Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Erpex, Erythropoietinнови  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано02.06.06 17:56



Някой има ли опит с Erpex, Erythropoietin за вдигане на хемоглобина предполагам, че има и други търговски наименования.

Кажете ми как се справяте с докторите за да ви предпишат нужните лекарства? Моят е опит е, че дори когато им казвам, че аз ще си го купя пак увъртат и не ми казват кое е най-доброто. Искам само да ми кажат име на лекарство нищо повече. Все трябва да чета и сама да търся възможности.Какъв е проблема дали не четат достатъчно и не знаят какво е излязло на пазара или просто нехаят?
И при вас ли е така?



Тема Re: Erpex, Erythropoietin [re: eva_miracle]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 18:08



Да, точно така е. Никога никой нищо не поиска да ни каже.
Едичнственото, което направиха беше Операция (срещу заплащане), лъчетерапия (за да е навременна, а не 2-3 месеца по-късно, пак срещу заплащане) и после нищо! Мисля, че пациентите просто не ги интересуват.
Общо взето гледат да си свършат пряката работа, да вземат парите и оттам-нататък пациентите кучета ги яли...



Тема Re: Erpex, Erythropoietinнови [re: eva_miracle]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 18:19



Да, и при нас е така

Баща ми е питал лекаря, какво лекарство да си купи, за да не го боли, а той му казал, че то така щяло да бъде занапред и нищо не му предписал



Тема Re: Erpex, Erythropoietinнови [re: Eлфи]  
Автор eva_miracle (непознат )
Публикувано02.06.06 18:28



Аз съм просто ужасно възмутена от това нехайство, което проявяват. Не стига, че болестта е неизлечима, а те допълнително усложняват нещата и живота на хората. Не ти дават шанс да се бориш, а непрекъснато се опитват да те сломят.
Имам чувството, че ако продължавам да чета от интернет информация за заболяването и лекарствата скоро мога да запиша първи курс медицина.

Сега открих това лекарство за хемоглобина и навсякъде пише, че доктора трябва да предпише дозата. Като знам, че за пореден път ще ме гледат умно направо не ми се стъпва там. И съм склонна да рискувам сама да определя дозата, те така или иначе нехаят.



Тема Re: Erpex, Erythropoietinнови [re: eva_miracle]  
АвторИвaцeдa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 21:23



Ами ние правим инжекции дексаметазон.
Докторът определи една схема, която направо го измъчи-явно недостатъчна доза, защото той все сим беше с главоболие.
Накрая аз рискувах, почнах сама да определям честотата на инжекциите (преди окончателното им спиране се разреждат по схема), за да преодолеем оплакванията.
Истината е, че имаме нужда от лекари, ама де са?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.