Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:16 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: nelgina]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 18:30



Здравейте Нелгина
дъщеричката на братовчед ми от около месец е със същата диагноза, тя е на 18г. Правиха и един курс химиотерапия - но са адски объркани и разсроени!
Бих се радвала ако получа някакъв съвет относно лечението, и пътя по който ще трябва да преминат?



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: didi]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 14:53



Мила Диди, моето момче вече 1 год. е с тази диагноза и пътят, който извървяхме ( а и този, който ни остава) е много дълъг и труден. Минахме през 6 интензивни курса предоперативна полихимиотерапия, правихме операция и сега провеждаме постоперативна химиотерапия. Предполагам, че имаш въпроси и за да не ангажираме вниманието на всички с тази рядка диагноза, прати ми твоя имейл. Моят е neligeorg.1@abv.bg
Тъй като много често (ок.15 дни) сме в болница, ако ние ти отговарям, това е защото не съм вкъщи.
Стискам палци! Успех! Чети този форум, оттук ще получите много информация, подкрепа и кураж!



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: nelgina]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.02.07 16:04



Моля ви, пишете тук, а не на и-мейли. Точно затова, че е рядка болест.
Не забравяй, че тук четат много хора, но не пишат. Така ще сте в полза на всички. Никой не отегчавате, който не го интересува това заболяване няма да чете. Моля ви!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: vesela.bg]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 16:34



O'K! Просто не исках да отегчавам никой! Ще пишем тук. Приятно изкарване на срещата довечера. Чукнете се за здравето на всички!



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: nelgina]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:07



Скъпа Nelgina, аз също съм пациент на доц. Соколов и от всичко прочетено до тук мисля, че сме се срещали в клиниката. Аз съм от Пловдив и съм с диагноза диференциран хондросарком и в момента съм с изкуствена раменна става. По време на първото ми постъпване в клиниката в Горна баня, през октомври 2006 год. имаше едно момче /с майка си/ от Русе с диагноза Сарком на Юинг. Ако сме се срещали сигурно си спомняш моята майка Юлия, ако е така ще ми бъде много приятно да поговорим. Поздрави РАЛИЦА - ralicak@abv.bg





Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: Paлицa]  
Авторmegany (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 19:52



Izvinete me,o6te ne sum naiasno -no dnes kazaha na men i maika mi-4e tia -ima tumor na 2 pre6lena na grubnaka i rebro,ima razseiki po belia drob i utre 6te ni dadat -prisudata ot skenera !Tia be6e operirana

ot rak na debeloto 4ervo-sigma s tejka operacia i premahvane na niakoi organi??Preporu4vat ni burzo himio+lu4e terapia!Mislia 4e polojenieto e mnogo zle??Vaprosa mi e -ima li 6ans maika mi ne za ozdraviavane -no pone za zakrepvane na sustoianieto i malko uduljavane na jivota .....ili .......niama izhod i idva nai-lo6ato!Pomognete mi -pi6ete mi-daite ni suvet-da i kazvame li??i kakvo da pravim ot tuk natatuk???MEGANY



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: megany]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.02.07 22:42



Миличка, разбираме много добре че сте адски уплашени. Но това не значи да пускаш един и същи постинг навсякъде с едни и същи въпроси

и после да не четеш отговорите Отговорих ти подробно къде и какво да четеш - за всичко това сме писали много и премного. Дори сме събрали всичко на едно място в "Справочника"...Там е всичко...ми почети малко и избери какви хранителни добавки или билки да вземате. Ние не сме лекари да назначаваме лечение. Ние тук споделяме собствения си опит, като по този начин помагаме на такива като теб - уплашени, да се ориентират по-лесно
Затова моля те, почети и се запознай с нашия опит и сама ще стигнеш до решението. Готови отговори няма! За ефектите от химио и лъчетерапиите също сме писали много...просто прочети...

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: рак на косттанови [re: vesela.bg]  
Автор нyди (непознат )
Публикувано18.02.07 15:18



Вижте драга госпожо виждам, че сте много добра с pc'tata виждам ,че можете много неща.Виждам, че много злоба има във вас може би там произлиза проблема за останалите болни ,че Вие с вашите действия не им позволявате да използват този шанс. Знам, че сега пак ше ме нападнете и ще ми изстриете написаното за да не прочетат останалите каква сте злобна ,а може би защото и вие сте болна и не можете да номерите начин за лечение пък и не вярвате естествено на алтернативното лечение и налагате мнение на останалите болни хора.Не е лие е така?
Между другото този който вярва в мен ще продължи да го прави и знае ,че ще намери лек при мен а на теб оставям да ти тежи на съвестта за болните които искат да се свържат с мен а ти им пречеш.
пожелавам ви всичко наи-хубаво!!!

Нема начин да нема начин!Ок?





Тема Re: рак на косттанови [re: нyди]  
АвторFluti (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 16:02



Ей, мизерник, не ти ли е поне малко неудобно, а? Иди да се правиш на велик лечител-шаман другаде.



Тема Re: рак на костта do Nelginaнови [re: vesela.bg]  
Авторxristina_84 (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 21:57



моят баща има рак на костите .днес ни казаха .че е в терминален стадий какво означава това моля някои да ми обясни






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.