, моите най-искрени съболезнования.
За съжаление тази гадост е много по-силна от нас, но няма да се предаваме, ще се борим.



Тема Re: останах без татконови [re: eva_miracle]  
Авторgal55 (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 08:11



Миличка,много ми е мъчно за теб и татко ти.В този клуб имам чувството,че познавам всички и ги обичам.Ние също се борим от декември 2005г. с гадната болест.Искрено и дълбоко ти съчувствам,просто нямам думи да изкажа болката си.Мисля си ако има Бог защо ни отнема най-обичаните хора?
Кураж,миличка,винаги можеш да пишеш и споделяш,ние сме с теб и те подкрепяме.



Тема Re: останах без татконови [re: eva_miracle]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:16



Приеми и моите най-искрени съболезнования

Наистина е страшна болестта, баща ми също като твоят татко е на 54г. и аз моето семейство продължаваме битката до победата.
Желая ти много кураж, сили и спокоен живот занапред!



Тема Re: останах без татконови [re: eva_miracle]  
Автор nadia32 ()
Публикувано21.06.06 11:03



приеми най-най-искрените ми съболезнования


и аз съм тук, защото татко е болен
и той е млад - само на 58



Тема Re: останах без татконови [re: eva_miracle]  
Автор Бeни ()
Публикувано21.06.06 11:20



Приеми и моите съболезнования!
Много ми е тежко като чета такива новини...
Не знам какво да ти кажа, за съжаление понякога сме съвсем безсилни колкото и да се борим...



Тема Re: останах без татконови [re: Бeни]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 18:32



И моите най-искрени съболезнования. Не знам какво да ти кажа, освен, че докато си спомняте за него и го обичате, част от сърцето му ще живее. Мир на праха му.



Тема Re: останах без татконови [re: nelgina]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано21.06.06 20:32



Много съжалявам за татко ти, знам какво чувстваш, знам, че мъката ти е голяма... Каквото и да ти кажа сега, няма да помогне. Но не е справедливо, не е честно добрите хора да ни напускат толкова рано ......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.