Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема рак на костта  
Автор nelgina (непознат )
Публикувано17.05.06 20:32



Скоро поставиха на сина ми диагноза костен тумор. Опитах се да прочета всички мнения във форума, но ми е изключително тежко. Ако някои знае за излекуван тумор на костта, моля да сподели с мен, за да ми вдъхне малко кураж, така необходим ми , за да се боря заедно с детето си.



Тема Re: рак на косттанови [re: nelgina]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 13:30



Здравейте уважаема госпожо!

Казвам се Светлана Здравкова и съм от гр.Сливен.

Аз съм специалист-нутрициолог и ползвам и работя с натурални продукти.Имам опит и с раковите заболявания.

Изпращам Ви информация за един от продуктите, които са 100% натурални и 100% безвредни.Приготвени са по технология, която няма аналог в света.Билките са замразени шоково в среда на течен азот при температура -196градуса, така както са замразени органи за трансплантация, сперма и яйцеклетки.Билката остава жива.А живото се лекува с живо.
Биологичноактивната хранителна добавка “Детокс+” запълва дефицита на биологичноактивни вещества в хранената. Притежава противомикробно, противовъзпалително и имуномодулиращо действие. Препоръчва се при състояния, свързани с нарушени функции на имунната система, при комплексно лечение на СПИН, злокачествени тумори. Препоръчва се при лица, прекарали инфекциозни заболявания и при астенични състояния.

Котешки нокът (Uncaria tomentosa) – притежава имуномодулиращо действие
СЪСТАВ:

Една капсула съдържа:
Котешки нокът (Uncaria tomentosa (Willd.) DC.) 380 мг.

ХАРАКТЕРИСТИКА И ОСНОВНИ СВОЙСТВА НА БАД:

Котешки нокът (Uncaria tomentosa (Willd.) DC.)
Котешкият нокът е дива лоза, която по формата на бодлите и листата напомня котешки нокът. В медицината се използва кората, която съдържа редица оксиндолни алкалоиди (изоптероподин, птероподин, изомитрафилин, митрафилин, изоринхофилин, ринхофилин). Те са с висока биологична активност и спомагат за засилването на активността на имунната система и преди всичко клетките на фагоцитарната система. Именно засилването на фагоцитарното звено на имунитета е един от вероятните механизми на имуномодулиращото действие на това растение, а другият е нормализацията на нивото на секреция на цитокините, т.нар. медиатори на имунитета, които оказват влияние практически върху всички клетки на организма, като осигуряват междуклетъчна кооперация и контрол на вътрешната среда. Те са средство за клетъчно взаимодействие, имунологичен език на общуване на клетките една с друга. Следователно, имуномодулиращите свойства на Котешкия нокът са обусловени както от прякото (чрез стимулация на фагоцитарното звено на имунитета), така и от непрякото (чрез синтез на ендогенните медиатори) действие на различни клетки на организма, участващи в развитието на имунния отговор. Мощният имуномодулиращ потенциал на това растение позволява да го считаме за едно от перспективните средства в профилактиката и в комплексното лечение на онкологичните заболявания. Съществуват многочислени резултати от експериментални изследвания, доказващи способността на алкалоидите на Котешкия нокът да потискат делението на левкозните клетки.
Заедно с алкалоидите в състава на Котешкия нокът влизат и биофлавоноиди, гликозиди, тритерпени, дъбилни вещества, органични киселини, осигуряващи многобройни биологични ефекти на това растение, а именно – антиоксидантно, противовъзпалително, спазмолитично, антисептично, хипотензивно, хепатопротективно, жлъчогонно, диуретично, детоксикиращо действие. Затова Котешкият нокът е ефективен в комплексното лечение на артрити, бурсити, хронични заболявания на стомашно-чревния тракт, дихателните пътища, след понесени оперативни намеси, при гинекологични възпалителни заболявания, нарушения на менструалния цикъл, простатит, при хронична умора и депресия, за повишаване устойчивостта на организма към инфекциозни заболявания.

Биофлавоноиди
Биофлавоноидите са природни полифеноли, в наше време обхващащи около четири хиляди съединения в съответствие с тяхното общо свойство – способността да укрепват стените на капилярите (Р-витаминна активност). Биофлавоноидите притежават широкоспектърна биологична активност, преди всичко детоксикиращо и антиоксидантно действие. Те регулират активността на ензимите от различни класове, агонистите и антагонистите на рецепторите. С това е свързан изключително широкия спектър на фармакологичната им активност, включително и кардиозащитното, спазмолитичното, противовъзпалителното, радиозащитното, антиалергичното, хепатопротекторното, жлъчогонното, антисклеротичното и други действия, включително и регулиране функциите на жлезите с вътрешна секреция. Биофлавоноидите оказват антимутагенен и антиканцерогенен ефект.

