Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рецидивнови [re: vesela.bg]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано30.05.08 16:23



Биопсията е от самото образование - първата в Диспансера, втората в лаб. на доц.Гаврилов, който в прав текст ми каза - активизиране на заболяването, беше категорично против операция /явно защото не се знае в каква дълбочина е навътре/, за химио и ЛТ. Що се отнася до ХЕР-а по-вероятно е да е /-/, защото все пак минаха 4 години, но предстои да се уточни.



Тема Re: Рецидивнови [re: N_O6O6]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано30.05.08 16:29



Предполагам, че и твоето е лимфен възел. доц.Гаврилов не препоръчва операции на шийните лимфни възли. Явно е прав, щом при мен се нормализираха лимфите след оная химиотерапия.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: Paдocт]  
Авторbobura32 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 16:31



търся да се комбинирам за закупуване на няколко хапчета фемара защото в диспансера временно няма ако има желаещи пишете svetla_ra@abv.bg



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: bobura32]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано17.12.08 19:12



Аз търсих днес да се свържа с Госпожа Адърска, но не я открих. утре пак ще се опитвам. Явно няма Фемара от доста време. Аз на 25 миналия месец взех без проблем, но сега ще ходя в петък и ми настръхва косата като знам, че може и да няма. И това ли лекарство ще прекъсваме?

Имате ли представа докога няма да има доставки? Някой нещо обещавал ли е?
Моля ви , който има инфо да пише, защото вече не знам какво да правя.



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: tigananka]  
Автор svety7 (непознат)
Публикувано17.12.08 21:23



Днес съпруга ми е говорил с г-жа Данова от министерството.Тя е поискала телефон му за да се обади по късно с информация,но до края на деня не се е обадила. Дано утре има някакъв резултат,поне да кажат ще има ли и кога.Аз имах една кутия,която ми бяха дали хора спряли да я пият, но тя вече свърши - трябваше да взема на 21.11- но нямаше и все още няма. Ако до няколко дни не получат ,аз също съм навита за купуване. Утре ще проверя каква е цената при едни познати и ще пиша тук- преди няколко месеца взех от тях Золадекс на доста по ниска цена.Може и да се комбинираме с някой.Изобщо не ми се дават пари за лекарствата,защото в момента сме много зле със заплатите,но пък не искам да прекъсвам.И без това имам още доста извън ракови здравословни проблеми



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: svety7]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано17.12.08 21:40



аз ще търся утре Велковска в министерството, но разчитам на госпожа Адарска и Захариева за помощ. Аз взех таблетките на мама на25.11, трябваше сега в петък, но пак ще проверя утре в аптеката.
Колкобеше цената на Фемарата? Имате ли идея?



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: tigananka]  
Авторckopпиoн (Нерегистриран)
Публикувано17.12.08 22:06



Извинявайте,че се намесвам,но преди няколко месеца ме попита моя приятелка,която работи в Пирогов дали искам фемара,че нейна пациентка имала Фемара,която продава.Аз пия друг хормон и и отказах,питах две мои близки,които също отказаха.Ако иска някой мога да звънна да я попитам още има ли връзка с нея,защото тя дълго лекува ръката и от лимфен застой.Същата тази мацка ми продаде нолвадекс,който не пиела вече чрез мойта приятелка май на по-ниска цена.Пишете!



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: ckopпиoн]  
Автор tigananka (ондин)
Публикувано17.12.08 22:27



Моля те питай за всеки случай. Защото ако се забавят много ще търся изход да купя таблетки. Просто искам информация за да знам как да действам.



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: ckopпиoн]  
Автор misleading (страстна)
Публикувано17.12.08 22:28



Фемара няма само в диспансера в Младост. На другите места май имало.
Иначе на свободна продажба е около 400 лева - поне така ми казаха.



Тема Re: Фемара - рак на гърдатанови [re: bobura32]  
Автор renetage ()
Публикувано17.12.08 22:29



написала съм ти на лични, пиши ми или ако искаш телефон, утре съм на митинг, ако си от софия може да се видим ще помогна безвъзмездно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.