Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема sokoistiskva4kaнови  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 17:48



какви сокоистисквачки ползвате.Кайете ми някоя свясна и да не е много скапа.Какжо мислите за Elekom?



Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: kaт]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано25.03.06 21:13



Моята е ДеЛонги - беше към 80 лв и не е от най-скъпите. Вземи си по-мощна - това е моят съвет. Хубаво е резервоарчето за "обелките" да е лесно разглобяемо.




Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 21:19



да знам я тази делонги.Тя е само 170вата а Елеком е 300вата и е 37лв което е много евтино и ме притеснява да не е боклук,но в момента покраи тези добавки сам много зле финансово и цената ме интересува



Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: kaт]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано25.03.06 23:55



Тази сякаш ми вдъхва повече доверие, Кат...
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=828101
а и разликата е само 10 лв....знам как хвърчат пари за лекари, за лекарства и какво ли не, но все пак се очаква, че ще ти служи 1-2 години поне....от моята съм си доволна. 170 вата съвсем не са малко, а 300 са още повече




Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 00:27



blagodarq ti Sun naistina mnogo mi haresva no v tarnovo nqma tehnopolis i nqma kak da q kupq



Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: kat]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано26.03.06 09:49



Виж тук - може да си поръчаш:
http://911.bg/a2/offers.asp?p=854876&parent=3113

http://911.bg/a2/search.asp?qs=%F1%EE%EA%EE%E8%E7%F2%E8%F1%EA%E2%E0%F7%EA%E0&submit=%D2%FA%F0%F1%E5%ED%E5




Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: kat]  
Авторsalsa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 21:05



Преди няколко месеца си купих сокоизтисквачка Витал център от рекламите по телевизията.
ЗА БОГА БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ!!!
Голям боклук са. Не си давайте парите. Сега стои на терасата и събира прах.
Пробвах всички приставки, но нито една не прави това, което показват на рекламата. Първо опитах да си изтискам сок от ябълки, понеже нямах в момента моркови. Настъргах 4 големи ябълки, като си приготвих една каничка от 0,500 л. За голямо мое съжаление течността, която получих се събра в чаена чашка. Останалата течност отиде във ваничката за отпадъци. Спокойно можех да наклоня ваничката и от нея да изтече още сок от кашата, която беше се получила. :( Както и да е...
Опитах да си накълцам лук за готвене. С приставката, която беше предназначена за това се получи следното: една част от лука стана на каша-тази, която беше на дъното, а тази част, която остана отгоре - беше на едри неравномерни парчета. По същия начин и приставката, която трябваше да натроши орехите ми за баклава. Онази част от орехите, които бяха на дъното - станаха на брашно, а горната част остана на големи парчета.
Съжалявам, че им повярвах.
На всичкото отгоре не мога да им я върна, защото излиза, че вече съм я ползвала и съм нарушила целостта на стоката и разни такива клаузички. Ако някой проявява интерес - мога да му я подаря .
След тази покупка споделих мнението си с познати и всеки ми каза по някое разочарование от такива продукти, било от личен опит, било от разкази на техни познати. Така, че замислете се приятели къде си давате парите. Приветствам хората, които първо се интересуват от дадена стока, преди да я закупят. Дано моето мнение послужи на всеки, който е решил да си купи сокоизтисквачка.



Тема Re: sokoistiskva4ka [re: kaт]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.05.06 00:25



Моята е Молинекс - 75 лв. Лесно се разглобява и мие, което беше важно за мен. не да върти 2 мин. и после 2 часа да мия. От 1 морков и 1 средна глава цвекло излиза около 350 мл. сок и става точно за 2 минути. Много съм си доволна от нея, пък е малка - не заема много място.
Евтиното винаги излиза по-скъпо, но е и въпрос на късмет.

Лелеле, добре че не си купих и аз от този Витал...нямаше в магазина свободни

Нема начин да нема начин!


Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: vesela.bg]  
Автор Бeни ()
Публикувано29.05.06 08:42



И нашата е Мулинекс.
Не е по темата, но да кажа:
Родих се като открих как лесно да се мие рендето на сокоизтисквачката. Има едни кръгли малки четки, водят се за миене на тави, с твърд косъм са, страшно улесняват.



Тема Re: sokoistiskva4kaнови [re: Бeни]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано29.05.06 14:52



Бени благодаря ти! Аз я чистея с четка за зъби...и въпреки това е много лесна за разглобяване и миене.

Нема начин да нема начин!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.