Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 10:03



Това което аз съм пробвала и в момента зимам е:БИокалции,Биоцинк,Спирулина.Изключително мощно и напълно безвредно е ХИТОЗАН и КОРДИЦЕПС.Някъде прочетох че има жена която от време на време пише в клуба.Това са продукти на тянши които не се продават в оптеките ,жалко за нас самите.аз ги взимах от една жена която ме излъга с цените и не мога да ви я препоръчам.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: eли]  
Авторбял rapвaн (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 11:28



Аз търсих преди време инфо за тази корпорация в нета. Отваря се само един много смотан сайт на китайски. Смотан защото е с никакво ка4ество и информация. Как да се доверим на подобна "корпорация"? Още пове§е тези билки миналили ли са през някакъв международен ка§ествен контрол? Пълна липса на инфомация в нета, което за мен е подозрително, но в Бг вси§ко върви.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: eли]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано23.05.06 15:04



Имам предложение : тези, които искат даприемаме думите им за "чиста монета", нека си напарвят труда да се регистрират, пак ще е псевдоним, но поне ще знаем, че зад определен псевдоним се крие едно и също лице.
А така : всеки може да си пише тук, каквото си иска...

Аз вече 5 дни давам на съпруга си Деодан. Скъп е, дневната доза излиза 10лв., а трябва да се взема продължително време. Обаче : след първите две прахчета престана да се залежава, много по-мако се изморява, жизнения му тонус рязко се повиши, нормализира се дейността на стомашно-чревния тракт, чувства се бодър, активен, започа да се нормализира жълтеникавия цвят на лицето.

Е, успоредно с Деодан продължаваме алоето, чесновата запарка, пчелния прашец. Мисля да му взема още котешки нокът, водорасли афа и спирулина.

Ох, не знам, как ще се оправяме с парите?!
Но действат, действат!!! А това е най-важното сега...



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 18:13



Боже, ivaceda, толкова се зарадвах, че Деодан ви действа така добре, като че ли аз съм го изобретила! Ами нали точно аз го препоръчах и ме присвиваше "под лъжичката" да не са се променили нещата и да си хвърляте парите на вятъра... Освен това заключавам, че младият Богданов продължава да произвежда създаденото от баща му по най-почтен начин. Не зная от колко време приемата Деодан, но ще видиш, че състоянието на твоя съпруг ще става все по-добре /само да не дръпна дявола за опашката!/. Като си спомня, че бяха лепнали на съпруга ми диагноза "безнадеждан", а после го изкараха "медицинско чудо". Пожелавам ви от сърце да бъдете следващото чудо!!!



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: jull]  
Автор vesela.bg (усмивка)
Публикувано23.05.06 23:44



Jull извини ме, ама в това море от информация /както и в морето от дистрибутори тук/ явно съм пропуснала да прочета за Деодана.
Моля те кажи ми за какво се пие?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
Автор stranichen (непознат )
Публикувано24.05.06 04:04



Ето малко повече инфо за деодана:
http://www.deodan.com/bDEODAN.htm

Разбрах от постовете по-горе, че има ефект от него, но нека някой каже нещо и за Кордицепс (ако го е ползвал). Ето инфо и за него:
http://tiens-bg.com/TIANSHI/pages/A0008/A0008.htm

Конкретно ме интересува с какво още може да се повиши нивото на левкоцитите. Майка ми е на лъчетерапия, но лекарите й препоръчаха да я спре за известно време, понеже нивото на левкоцитите й е спаднало наполовина.
Бях й взел да пие Натанал, но за съжаление не й понася повече от една лъжица на един път. Освен това пие и Олисалвин ( http://www.actavis.bg/Products/Olisalvinsharkliveroil.htm ), но искам да знам и за други доказали се ефикасни продукти, така че всяка информация ще ми бъде от полза....напр. Деодан...Кордицепс...Герисан...кое се намира в аптеките, кое е с поръчка (не съм от София), някаква цена на деодана, герисана и т.н. Знам че сигурно повечето неща, които питам вече са написани в някоя друга тема, но не ми се сърдете - опитвам се да чета колкото мога.
Благодаря предварително и.....добре, че ви има - от постовете в 'клуба' научих почти всичко, което ми трябваше да знам по темата.

