Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Пак до jukeнови [re: juke]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 08:04



Сигурно не си чела голяма част от материалите във форума Моля те отиди на СПрАВОчНИК НА ТЕмИТЕ В КлУбА, после ПлАН ЗА бИТКА С рАКА, има много статии от Диего публикувани от друго място( 10 на брой), преведени, за лечение, хранене на Ан Фрам, американка, която побеждава заболяването си Ако можеш принтирай си ги, чети ги, разсъждавай върху тях, много неща ще ти се изяснят



Тема До katt_1нови [re: kattt_1]  
Авторkaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 18:34



Да, има pH на урината и pH на кръвта Днес прегледах пак информацията и забелязах, че за кръвта здравата pH е 7,35-7,45, прави се в лаборатория, Нямам идея как може в домашна обстановка, сигурно има начин, но за сега и аз не зная Пише, че до 7 е киселинна, над 7 е алкална, но здравия човек има в по-горните граници и това е правилното Извън това и на горе и на долу е болест

За урината, извинявам се за предишната информация, дала съм на кръвта, за урината е друга таблицата Правилното е 5,8 до 6,8 pH Извинявам се, към всички които са прочели предишното ми съобщение Така е когато човек бърза и недоспива, съжалявам мили жени Дано не съм ви притеснила Ето днес преглеждам всичко от начало и ви казвам, можете сами да прочетете или някой който знае английски около вас да ви помогне, отидете на www.google.com после изпишете Omnizyme Forte, и кликнете на уебсайда който не иска да се отвори по друг начин (и аз така го отварям) Това са ензимите, но на същата страница има прозорец за Coral Calcium и там подробно е написано за кръвта и урината, за храната и начина на алкализиране на тялото Има и таблиците

В България имате много хубава здравословна сол, която ползвам тук (изпращат ми я, защото тук я няма и няма да я има) и горещо ви я препоръчвам Lo Salt която е 66 % калии и 33% натрии Това е готварска сол която алкализира тялото

Още един път се извинявам за допусната от мен грешка, неволно е Благодаря за разбирането



Тема До ДЖУЛ, извинявам сенови [re: *jull**]  
Авторkaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано04.10.07 18:41



Джул, много се извинявам, погрешно съм ти дала информация за pH на урината Моля те виж, изпратих съобщение по-долу за правилните таблици на кръвта и урината Има разлика Урината се прави в къщи, но кръвта трябва в лаборатория Изпратих и начина по който може да се отвори уебсайда, за да се убедите сами във стойностите, храните които алкализат тялото, повече информация, заради грешката която допуснах Още един път се извинявам



Тема Re: САМЕНТОнови [re: chovek]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 16:23



здравейтеима ли някой да пие САМЕНТО при лезий в черен дроби ?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: вяpa]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано27.01.08 17:17



Чувала съм ,че саментото не се препоръчва в такъв случай, тъй като затруднява функционирането на черния дроб.

Има ли желание - има и начин!


Тема Re: САМЕНТОнови [re: dtabak4eto]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 22:29



ЗДРАВЕЙ,К• Саменто действа и като адаптоген - възстановява физическите и психически сили.
Ето само част от заболяванията, повлиявани благоприятно от употребата на Саменто:
понижен имунитет, грип, кръвотечения, синузит, хронични кожни заболявания, уринарни инфекции, туморни образувания, рак с метастази, артрит, исхемична болест на сърцето, кисти, аденом на простатата, астма, полиартроза, хронична умора, херпеси, депресии и т.н.
Как да се АК ТАКА ЧУВАЛА СЪС СИГУРНОСТ ЛИ?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: питaщ]  
АвторRomi (Нерегистриран)
Публикувано01.06.08 22:33



Моля ви за становище, какви са ви отзивите за Саменто, има ли полза от пиенето му, по-добър имуностимулатор ли е от гъбите. Майка ми има рак на стомаха и поема доста неща за засилване на имунната система, ксокове, азиатските комбинирани искъпи гъби. Посъветваха ни да започне Саменто, кое според вас е за предпочитане.
Ще ви бъда много благодарна ако ме посъветвате.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Romi]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано01.06.08 22:39



Romi, на този въпрос няма еднозначен отговор. Отвори темата на пълен преглед и прегледай мненията и сама прецени. Другата отворена тема от теб за Саментото ще я изтрия. Хората от клуба ще ти отговорят тук



Нема начин да нема начин!


Тема Саментото е излекувало 2 онкоболни-казано от джипинови [re: kaлoянa]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано02.10.10 22:15



Днес моето джипи ,което десега дума не отваряше за алтернативно лечение, след като изкара курс по хомеопатия, вече гледа по нов начин . На въпроса ми как да си оправя имунната система , увредена от 50-60 химии, ми разказа за 2 случая на нейни пациенти онкоболни с доказана диагноза , възрастни хора, на които е отказано лечение, вече 5 години се поддържат със Саменто. Не правя реклама на нищо, Саментото се продава в аптеки Лечетел . Явно джипито ми доста се е чудило, дали да каже този факт на пациент. Споделям го с вас, ако някой иска да го пробва.
Желая здраве на всички в клуба.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: питaщ]  
Автор whitelilly ()
Публикувано05.07.11 15:00



Здравейте, дали някой е ползвал този вариант на Саменто с голяма дозировка - 60 капки на ден? На самото шишенце пише до 15 капки. Някакви странични ефекти?








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.