Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема как да се спасим от Лори?нови  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 12:23



Господи, тази жена ни нападна като рака и няма отърване, пъха се навсякъде, започна да си сменя ника,поства едни и същи дълги преписани статии по всички теми, където бръкнеш, тя е там Вече ме нерви, а вас...Какво да я правим...без модератор и като не разбира от дума...че е омръзнала на всички и никой няма да и се върже....просто не я бива за тая работа...отблъсква хората вместо обратното..Ако съм и шеф, ще я уволня, да не ми съсипва бизнеса



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: zdr1]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано15.05.06 12:28



Здр1 и мен ме дразни, но смятам, че най-добрия вариант е да не и обръщаме внимание.
Ще рови тук - там и ще миряса. Важното е да не й се връзваме, че после наистина няма да има откачане.
Не й се нерви допълнително, имаме си и други проблеми.



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: zdr1]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано15.05.06 12:40



Просто не трябва да й обръщаме внимание и да не й отговаряме.
А че непрекъснато ни залива с нови материали - това е добре дошло за нас. Ще си четем и ще се обогатяваме за нейна сметка и то безплатно, защото няма да й купуваме продуктите. Вижте добрата страна на нейната истерия - колкото повече иска да ни покаже, колко много знае - ни помага да научим още нещо за себе си безплатно.
Иначе тук има достатъчно интелигентни хора, които могат да преценят, кой е стойностен и кой не. Дори средно интелигентен човек може да прецени, че АКО ИМАШЕ ТОЛКОВА ЕФИКАСНИ ПРОДУКТИ ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАКА - ДОСЕГА НЯМАШЕ ДА ИМА БОЛНИ НА ПЛАНЕТАТА.
Оставете я да си се гърчи, опитът й ще я научи, че с агресия не става.
Прегръщам ви и се усмихвайте повече

Нема начин да нема начин!


Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: vesela.bg]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано15.05.06 12:54



Факта че я коментираме говори,че и обръщаме внимание.Просто прескачайте всичко писано от нея.



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: zdr1]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано15.05.06 13:58



Съгласна съм с всички вас, момичета.
Наистина, просто трябва да прескачаме всичко, писано от нея, защото тя тръгна с агресия и сега, колкото и да се опитва, няма кой от нас да и се върже.
Имаме си достатъчно грижи и така, тя сама ще се умори и ще миряса.



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: ivaceda]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано15.05.06 14:01



Ами жената/мъжът си казва доста верни неща, така, че както някой писа - възползвайте се. А до продукта, който така и не стана ясен какъв е, едва ли ще се стигне да се купува и така ще миряса.



Тема Re: как да се спасим от Лори? [re: The Sun /cлънчицe/]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано15.05.06 14:42



Моето предложение преди няколко дни също беше да не и обръщаме внимание. Безкрайно досадно е да пълни клуба с теми и по този начин да отдалечава теми, полезни за хората.



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: Baлeнтинa]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано15.05.06 14:54



Да, да оставим жената на мира, да си пише. Очевидно е, че има психически отклонения, тъй като нещата отдавна преминаха границите на нормалното. Тя си е наказана достатъчно, горката.



Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: vivi7]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано15.05.06 15:25



Бе оставете тази комплексарска история. Тя има проблем с "отхвърлянето", т.е. не приема когато някой й казва "не". Да не мислите, че на нея й е лесно. Явно си има доста проблеми в личния живот. Аз бих я посъветвала да отиде на психотерапевт - да поработи първо върху себе си, после да се опитва да работи върху нас.
Проблемът е там, че такива хора обикновено са с нисък коефициент на интелигентност и каквото и да му говориш - то рупа ли рупа!
АМИ НЕКА СИ РУПА, ЩОМ Й/му харесва!

Нема начин да нема начин!


Тема Re: как да се спасим от Лори?нови [re: vesela.bg]  
Автор caмoдивa (тъжна)
Публикувано15.05.06 15:28



но тя наистина е напълнила всички теми с тези писания




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.