Редактирано от stranichen на 24.05.06 04:11.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: бял rapвaн]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 11:33



Да това е вярно твърде малко е информацията на български.Самия сайт на китайски не е предназначен за самите българи.Но има и такива най-вече с търговска цел.Добри са руските сайтове.
Що се отнася до съртификати ДА ИМАТ.Всеки един продукт има ISO 9000-9003.Още ISO/TS 176 със седалище на централния секретариат на ISO в Женева.Всеки един от продуктите е регистриран към Министерството на Здравеопазването.
Само Биокалция има 13 златни международни медала.
Такава е политиката на Пекин не масирана медийна реклама ,а реклама само от потребители установили ефекта на продуктите.
Готова съм отново заявявам да отговоря на всеки интересуващ се по този въпрос на моя имеил evya@abv.bg
Хубавото е че тези продукти могат да се съчетават ъс синтетичните такива.
Продуктите на Тянши са включени през 2001 год. в справочника "Златната книга на Русия".
С успех се използват вече години в Бразилия, Япония Виетнам, Канада,Монголия, САЩ,Тайлант,Южна Корея, Украйна,Малайзия,Русия,Хонконг.
Единствено обаче в Таджикистан е въведено обученение на медиците едновременно с традиционната и нетрадиционна медицина.Каквато е Тянши.
Тук има също лекари които лекуват с тях.Но ние сме големи скептици и матариалисти и упорочаваме всичко което ни попадне.
Аз предлагам като всеки един от вас нещо което е пробвал.Знам сто процента резултата,избора си е на всеки един от Вас.В момента също ги пия.Правяго два пъти в годината вече за профилактика.Излиза ми и по евтино и невероятен резултат.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 11:41



Да аз вече се извиних за това че използвах прягор който ми хрумна на момента.Направена ми бе забележка и се поправих.Казвам се Елена Василева ,живея в София,тел.0899187596.
Няма абсолютно нищо което да ме притеснява да открия както адре са си така и всичко което би убедило някого.Тук всеки е пострадал по някъкъв начин.Аз също.
ащо се отнася до другия прякор "ели",не познавам това лице.Наистина има обаче голяма спекула,и не го отричам.Въобще не ме интересува търговската цел.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: vesela.bg]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 11:44



Що се отнася до морето от дестрибутори е истина.Но аптеките са също дестрибутори.

Аз съм консултант а не дестрибутор,като как и беше името Лори.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: stranichen]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано24.05.06 11:49



DEODANÒ

СУБСТАНЦИЯ; КАПСУЛИ

имуномодулатор на основата на

Lactobacillus bulgaricus strain LB51Ò

СЪСТАВ:

DEODANÒ е изцяло биологичен продукт, лизат на Lactobacillus Bulgaricus "I.Bogdanov patent strain tumoronecroticance B-51" ATCC #21815 накратко наричан "LB51Ò". Биологично-активната съставка са мурамил-съдържащи гликопептиди от клетъчната стена на "LB51Ò", Освен това DEODANÒ съдържа есенциални амино-киселини, нуклеотиди, нуклеозиди, органични полифосфати и други цитоплазмени съставки от клетките на "LB51Ò", които също играят роля в процесите на регенерация в организма.

ФАРМАКОЛОГИЧНИ СВОЙСТВА:

DEODANÒ, с активно действащата си съставка, е мощен стимулатор на регенераторните процеси, по-специално на стромните клетки на костния мозък и e модификатор на неспецифичния имунен отговор.

ПОКАЗАНИЯ:

DEODANÒ намира приложение в хуманната медицина, като имуномодулиращ препарат, който се прилага при следните случаи: - при увреждания в резултат на химио- и/или лъчетерапия при болни със злокачествени заболявания; при реконвалесцентни състояния на организма, след прекарани бактериални и/или вирусни инфекции;

ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ:

Противопоказания за прилагането на DEODANÒ няма. Както се вижда от индикациите, контраиндикации за приложение на препарата не са дори най-тежките увреждания на организма (които обикновено ограничават друга медикаментозна терапия).

СТРАНИЧНИ РЕАКЦИИ:

Не са установени.

ВЗАИМОДЕЙСТВИЯ С ДРУГИ ЛЕКАРСТВА:

Не са наблюдавани.

ПРЕДПАЗНИ МЕРКИ:

Няма данни за неблагоприятно въздействие на DEODANÒ по време на бременност, лактация, шофиране и работа с машини.

