Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема за vivi7нови  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 19:47



vivi7 благодаря ти за топлите думи. За първи път влизам във форума и нямах голяма надежда, че някой ще ми пише. Макар да съм отчаяна, сега си мисля, че може би няма да съм сама в борбата с ъс злокобната болест. Не владея англ. език, но ще намеря някой да ми преведе какво пише в посочените от теб адреси. Четох малко информация на руски, но там пише такива страшни неща, че съвсем съм сломена. Още веднъж ти благодаря.



Тема Re: за vivi7нови [re: nelgina]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано19.05.06 04:00



Здравей nelgina, и аз погледнах руския сайт и от това, което прочетох, разбрах, че през последните години има големи постижения в лечението на този вид рак - нещо, което не може да се каже за много други видове. Според мен това е обнадеждаващо. Трябва да се въоръжите със сила. Наистина, както каза Лили, не е лошо да проверите как стоят нещата в чужбина, ако имате възможност. Важното е, че има надежда. Не написахте откъде сте, кога е открито заболяването, какъв стадий е и дали сте предприела нещо досега. Мисля, че ще е добре да знаем тези неща ние от форума, за да се опитваме да ви помагаме. Добре е да прегледате колкото може темите, защото ще видите полезни неща - за добавки, за лекари и т.н. И също ако можете ни дръжте в течение какво става, за да не се повтаряме. Аз лично ви обещавам, че ще продължавам да търся, ако намеря нещо важно на английски ще ви превеждам основното, ще правя каквото мога. Зависи и при моя татко как ще се развият нещата, че аз въпреки че се опитвам да вдъхвам кураж, самата хич не съм силна, но докато съм добре ще ви подкрепям.



Тема Re: за vivi7нови [re: vivi7]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 11:17



Здравей vivi7. Прочетох с внимание твоите думи. Заболяването на сина ми беше открито в края на м. февруари, след тримесечно обикаляне по лекари, които обясняваха, че не е нещо страшно, а е от растежа .През цялото това време детето ми крещеше от непоносимата болка. Туморът е на тазовите кости и доста голям поради загубеното време. Приеха ни в "Св. Марина"-гр. Варна. Лекарите там ми обясниха, че е задължително да се проведе предоперативна химиотерапия, но вероятността за операция е малка, защото костта на таза е масивна. Обясниха ми също, че този вид тумор е силно чувствителен на химио и лъчетерапия. Вярно е, че още след първия курс туморът поспадна и болката изчезна. Аз обаче не вярвам, че за сина ми може да има благоприятен изход без оперативна намеса. В момента трябваше да сме на 4 курс химиотерапия, но ни отлагат вече с цяла седмица, заради ниски левкоцити. Стискай ми палци, защото ни предстои контролен скенер. Ако имаш възможност ми пиши .За мен всяко писмо от теб и останалите участници е глътка въздух. Поздрави на всички.
Ps: АЗ съм от гр.Русе.



Тема Re: за vivi7нови [re: nelgina]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано21.05.06 13:55



Не се плашете. Предоперативната химиотерапия, ако не го стопи напълно, то локализира и капсулира тумора и тогава е възможна операцията.
Да пие Бирена мая 3х3 табл. + Герисан 3х1 табл. за левкоцитите и прясно изцедени сокове - цветло+морков+ябълка.
Аз в момента съм на химиотерапия и с тези добавки задържам левкоцитите в норма - не съм отлагана досега.
Пия и Натанал - ама мисля че той не действа на левкоцитите.
Успех в борбата и не се давайте без бой

Нема начин да нема начин!


Тема Re: за vivi7нови [re: vesela.bg]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано21.05.06 14:36



Здравей нелгина,
От това, което пишеш разбирам, че имате подобрение. Много се радвам.В чуждите сайтове, които четох, навсякъде пише за операцията като основно средство за лекуване, а лъчетерапията като съпътстващо. За химиотерапията пише, че понякога и прилагат след операцията. Никъде не прочетох за излекуван само с химиотерапия, но все пак щом си се доверила на един лекар, ще видиш той какво ще каже. Най-важното е, че всичко върви добре. За левкоцитите не се притеснявай, нормално е, ще се вдигнат като изпълняваш съветите на весела. Стискаме палци за скенера и пиши какво е станало.
Успехи мила!



Тема Re: за vivi7 [re: nelgina]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано21.05.06 14:44



Здарвей, Nelgina. Сигурно ти е непоносимо тежко да виждаш как детето ти страда. Кураж, скъпа, синът ти има нужда от твоя кураж! Не губи надежда, бори се заедно с него!
По време на химио- и лъчетерапията потърсете - ако можете да си позволите, естествено, препарата "ДеоДан" - той се препоръчва при химио- и лъчетерапия. Представлява изсушен извлек от клетъчната стена на щам на Laktobacilus bulgarikus. Вярно е, че е много скъп този препарат ( месечно 300лв) , но съпругът ми само за три дни след приемането се почувства така, че за първи път след операцията ми каза : "Когато човек се чувства добре, действа бързо..." .
Продава се от Производителя : фирма "Деодан".
Адресът им в София : бул. "Климент Охридски" 1.

Погледнете чрез трърсачката на Гугъл, там ще намерите имейл и телефони, обясниха ми, че при поръчка може да се изпрати по пощата с наложен платеж.



Тема Re: за vivi7нови [re: nelgina]  
Авторцвeтeлинa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 09:27



nelgina,искам да ти дам един телефон ,да се обадиш и да получиш нужния за теб съвет-трябва да опиташ всичко.0888212395.Не искам да ти пиша подробности ,за да не се приеме ,че те подвеждам.УСПЕХ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.