Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: САМЕНТОнови [re: Дopиc]  
Автор *jull** (())
Публикувано04.09.07 23:56



Защо не потърсиш в аптечни складове? Там поне могат да те ориентират. Не съм предполагала, че може да е проблем. В краен случай намери връзка в някоя болница или лаборатория. Там си имат дестилатори.
Ако намеря вода, ще видя коя е фирмата-производител и някакви координати.





Тема Re: САМЕНТОнови [re: *jull**]  
АвторloliO4 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 08:40



Някой ако има познат,който работи в клинична или химическа лаборатирия.Там със сигурност знам,че правят дестилирана вода



Тема Re: САМЕНТОнови [re: *jull**]  
АвторloliO4 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 09:01



благодаря за ценната информация



Тема Re: САМЕНТОнови [re: mimi]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 05:19



Аз използвам САМЕНТО, от 3 месеца. Имам проблем с гърдата. Пия го на капки, екстракт. Лекар който се занимава със натурална медицина ми го препоръча и схемата е 20 капки във 100 мл. вода, 30 минути преди ядене - 3 пъти на ден. Това е най-силната схема, максималната доза. От таблетките ме боделеше стомаха а и те не са толкова силни. Първоначално започнах със 5 капки - 3 пъти на ден, два-три дни, после увеличих на 10 капки, после 15 и така докато стигнах за 1 седмица до 20. Със капките ми препоръча и живи ензими. Те се пият 3 таблетки, 3 пъти на ден, 30 минути преди храна.

https://www.nutramedix.com/ от тук купувам Саменто (и други екстрати) много са чисти и силни.
http://www.wobenzym.com/ от тук купувам ензимите

Също аз ползвам екстракт от зелената обвивака на ореха по рецептата на Хилда Кларк, но не пълната рецепта, защото пия ОВОСАН и смятам, че ако получа лечебна криза ( както и получих вече) няма да разбера от кое лекарство и се страхувам да не си противоречат едно на друго.
Също пия и селфут, капки, които озонират кръвта, нямам идея дали ще помогнат, но се надявам.

На мен лекарят ми препоръча да не ям месо - свинско, телешко, агнешко, и ако мога и никакво. Но все пак пилешко и пуешко, риба в много, много малки количества може. Нищо сладко под всякаква форма. Квасете си бългаско истинско кисело мляко и яжте колкото можете повече, в него има полезни бактерии, няма нужда да пиете пробиотици. Купеното е много лошо и пълно със брашно, желатин и още буклуци. Яжте много плодове и много зеленчуци.





Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Авторflora (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 12:27



Ето още един който пие Овосан.От къде го вземате или Ви го изпращат?Кой Ви го препоръча?Питам а и много други ги интерисува,защото преди време се повдигна въпрос за това лекарство.Овосан се рекламира и дава само от частната пклиника в Добрич.Тази за която писах и която я оплюха във вестника.Аз също от вчера почнах по една капсула да пия.Пиех ги по шест когато се лекувах сега само поддържам.Но пия и други неща.Благодаря за инфото за ензимите и Саментото.Ако не е тайна колко лева е то?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 05:50



Флора, имам проблеми със латинеца, и не мога да ти отговоря, но те моля да ми напишеш е-майла си. Ще ти дам и още информация освен за Овосана.Пила си в малки дози, аз пия 3-3-3, но това го определя онколог за всеки човек индивидуално.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: питaщ]  
АвторKaloiana (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 18:42



Флора не ми отговори, за да ти дам повече информация за Овосан.Аз не се интерисувам в пресата какво пише, а се свързвам направо със онколог, създателя на лекарството, който работи в Чехия. Той прави консултации и по факса, стига да има някой който да ти помогне със английски или чешки.Освен това за всеки отделен случай той прави схема, програма за лечение.Зависи от случая. Колкото и пъти да опитвам, в прозореца на форума, където сега пиша не ми приема латинеца по никакъв начин и това затруднява писането на информация, дони не мога да напиша и имейла си. Това е причината, за да помоля за обратна връзка.
Аз ползвам и витамин В17 таблетки, но има и ампули. Ползвам и Коластра, а също и прогестиронов крем без парабен. Има и други неща, но ако се интерисува някой мога да пиша. В началото на заболяването си ползвах и селен (натурален) в умерена доза. Има много неща които могат да се правят, стига човек да има време и пари. Аз ползвам и ароматотерапия (в България има много качествена швейцарска ароматотерапия и хранителни добавки) мога да ви дам дистрибутора, но аз 2 години ползвам тези прекрасни продукти и трябва да кажа, че те са съкровища за всеки човек. Тези които се предлагат по магазините не стават за пияне, защото не са прочистени и са слаби, не са биоактивни. И не всички продукти от ароматотерапия могат да се ползват за пиене. Това е голяма наука, повече известна в западна Европа и най-вече във Франция и Швейцария. Също ползвам и хомеопатия, тя не е за подценяване, но е във противоречие със ароматотерапията, има несъвместимост, но и тя помага, макар и не на всички болести, поне не вреди. Ако някой се интерисува от всичко това, което съм написала, може да си напише е-майла и ще отговоря, макар и със закъснение, защото аз също работя и съм много зает човек.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaloiana]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 19:00



kaloiana имаш ли скайп? Ще се радвам да обменим опит!





Тема Re: САМЕНТОнови [re: kaloiana]  
АвторФЛOPA (Нерегистриран)
Публикувано09.09.07 19:09



Извини ме,че не ти отговорих,но два дена бяхме без интернет.бяха го спряли.преди малко го пуснаха и сега си проверявам пощата.Аз пия Овосан по една капсула защото от него вдигнах холестерола!Това беше когато ги пиех по шест за деня.Сега го смъкнах и затова пия по една капсула.Още малко и ще ги свърша,но повече пняма пда пия от тях заради холестерола.Ще премина на други.Купих си лиции и мужик корен .Три месеца ще бъда на тях,после други.Витамини вземам на три месеца с повечко калции за костите.Не се притеснявай за мен.Ще се справим.Но Саментото е скъпо както и Овосана.Не мога неприкъснато пда взимам от тях.Всичко е свързано с пари...



Тема Re: САМЕНТОнови [re: питaщ]  
Авторkaloiana (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 01:30



Блага, моля те напиши е-майла си, защото аз имам проблеми със латинеца, незнам защо но немога да пиша в прозореца нищо с латински букви. Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.