Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:51 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано12.09.07 09:04



Моля те, дай тази изнформация тук, всички ни интересува!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: САМЕНТОнови [re: vesela.bg]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 06:59



Причината да не мога да напиша информацията е защото когато пиша в това прозорче неможе да превключи на латинеца моята клавиатура. Причината незнам. Искам да ви дам уебсайда от фирмата където го купувам ( там има и други изключително качествени екстрати на много продукти, ползвам ги някои и тях) и да ви кажа, че Саменто действа. Вие ползвате таблетки на котешки нокът. Те не са качествени, нито силни. Те са и от най-лошото качество на лианата от която се произвежда лекарството. За това имате и лошо мнение за самото лекарство. На българския пазар незнам как се внася и от къде, може би някой се възползва от незнанието на хората, възползва се от безизходицата им, от това, че друго не са виждали и не познават, но истински качественото Саменто го произвежда фирма, която директро продава продукта си или ползва само лекари които се занимават с натурална медицина. Аз го купувам и по двата начина. Отново се опитвам да напиша
www.nutramedix.com - и чудо, превключи, ето всичко е наред и можете да отворите уебсайда. Също горещо препоръчвам живите ензими от Германия www.wobenzym.com made in Germant, MUCOS Pharma GmbH. В тях има 2 най-важни ензима които са много важни за всеки човек - Trypsin Chymotrypsin и още 4.Всичко това ми го е изписвал лекар който работи с натурална медицина преди 4 години. След 6 месеца на прегледа нямаше и следа от образувание. Така аз се отпуснах. Дори забравих. Голяма грешка. Моя голяма грешка и небрежност. Тази година обаче имам проблем на другата гърда. Този път е много по-сериозно, но се опитвам да не се паникьосвам и правя същото по същата схема, като съм добавила и много други продукти всички натурална медицина, витамин Б17, кайсиеви ядки отделно, калции, омега 3, кламатски водорасли, хавайска спирулина, коластра на таблетки, витамини силни, прогестеронов крем без парабен, който втривам на определени места в тялото за регулация на хормоните, които са основна причина за рак на гърдата, матката, яйчниците. Ползвам и ароматотерапия (пия я) и хомеопатия.Храната ми е само пилешко, риба, по малко и много зеленчуци, плодове, кисело мляко аз си го квася. Нищо сладко, абсолютно. Ползвам и сол Lo Salt която я има почти навсякъде в Б. и е 66% калии и 33% натрий. Ползвам и зелената обвивка на орехчетата, екстракт, която е пакент на д-р Хилда Кларк. От това съм много доволна, защото предизвика и първата лечебна криза 3-4 седмици след започването. Бях пълна с токсини, мисля, че първия етап мина и поизчистих малко тялото, но има още, още, това е дълъг процес. Ползвам и Овосан, независимо, че разбирам, че има противоречиви мнения също както за Саментото. Аз не задължавам никой да го ползва, само казвам аз какво правя. Купувам го направо от Чехия, защото имах възможност чрез една приятелка която беше за кратко там и ми го купи. Там една купия 90 таблетки струва 113 долара. В Б. го продават много по-скъпо, нямам идея защо, може би използват нуждата на хората и си правят търговията. Аз немога да бъда съдник, но мога да потърся друг начин, а някой може да го намери и по-евтино, стига да има възможност.Мога да ви дав уебсайдове от където да видите ,че продажбата на това лекарство е свободно и няма проблем, да се консултирате със създателя на патентованото лекарство за да определи схемата на ползване. Чувала съм и за други лекарства, но не съм ги ползвала. Ако някой иска и тази информация ще я напиша. Няма проблем, всички сме в нужда и трябва да си помагаме, за да оцелеем.


Редактирано от vesela.bg на 13.09.07 09:36.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Автор Marи (минаващ)
Публикувано13.09.07 19:39



Kaloiana здравей! Би ли казала каква е тая схема за приема на кайсиевите ядки?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
АвторNeli_S (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 13:08



Би ли дала координатите на този лекар? Казваш преди 4 г. ти е направил схемата, сега приема ли?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Neli_S]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 07:11



Той е руменски евреин и не живее в България.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Авторjuke (Нерегистриран)
Публикувано01.10.07 11:52



Калояна,искам да те попитам как си се справила с този проблем в гардата.Аз имам мастопатии.Много бих искала да се избавя от тях.Имам 2 операции.Наскоро открих нова бу4ица.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: питaщ]  
Авторchovek (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 05:46



Имах рак в стадий метастаза в лимфен възел IIB, без повишени маркери, след операции и химиотерапия го пих 3 години без прекъсване. Не знам дали е от него, но и сега съм жив и здрав с нормални изследвания.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: juke]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 15:31