ОСНОВНИ ФАРМАКОДИНАМИЧНИ ОСОБЕНОСТИ НА ДЕЙСТВИЕТО НА БАД:

Общоукрепващо
Имуномодулиращо
Детоксикиращо
Антиоксидантно
Противовъзпалително
Антисептично
Стягащо
Диуретично
Жлъчогонно

ПОКАЗАНИЯ:

Препоръчва се:
Като общоукрепващо средство:
Профилактично за повишаване устойчивостта на организма към грип и други инфекциозни заболявания
За съкращаване на възстановителния период след оперативни намеси
За повишаване на жизнения тонус
За профилактика и потенциране на ефекта на медикаментозната терапия:
При инфекциозни заболявания
При астенични състояния с различна етиология
При хронична умора и депресия
При отслабнало функционално състояние на имунната система, предизвикано от различни фактори (въздействие на йонизираща радиация, ултравиолетови лъчи, хиимиотерапевтични препарати, продължителна терапия с антибиотици, въздействие на различни токсични съединения, съдържащи се във въздуха, водата, хранителните продукти – тежките метали, пестицидите, инсектицидите, фунгицидите)
При СПИН
При хронични белодробни заболявания и заболявания на горните дихателни пътища
При заболявания на стомашно-чревния тракт
При патология на репродуктивната система (нарушен менструален цикъл, миома на матката, възпалителни гинекологични заболявания, простатити, аденом на простатата и др.)
При заболявания на зрителните органи (ирит, кератит, конюктивит, язва на роговицата, катаракта, глаукома, миопия, далекогледство)
При ставни заболявания (артрити, артрози, бурсити)
При кожни заболявания
При алергични заболявания (копривна треска, сенна треска, вазомоторен ринит, бронхиална астма и други)
Автоимунни заболявания (ревматоиден артрит, дерматомиозит)
При ендокринна патология (захарен диабет, нарушена функция на щитовидната жлеза)
При онкологични заболявания на фона на проведени химиотерапии, рентгенотерапии.


Това е единият от продуктите, които калцирват туморните и деградирали ракови клетки.

Ако Ви интересува, можете да ме потърсите на телефон:044 8-24-66 GSM 0897 876 220



Тема Re: рак на косттанови [re: Лopи]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано18.05.06 13:48



Госпожо, внимавайте с тази жена, много е напориста и е дистрибутор на някаква фирма. Опитва се да ни зарибява от известно време.
Ако толкова искате котешки нокът си купете или от Лечител или от Вижън.



Тема Re: рак на косттанови [re: ket1234]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано18.05.06 13:50




Редактирано от The Sun /cлънчицe/ на 18.05.06 13:50.



Тема Re: рак на косттанови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 08:40



Някой чувал ли е за това? - http://health-prevent.com/dna_markeri.htm



Тема Re: рак на косттанови [re: nelgina]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 12:37



