Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема tajno cvetence,защо не пишешнови  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 17:36



tajno cvetence,какво става с вас,защо не пишеш?Дано всичко да е наред.Чакаме да съобщиш новини и силно се надяваме да ни зарадваш.



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: виoлeтa]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано11.06.06 19:52



Вили, благодаря! Не пиша, защото няма с какво да се похваля. Няма подобрение, изглежда страшно зле. Като стане, за да отиде до банята се задъхва /това не знам защо, като проблема е в черният дроб/,и започва да го боли корема, кръста, казва, че му става много студено. Краката са много подути, ледено студени, не издържа и масаж вече, има болки. Почти нищо не яде ..... Спирам до тук! Не питам вече и лекарите, защото знам отговора: "Ами така ще е ...." Не иска билки, други лекарства, нищо ..... и не знам как да му помогна ....



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: tajno_cvetence]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 19:57



и на това трябва да се радваш,че е жив и е до теб.А ние трябвада спазваме максимата-докато дишам,надявам се.Всички,които имаме близки,болни от тази коварна болест трябва да сме много силни,заради тях най-вече.И се моля да ви се случи чудото.Все пак нищо ли не приема?



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: виoлeтa]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 20:12



а химиотерапия правили ли са му,предложиха ли ви изобщо.мога да ти посоча една много добра химиотерапевтка от Исул,да се посъветваш с нея.Ние ходихме при нея,въпреки че сме от провинцията и сме много доволни от нея.



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: виoлeтa]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано11.06.06 21:07



Вили, той пие лекарствата, които му предписаха, но не иска да изпробва нещо различно, за което съм прочела тук например. За химиотерапия казаха, че е много късно, с нея само ще увеличат мъките и страданията му, но по-добре няма да стане. Може и да не издържи, а в най-добрият случай ще бъде в това тежко състояние 3 месеца повече. А и ще се наложи да разбере диагнозата си, което за него ще бъде много страшно. Сега е много зле, но когато говори за нещо често казва : "Само веднъж да ми мине!" или "Като оздравея ще направя ..." Търпи болките, надявайки се, че ще имат край. Така е по-добре за него. Ужасява се от диагноза "рак". Когато прочетох тук за лечение с газ и му споменах, че ще излекува черният му дроб, той възкликна ужасен: "Не, само за газ не споменавай!!! Чул съм, че я пият болни от рак. Повече не ми говори за газ!!!"



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: tajno_cvetence]  
Авторвиoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 21:17



сестра ми е фармацевт и каза ,че в аптеките се продава пречистена газ за пиене.Като четох,че се пие по няколко капки,дали не можеш да му я даваш без да разбере.Аз на твое място бих опитала.



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: виoлeтa]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано11.06.06 21:28



Амииии, да опитам, но...... тя нали има спицифична миризма, дали няма да я усети ....... Ще потърся утре в аптеките, а после ще реша как да му я давам ....... Влагодаря Вили!





Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: tajno_cvetence]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано11.06.06 21:48



Tajno cvetence, газта няма абсолютно никакъв цвят и мирис.
В газта за битови нужди добавят изкуствено миризма на чесън, за да може да се усеща, ако, недай Боже има изтичане на газ, за да не се издушат хората или да не се допусне взрив...
Иначе пречистената газ би трябвало да е абсолютно безцветна течност, без никаква миризма.
Друг е въпросът дали трябва да му я даваш да пие, но, когато човек е толкова зле, вече какво ли не се оптва, с надежда да се облекчи положението му...
Мила, целувам те, пожелавам ви сили и на двамата, да издържите тези страдания!



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: ivaceda]  
Автор tajno_cvetence (тъжна)
Публикувано11.06.06 22:19



Ivaceda, вече не знам и аз какво трябва.......... Лошото е, че не мога да го убедя в нищо. Виждам, че е много зле, знам, че си отива, но ми се иска да не губя надежда, да опитам всичко, но той не ми помага. Днес трябваше спешно да се излезе с колата. И като каза, че той ще кара ..... С големи усилия се качи, хубаво, че караше с 30 км в час ...... В упътването на болкоуспокояващото пише, че не трябва да шофира, но ......... като каза "тръгвай" и не можах да го убедя, че е много опасно да кара. Не му противореча, за да не го ядосвам. Всъщност, лекарите ме предупредиха, че ще е така .....
А вие как сте, как е съпругът?



Тема Re: tajno cvetence,защо не пишешнови [re: tajno_cvetence]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано12.06.06 08:39



Ние...на вид е добре, като се изключи главоболието, което получава от време на време. Още му правим дексаметазон, не можем да го спрем след лъчетерапията, макар че се опитваме, само успяхме да го разредим до 1 инжекция през 3 дни.
Има апетит, храни се добре, чак преяжда, после все до тоалетната тича.Е, то каква храна е - плодове, зеленчуци, плодове, зеленчуци - дето ти остъргва стомаха, може би затова все е гладен, не знам..
И той шофира, но той шофираше и преди операцията, а е бил с тумор 4см. в главата.
Не знам вече как е наистина, другия понеденлник ще ходим на ядрено-магнитен резонанс, тогава ще знаем.
Лекарите казаха да не бързаме със скенера, да не се облъчва прекалено често.
Пък и това направление да го вземем, си беше проблем. Добре че личната лекарка е толкова съпричастна, успя да му намери направление, тия от здравната каса ги цедят, като да ги плащат от джоба си...Така де, как ще има пари за повишаване на заплати на чиновниците, като решат да стачкуват, ако дават направления на болни в нужда?!
КАто му направят скенера ще знаем как е в действителност.
Тревожа се, още повече, защото нямам яснота, какво става...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.