Аз пих Саменто на капки, силен концентрат, което е по-доброто от таблетките Освен това много ме болеше стомаха от тях, за това лекарят който ме лекуваше в момента (натурална медицина) смени със течност, която пък се оказа и по-силна като концентрат и по-добре ми действа, буквално за минути влиза в кръвообращението (малко става топло за около 2-3 минути) Саменто доколкото разбрах има в аптеките на Дар и е същото което аз пия Освен това по лекарско предписание пия и ензими, нещо на което в България хората не обръщат внимание, а е много полезно (аз живея извън България) Ензимите са много полезни и много жени (които аз познавам са се оправили със тези таблетки) По-долу ще ти дам уебсайдове да видиш сама и да знаеш за какво става въпрос Освен това горещо ти препоръчвам и продуктите на Forever, www.foreverliving.com това е на български език и ги има в България Много качествени продукти са, и таблетките и алоето-гел, което се пие разредено малко със натурален сок, може с чай, а може и с вода Препоръчвам ви жълтата туба, аз го ползвам, не е необходимо да се прави в домашна среда, защото при него има специални изисквания (да е на 3 години, да не се полива с вода поне 10 дни преди да се ползва, да е екологично чисто, добре смляно) Може да се използва и за всички други рецепти където е нужно сок от алое, четох из форума разни рецепти, хората търсят
Саментото го пия (в момента съм в почивка) 3 пъти на ден 30 минути преди хранене във около 100-150 гр вода, на бавни глътки, като се започва със 5 капки, няколко дни -2-3, после 10 капки 2-3 дни, после 15 - и максималната доза която се изпива за рак и тумори, изобщо образувания е 20 капки (3 пъти на ден по 20 капки) Повтарям, че трябва да се пие стъпаловидно Когато стигнеш максималната доза така можеш да пиеш дълго време, аз съм пила 6 месеца преди, а сега спрях на 3 месец, защото преминах и на други лекарства и смятам, че става много, но когато ги спра ще се върна пак на Саментото
Сега за ензимите, те са в комбинация със Саментото Има ги в Б, защото получавам информация, че хора ги пият - нямат проблем, но за добро здраве и за превенция срещу болести Търсете има ги
www.wobenzym.com ензимите са Германски, 800 таблетки в една опаковка и се пият 3 пъти по 3 таблетки 30-40 минути преди хранене
Още www.amazon.com ензими Naturally Vitamins Hep-Forte 500 soft, от там можеш да си купиш и по-горните ензими, много по-евтини са от където и да било, а са същите, абсолютно Ще ги ползваш много дълго време, може би година,
Още Omnizyme Forte има уебсайд, но в момента не се отваря поне при мен, въпреки това ето го www.home.bluegrass.net
Обърни внимание и на pH на урината си, дръж я високо над 7, за да се разбият образуванията ти, Ако неможеш със храната, ето таблетките които аз пия
www.drclark.com Alkaline Salts/Minerales Desacidificantes от скоро ги пия, може би от седмица Но диетата е препоръчителна - само пилешко, пуешко и риба, много зеленчуци, домашно квасено кисело мляко, плодове и нищо сладко, абсолютно, много, много малко мед в чая
Също www.biodoctor.hit.bg/cellfood.htm Това е селфут (клетъчна храна) има я в Б по аптеките и струва 54 лева, ползва се така - във чаша вода 200 гр се слагат 7 капки и се пие между храненията когато ти се допие вода, или аз си правя в едно шишенце 600-700 мл вода около 21 капки и цял ден пия, нося я със себе си
Не си задължена да ме следваш, но това правя аз Препоръчвам ти го,
Незнам дали някой от продуктите за които пиша е ползвала Весела, знам, че чете всичко, коригира, тя е на ясно много с лекарствата и хранителните продукти, но ако е пропуснала нещо, да опита, няма невъзможни неща, както пише тя Весела, до сега не си писала нищо за pH някак си се подминава във форума, но това е много важно за всички образувания, Когато е между 7 и 8 тялото се преборва само със туморите и рака, прекъсва се развитието им Също със високи дози натурален калции се повишава много бързо, диета и кайсиеви ядки (или натурални или ползването на витамин В17) Мисля, че храната може да повлияе, но при мен не се получава, за това преминах на по-сериозни неща, като помагам и със таблетките



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Автор kattt_1 (член)
Публикувано02.10.07 17:32



какво по точно трябва да се изследва
рн на урината ли ???? май има и рн на кръвта ама не съм сигурна



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kattt_1]  
Авторkaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано03.10.07 05:02



Да, pH на урината, това е част от лечението на д-р Хулда Кларк В нейната електронна аптека има тези таблетки, не са скъпи, пият се 6 броя на ден по различно време, не пише с храна или без храна, когато дойде Освен това калция вдига pH на урината, трябва да се пият 7 таблетки дневно, имам предвид натурален калции най добрият е от Окинава - Япония, мисля, че го има по аптеките Всички раково болни имат под 7 pH,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.