ДОЗИРОВКА:

Два - три пъти дневно по 3-6 грама (6-12 капсули)или(1-2 пликчета, суспендирани в 100 ml вода), 1/2 час преди ядене. За деца - по 3 г (1 пликче или 6 капсули) един - два пъти дневно, 1/2 час преди ядене. Продължителността на терапията с препарата зависи от състоянието на всеки отделен пациент и може да продължи с месеци. При всички случаи, обаче, за да получим терапевтичен ефект, приложението на DEODANÒ не трябва да е по-малко от 10 дни. При хронични заболявания и състояния на бъбречна, чернодробна или сърдечна недостатъчност не се налага промяна в дозировката и продължителността на приложението на DEODANÒ.

ПРЕДОЗИРАНЕ:

Поради абсолютната си безвредност, препаратът може да се приема и в много по-големи дози - в зависимост от тежестта на заболяването и/или симптоматиката, която трябва да се преодолее. Това дава възможност да се намери оптималната за всеки пациент дозировка.

ОПАКОВКА:

Блистери с по 10 капсули по 500 mg всяка, 3 блистера в картонена кутия с листовка или пликчета по 3 грама субстанция, 5 пликчета в картонена кутия с листовка.

СЪХРАНЕНИЕ:

На сухо и проветриво, при стайна температура.

СРОК НА ГОДНОСТ:

2 години



ПРОИЗВОДИТЕЛ:
ДеоДан ЕООД, София 1756
Бул. "Св. Климент Охридски" №1
телефони (+359)2 - 720652, 720653, 9712018
факс (+359)2 - 9712018,
E-mail sales@deodan.com

Това е постната информация за Деодан от сайта на производителя. Живея в близост до седалището на фирмата и това ми позволи да отида лично до там. Разговарях с д-с Асен Богданов, синът на проф.д-р Иван Богданов - за състоянието на съпруга ми, за препарата, за начина на доставка.

Д-р А. Богданов ми обясни, че препаратът първоначално е бил регистриран като лекарство,т.е. минал е през "иглените уши" на строги лабораторни и клинични изследвания. После, при вторичната му регистрация, са решили да го регистрират като хранителна добавка, по редица причини, една от които - правото да го продават лично, а не в аптечната мрежа, за да не се оскъпява допълнително. Той и така е достатъчно скъп - месечно лечението с Деодан струва 300 лева, представете си колко би струвал препарата, ако складовете и аптеките си сложат печалбата отгоре.
Научих още, че д-р Богданов има пациенти (още от контролните групи, на които е бил даван безплатно), които са го приемали 10 и повече години - тези пациенти са добре , живи са и до днес.

Много ми се иска да повярвам, че това може да ни се случи и на нас!
Иначе, можете да си го купите или лично, като дойдете в София, или чрез познати, или чрез поръчка до производителя, с наложен платеж.
Всичко това ми каза д-р С.Богданов.
Затова пускам тук точните координати.

Относно Герисан : Отворете сайта на "Велеви-фарма", там има точно описание на действието.
Герисан е относително по-евтин - 10 капсули струват около 4лв. Продава се във всички аптеки, е различните аптеки си слагат различна надценка, трябва да изберете подходящата аптека.
Аз давах на съпруга ми Герисан по време на лъчетерапията, кръвените му показатели останаха в норма, левкоцитите обаче даже малко се повишиха - 10 000. Обаче аз му давах по три капсули Герисан дневно. Сега, след като лъчетерапията приключи, намалихме герисана на 2 капсули дневно, още не съм го спряла.

И още нещо : вчера разговарях с един магистър-фармацевт от столична аптека. Като чу за заболяването на съпруга ми и за това, че вече един месец му давам Олисалвин-акула и имам намерение да го спра (таа пише на опаковката), направо подскочи.
Каза ми : "В никакъв случай няма да го спирате, в никакъв случай!!! Паузи правят здравите хора, които го приемат профилактично. А при него - трябва да го давате непрекъснато, Олисалвин няма странични действия и противопоказания, при неговото заболяване е крайно важно да го приема постоянно".
И така, аз купих нова опаковка Олисалвин-акула . Месечната доза струва 7-8 лева, напълно е достъпа за огромното болшинство болни.

Дано да съм помогнала с информацията, която имам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.