Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема До Бранинови [re: бpaнu]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано26.09.11 06:33



Ще се борим, въпреки лошата новина, извинявам се на всички, но пиша от лаптопа защото компютъра ми гръмна така да се каже и докато дойде новия (до 5 октомври) ще се справям тук, лошото е, че цялата ми информация в библиотеката не е тук (лаптопа) и няма как да я дам, но ще се опитам да ти помогна с каквото мога сега

Искам да те насоча към темата ПОлЕЗЕН САЙТ номер 5, чети когато имаш възможност и колкото може повече Не пишеш има ли операция, кой стадий е рака, има ли лъче, химио, какво назначение има от лекари Виждам, че сте се спрели на алтернативи, за това е хубаво да прочетеш последната статия която изпратих с днешна дата и да намерите правилния път според вас
Когато четеш за жито - препоръчвам спелта и лимец, те са противоракови житни зърна
Обърни внимание и на глините - бентонит, зеолит, диатомит - всички те имат различен произход и са много полезни при детоксикация на тялото, защото извличат тежките метали от тялото (всички имаме по много причини) а това са токсини, и щом човек е стигнал до тумори и рак, значи са доста над нормата

За ядките от кайсия - аз си спомням, че в статиите където четох и прилагах се казваше всек иден до 7 ядки хубаво се сдъвкват, но се почва от 2-3 и максимум на ден съм взимала 7 Те имат един натрапчив вкус и с часове се усеща в устата Моите бяха сушени Аз вечер си ги накисвах в малко вода в една чашка и сутрин те ставаха като млечни, като пресни и ги изяждах Трябва да се пие много вода през деня Каквото намерих тук ще ти го изтпратя за информация











от тук се купува вит В17, има и ампули инжекции - леатрил-



на първата страница на клуба има закована тема Алтернативи, там има много полезна информация

ако имаш още въпроси - пиши, успех

Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: До Бранинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано26.09.11 08:47















книжка 41 страници

това са панкреатични ензими които ги препоръчвам, пият се след храна с вода

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 26.09.11 08:53.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано12.05.13 15:37



Здравейте!

Самоинициативно почнах Саменто 3х2 капсули на ден, днес ми е 5 ден.
Обаче не се чувствам добре, .......но не знам дали е от проблема ми защото и преди Саментото съм издивявала от болки....или....незнам възможно ли е от тази висока доза.

Е уж продавачката в магазина ми потвърди че е не може да навреди с нищо и все пак някой има ли мнение?
А колко време трябва човек да пие Саменто та да заключи има ли полза или не?



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Иванина]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.05.13 15:59



А колко време трябва човек да пие Саменто та да заключи има ли полза или не?

Това е свръх индивидуално и относително. Ако мислиш, че е от Саментото спри го за няколко дни и виж дали ще се почувстваш по - добре.

При мен по-скоро гадене се появява ако нещо съм прикачила дозите.

По принцип билки и добавки трябва да се пият повечко време. Обичайно се казва три месеца и смяна.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Ekna]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано12.05.13 16:10



Благодаря за бързия отговор, ще видя какво ще правя!



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Иванина]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано13.05.13 21:06



Сега, искам да ти кажа, че от Саменто до Саменто има разлика и от фирма до фирма. Препоръчвам ти тази фирма, която има качествени продукти и от личен опит знам, че работи. Скъпо е, но е качествено. Мен също ме болеше стомаха от таблетките и алтернативния лекар - преди много години - ми смени с течност лечението, и каза, че течността е много по силна от дозите таблетки като цяло. След това нямах проблем. Моята схема беше следната, във вода, по спомен пиша, около 100-150 мл се слага, започва с 1 капка, три пъти на ден, докато стъпаловидно се стигне до 20 капки. Всеки път 30 минути преди хранене. Писле пиеш тази доза дълго време, аз я пих 6 месеца. Ти може да не спираш, но месечно ще ти трябват поне 2 или 3 такива опаковки. Това което продават във Лечител е също от същата фирма, но много силно разредено и не работи добре за имунната система. Ако лекуваш сериозно заболяване трябват оригинални и концентрирани продукти. Другото е пак измама и пари, далавери, абе печалбарство.



Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 13.05.13 21:08.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано13.05.13 22:35



Нещо не мога да разбера, искаш да кажеш че в Лечител го отварят и фалшифицират ли.
Защото фирмата е една и съща с това което ти казваш че е истинско. Надявам се поне таблетките да са истински да отварят вяка капсула не ми се вижда възможно.
Казваш че най добре е закупено от оригиналната фирма, ще видя дали може да се купи директно от там.



Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано13.05.13 23:28



Не съм писала, че е фалшифицирано, а написах, че е разредено, помисли малко, за тази цена която го предлагат как е възможно да бъде качествено. Фирмите по принцип имат политика различна за хранителните продукти - 1. за Америка, 2. за други държави и 3-то за третия свят с различно качество, според търсенето на дистрибуторите и пазарите и купуват евтиното досущ като оригинала, но го продават на цена която е продаваема за държавата, те не лъжат, продават го на ниска цена, защото и качеството му е такова. Това е търговска политика и е бизнес като всеки друг, който предлага първо качество, второ и трето. Зависи фирмата която го договаря, закупува и предлага на пазара какво ще купи, и тъй като знам цената му видях го с очите си в магазина на Лечител в Халите София, за това казвам, че неможе да е оригинал първо качество и за това ти посочих от къде да купиш и ти, ако имаш възможност, защото аз купувах от оригинала и работи. Нали ме разбра, това е същата фирма, но с много ниско качество продукт, което е със съмнително качество за лечение. С две думи - цената определя и качеството на продукта, както всичко останало, било храна, генетични и оригинал лекарства, хранителни добавки... Ами попитай аптека Лечител защо оригинала е на тази и тази цена, а те го предлагат на тази и тази цена, много под оригинала и какво качество е това, може би трето, но иначе е истинско, просто всичко си е истинско и законно, само, че не върши работа.

По същия начин работят и с хранителните добавки - евтини, но пълни с глина, сено, слама, желатин, пълнежи колкото искаш и ако има нещо минимално от това за което става въпрос, пак е добре, За това често се казва, че не работят, ами как ще работят като няма нищо в тях което да лекува. Преди години 134 фирми които се занимаваха с хранителни добавки им отнеха лиценза и загубиха точно от такива шмекерлъци бизнеса си. Не че няма нови такива, има, но за това пък има гугъл и той дава много информация, трябва да се търси и да се чете, да се пита и разпитва, хората трябва да се научат да бъдат информирани и да не си дават парите ей така на търговците шарлатани. Аз проверявам, сравнявам, питам, разпитвам, трудно се доверявам и се разправям когато трябва.

Таблетките Саменто имат странични действия и това е, че те боли стомаха от тях, за предпочитане е течността, която на всичко отгоре е и по-силна, директно влиза в кръвообръщението.



В България се продават и оригинални неща, но са скъпи.

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (ветеран)
Публикувано13.05.13 23:31



ПРочети и това, ако искаш включи го на електронния преводач



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: САМЕНТОнови [re: Kaлoянa]  
Автор Иванина (непознат )
Публикувано14.05.13 00:26



Аз също питам и разпитвам и трудно се доверявам, Саментото за това и го купих.
Преди да го купя прочетох цялата тази тема и много други теми. И видях че това което се предлага в Лечител е от същата фирма от която е и истинското и качественото.

Казваш не е фалшифицирано, а разредено. Е все някой трябвада го разрежда това нещо. Вариантите са два. Или в Лечител да го разреждат ...или ...да го купуват разредено. След като има качествено и разредено какво значи това, че фирмата произвежда и двете и в зависимост кой от кое ще иска както казваш според възможностите на държавата в която отива дава Саменто с различна концентрация.
Объркана работа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.