Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови  
Авторgalenn (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 20:00



*Greijo *Моля Ви , пишете ми на galenn@abv.bg



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: galenn]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано03.06.06 14:24



Защо и какво да ти пишем?
Задай си моля те въпросите си, ако имаш такива, за да ти отговорим.
А ако предлагаш нещо - предложи го на всички...



Нема начин да нема начин!

Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijo [re: galenn]  
Авторgreijo (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 20:11



какво те интересува точно незнам .Тук сме анонимни и не се притесняваи да питаш тук ще прочетеш и друго мнение което е важно.Употревяваи рецепти с който се лекува левкемия Остра миебласна левкимйя се лекува по същия начин както НХЛ Преди 18мес.една жена ми изпрати рецепта която е имала успех при тях.Бях дал запитване във весник ДОКТОР и от там са и дали моя адрес.Рецептата е на Мария Требен за лимфни възли.Вземи си книгата там ще намериш това което искаш.Ако ли не ще ти я изпратя рецептата.



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: vesela.bg]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:38



Веси, моля те кажи, освен лимфен възел имаше ли други симптоми? Моят на врата отзад намалява, струва ми се, но се появи под дясната сливица/това е от другата страна/.Този ме боли като го пипам. Извадих си зъба, който е наблизо и беше останал само корен, пих Доксициклин 6 дни, но промяна няма. Ходих при онколог, личен лекар и говорих с друг онколог-всички смятат, че нищо ми няма и въобще не се безпокоят, дори не мислят за нужно да пускам кръвни изследвания. Казват, че сама си правя проблем, те не виждат такъв. Не знам дали да им вярвам, защото преди да открият рака на гърдата 4 д-ри твърдяха, че нищо ми няма. Юли ще ходя на контрола в Онкологията в София, май само на тях вярвам. Доколко имам основание да се безпокоя до тогава, според теб?



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: Дaнeнa]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 12:54



Забравих да ти кажа, че точно този Л.В. отдясно под сливицата не се появява за пръв път.Цял живот се появява и скрива, но не съм му обръщала внимание. Сега е различно, нали разбираш?



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: Дaнeнa]  
АвторKAT (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 13:25



защо да чакаш до юли.Върви сега.Ако не е нещо сериозно поне ще се успокоиш , а ако е недай си боже по - добре е да се открие навреме



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: KAT]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 13:48



Точно този месец не мога да отсъствам от работа.



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: Дaнeнa]  
Авторgreijo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 16:39



При това заболяване л.в.не болят и това е коварното защото не им се обръща внимание.Притеб е от зъбите споко.



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: greijo]  
АвторДaнeнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 17:06



Не знаеш как ми действаш като лекарство! Това е светлинка за мен. Сигурно е нормално още да е подут ЛВ , защото раната в устата ми не е зарастнала напълно, но не е възпалена и не ме боли, в процес на зарастване е .



Тема Re: neho4kinov limfom Tip Burkit -greijoнови [re: Дaнeнa]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано06.06.06 16:12



Ей ти имал ли си болен лимфен възел - та говориш тия глупости?!?!
Питай мен дали не боли лимфен възел - боли, та ти иде да крещиш - така да знаеш?!?!?
Няма да те успокоявам Данена. Моят тумор е там само че от лявата страна , в свивката до ключицата. Образование колкото малко орехче и е болезнено - освен това всичко започна със схванат врат и болки - които нищо не беше в състояние да успокои и намали. Разбра се какво е и че има ТУ клетки след пункция - която ми направи Д-р Гаврилов. Той ме е оперирал преди години и при него продължавам да ходя на 6 мес. на контролни прегледи. След това тумормаркера беше 41 при реф.граница 35.
Това е - отивай на изследване - по-добре сега да се уплашиш и после да се успокоиш, отколкото да е късно. Защото при мен освен лимфния възел открихме и костна метастаза и това всичкото се появява за има-няма 5 месеца.
Затова - марш на изследвания - пък после се успокоявай.....
Извини ме, че не ти отговорих веднага, но съм 4-ти ден след химиотерапия....



Нема начин да нема начин!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.