Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: Bили Mили]  
Автор vayaya (Ваня)
Публикувано17.05.06 22:34



Благодаря ти, Вили.
Просто изведнаж започнахме да чуваме от няколко места за тези кристали и затова реших да питам и теб.
Цялата работа ми изглежда малко странно, защото дори и на македонския сайт с продуктите няма нищо такова.
Говорихме с човек, който е купувал Варумин направо от Македония, и оттам е получил заедно с Варумин 1 и 2, тези кристали и чай. А човек като не получи резултата, на който се е надявал, започва да се чуди да не е пропуснал нещо.

Успех на всички!



Тема Re: ket1234нови [re: jull]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано18.05.06 11:05



Jull, съпругът ми пие по едно прахче 5 дни преди и 5 дни след вливането.
На него също не му окапа косата - изкара 6 курса с Кселода и още 3 вливания с 5FU-LV. Сега на 23 предстои последното четвърто вливане.
Не мога категорично да заявя, че е от Деодана. Той пие още толкова много неща.
Снощи защото занесох вкъщи Герисан даже си отнесох и един не много приятен поглед и въпроса - За 10 капсули, колко? Петдесет лева ли?
Но аз бях горда! - само 3,50.............



Тема Re: ket1234нови [re: ket1234]  
Автор nadia32 ()
Публикувано18.05.06 12:06



и аз вчера купих герисан и имаше същата реакция вкъщи...



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Автор nadia32 ()
Публикувано18.05.06 12:25



моля, кажете ми как пиете герисан - по колко таблетки дневно?
вчера писах мейл до фирмата - производител относно дозировката, но нямам отговор
освен герисан, татко пие и натанал - 3 пъти по 3 големи лъжици дневно



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: nadia32]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано18.05.06 12:34



В сайта на фирмата производител пише, че дори и в големи дози Герисан не вреси на организма.
Аз давах на съпруга ми Героисан 3 пъти дневно по 1 капсула по време на цялата лъчетерапия.
От вчера лъчетерапията е приключила, мисля да го намаля поне 1 седмица 2 пъти дневно х 1 капсула, а после 1 път дневно х 1 капсула, но да започна да му давам Деодан и някои други хранителни добавки.

Не знам дали е от Герисана, защото заедно с него той приемаше и други хранителнио добавки, но кръвната му картина се запази много добра по време на лъчетерапията.

И още : от аптека "Санита" на края на Женския пазар в София (на ъгъла на пазара откъм бул. "Сливница" Герисан и всички други препарати и лекарства се продават на складови цени.Поне аз не знам по-евтина аптека в София.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
Автор nadia32 ()
Публикувано18.05.06 12:46



благодаря ти за полезната информация!
родителите ми живеят на бул.Сливница, но точно в тази аптека не сме влизали...сега ще знаем, мерси



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: ivaceda]  
Автор White Raven (непознат)
Публикувано19.05.06 21:38



Бихте ли ми казали Натанал може ли да се пие профилактично от здрави хора или такива, които вземат хормонални препарати?



Тема Re: ket1234нови [re: ket1234]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 17:44



Мила Кет, едва днес успях да вляза в нета и да прочета отговоря ти. Искам да те попитам дали тази дозировка /на Деодана/ е назначена от д-р Богданов или вие така решихте?



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Авторvanja (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 23:14



Може да се взема профилактично от здрави хора, дори от деца (ако успееш да ги накараш да го изпият - силно мирише, а и пари).

За повече информация:

http://www.nvherbal.com/Information/DOC1_INF.htm

Не ми е известно дали противодейства на хормонални препарати. Мисля, че не, но най-добре е да попиташ - и във фирмата производител (България, гр. София - 1680, ж.к. “Бели брези”, ул. “Битоля”, бл. 63, вх. З, ет. 4, тел. 02/ 859 - 50 - 20, GSM 0899/ 60-77-56) и лекари за мнението им.



Тема Re: Списък на препоръчваните добавкинови [re: White Raven]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 09:55



Най-мощните които аз съм пробвала и имат сто процента успех са:биологиченкалций,биоцинк,Биоспирулина,-особено за раковово болните Био ХИТОЗАН и БИО КОРДИЦИПС.извшнете преди пишех под прякор "ТЯНШИ"но реших че нямам право да използвам името на Корпорацията"Тянши".Просто тогава не ми хрумна прякор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.