Здравейте!В сайта на компанията не пише нищо за рака, защото ние споделяме своите резултати и своя опит. Когато се заемем с даден човек, нашата работа започва от там на татък.Ние сме денонощно до него, следим състоянието му, ако трябва променяме продукти.Но за това ние се учим.Това не са продукти, които сам можеш да си купиш и да ги пиеш.Трябва да ти бъдат назначени от професионалист, а това сме ние-ДИСТРИБУТОРИТЕ.Аз знам как действа всеки един продукт по простат причина, че съм го пробвала преди да го дам на някого.Ние полагаме грижи за нашите болни, за което вие се оплаквате от липса на такова от страна на лекарите.ДА, ИСТИНАТА, ЧЕ ТАКИВА КАТО ВАС СА ОТПИСАНИ.Как ще чувствате, когато знаете, че дистрибутора ВИЕ сте човек на когото той давайки продукти е поел огромен ангажимент.Ето това е моята работа- да бъда до хората в най- тежките за него моменти и да му вдъхвам надежда и кураж.Защото резултати има вече стотици.Който ни е повярвал и е правил това, което трябва-сега е жив и разказва. Искам да Ви раркажа, за един човек на име Живко от Ямбол на когото помогнах.Аз съм специалист-нутрициолог и работя с натурални продукти БАД.Имам резултат на рак на панкряса с метастази на черния дроб.40 годишен мъж от Ямбол.Поставиха му диагнозата след 2 годишно ходене по лекари без резултат.Диагнозата я поставиха в София след скенер.Даваха му един месец живот и не предприеха нищо..Хомоглобина му беше 82, кръвното 90на 60 , беше с подут корем и целият жълт като платно.Направих му програма, започна да пие БАД и на 10 ден от приема съпругата му го заведе на изследвания за да го пенсионират като инвалид първа група с предужител.След като резуктатите бяха готови, тя ми се обади за да ми каже, че химоглобинът му е 120, кръвното 120/80.Лекарите са и казали, че те болните преди да починат се подобрявали така.Аз я бях прдупредила да не казва какво пие.Живко започна да ходи сам до тоалетната, започна да се храни нормално, да прави преходи от 300, 400 метра.Състоянието му се подибряваше от ден на ден за изненада на лекарите.Продуктите започна да пие април месец.Пи ги до август и в еди момент реши (искаше да започва работа), че вече е здрав и ги спря.Говорих му и му казах, че още е рано и трябва да продължи на профилактичната доза за това заболяване, но той беше категоричен.На следващата година през март се влоши и почина.Ако беше продължил на профилктичната доза за ракови болни, сега щеше да е жив.В Шумен има резултат на 70 годишен мъж с рак на дебелото черво, избяга от болницата, отказа химио и до ден днешен ( вече девета година е жив и се чувства отлично).Пие противотуморната програма.Има вече не един и два резултата.

Ако решите ме потърсете на тел:044 8-24-66 GSM 0897876220



Тема Re: рак на косттанови [re: ...]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано22.05.06 12:49



Като имаш стотици случаи защо навсякъде все за тоя Живко разказваш, който отгоре на всичко вече бил починал. Айде поразмърдай си мозъка и измисли някоя друга история. Поне имай малко мярка в лъжите си, ще си по-убедителна

хЕмоглобин, а не хОмоглобин



Тема Re: рак на косттанови [re: vivi7]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано22.05.06 16:17



Оставам с впечатлението, че дори "случаите", които разказват дистрибуторите са заучени предварително. Няма да се учудя, ако всички въртят едни и същи истории. Пак повтарям, за всяка работа се иска ИНТЕЛИГЕНТНИ хора, защото иначе будят недоверие.
Лори, няма смисъл да се включваш във всяка тема. Не разбра ли /по никовете ни/, че ние тук четем ВСИЧКО! И когато ни се лепваш с един и същ текст, направо ни изнервяш. Ами, понапъни се поне малко /или при теб е много?!/ и измисли нещо ново. И следващия път да си по-убедителна!



Тема Re: рак на костта- за дистрибуторкатанови [re: jull]  
Автор Kris_l (непознат )
Публикувано22.05.06 16:55



Боже тази жена умора няма. Няма ли модератор/ админ. да й трие такива постове като на въпросната Лори. Тук хората сме се обединили да си помогнем в трудните за нас моменти, да споделяме опит, да се подкрепяме и уповаваме едни на други и такива дистрибутори на съмнителни поне според мен неща/ дано не греша/ са честно казано ... дребни душици. Нали си пуснала там темата си за въпросното нещо. Който го интересува и прецени ще си го купи. Не е необходимо във всяка тема да се вмъкваш!!!
А колкото до Нелгина - кураж и вяра. Много се разстроих от твоята история.
Бъди силна! Детето ти има нужда от теб! И знай, че понякога стават чудеса!... Ще следя нещата около вас и ако получа някаква информация ще пиша. Ще се поинтересувам в Германия как са нещата там- поне някаква консултация да се направи по телефон или факс. Коато разбера ще пиша. Между другото и в Русия са доста напреднали в медицината - поне така чувам.



Тема ЗА JULLнови [re: jull]  
АвторБИБA (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 10:31



Мила Джул, аз си кореспондирам с д-р от ХЕЛТ ПРЕВЕНТ, който 2 месеца вече ми изпраща капки, които мъжът ми пие 3 пъти дневно. Доколкото знам , обаче това лечение е показано за видове рак, но с изричното условие да НЯМА М
ЕТАСТАЗИ в костите!
Мисла, че има химиотерапевтик, който е на РОШ- той е много добър за този вид рак.
КУРАЖ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.