Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: xristina_84]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 12:22



Съжалявам, но доколкото знам това значи да чакате най-лошото...





Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: xristina_84]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 14:13



Съгласна съм със здр.1 - мисля, че надеждата е много малка. Въпреки това не я губи съвсем. Какъв вид е тумора? Консултирахте ли се с поне двама лекари, т.е имате ли второ мнение. Не предлагат ли някаква химиотерапия или лъчетерапия.
Поеми си въздух и не се отчайвай съвсем. Пиши!



Тема Re: рак на косттанови [re: nelgina]  
Автор Paлицa (непознат)
Публикувано13.03.07 19:19



Здравей Нели, как сте вкъщи? Как е Люси? Ходих те ли при доцента?
Излишно е да ти казвам, че ако имате път през Пловдив, трябва да пренощувате или за каквото и да било, сте добре дошли у нас!
Онзи ден помолих майка да ти се обади, но тя само ме погледна и се разплака. Все още не може да преживее случилото се (не съм сигурна че "преживее" е точната дума) и все още плаче

, а и твоята трагедия като майка я съсипва защото е безсилна да ти помогне, а много би искала.
Днес получих известие от ТЕЛК и сега ще се явявам пред комия. Сега сега, след месец. Малко се страхувам, незнам какво да очаквам.

Поздрави! и



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: nelgina]  
Автор xristina_84 (непознат )
Публикувано14.03.07 09:10



минахме през лъчетерапия .пие си хормоналните хапчета.вчера постъпи вболница .тои има катетър от него вече тече само кръв.лекаря каза .че простата е започнала да се разпада.преляхме две банки кръв(.много се отчаял.постояно плаче .явно вече усеща.





Тема Re: рак на косттанови [re: nelgina]  
Авторdesperate (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 09:56



Диагнозата след направена сцинтиграфия ли я поставиха? Ако да може ли да кажеш къде е направена?



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: xristina_84]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:01



Мила xristina не мога да свържа костният тумор с проблемите на простатата. Да не би тя да е увредена от лъчетерапията? Ракът на коститте първичен ли е или е метастази от друг тумор? Аз лично не съм чувала при първичен костен тумор да прилагат имунотерапия.
Сигурно татко ти е много отчаян. Има ли болки някъде? Моят съвет е да си плътно до него и да не го оставяш непрекъснато да се терзае. Кураж, миличка!



Тема Re: рак на костта - за desperatнови [re: desperate]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:07



Нашата диагноза я поставиха след ядрено-магнитен резонанс, но след установяването веднага правихме целотелесна костна сцинтиграфия. Тя е задължителна при съмнения за възпалителен или злокачествен процес в костите. Ние лично правихме сцинтиграфия във Варна, но предполагам, че апарат има във всички областни диспансери и големи болници.



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: xristina_84]  
Автор*Jull* (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:47



Мила Христина, ужасно е това, което преживявате! Не знам какво повече могат да направят лекарите, но ако искаш, погледни в сайта, който ти изпращам. Аз самата го открих преди няколко дни и ми се стори полезен:





Тема Re: рак на костта - за desperatнови [re: nelgina]  
Авторdesperate (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 15:38



Благодаря много.Нас ни карат и двете изследвания да направим.Ако е засегната костта...незнам.Може би ще трябва да се премахне...знам ли.



Тема Re: рак на костта - за desperatнови [re: desperate]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 15:46



Спокойно изчакай и двете изследвания. Ако (не дай Боже) има активен процес в костите, винаги има някаква възможност, ако се налага, да се отстрани оперативно костта. Стискам палци всичко да е наред. Пиши!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.