Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Spe6no-dozirovka na Natanal!нови  
АвторGYG (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 20:37



Molia vi, kazhete mi kolko i kak se vzema Natanal, niamam vreme da procheta vsichko izpisano do tuk, stava vypros za goliam tumor na debeloto chervo s metastazi v chernia drob...v mnogo naprednyl stadij.....
kak se vzema Natanal i predi ili sled hrana? ima li znachenie? kolko pyti po kolko na den????
predvaritelno blagodaria za otgovorite



Тема Re: Spe6no-dozirovka na Natanal!нови [re: GYG]  
АвторNiakoi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 05:14



Znaia samo, che udarnata doza e 3 puti na den po edna lujica. Ne znaia obache dali predi-sled iadene.



Тема Re: Spe6no-dozirovka na Natanal!нови [re: Niakoi]  
Автор vivi7 (новак)
Публикувано12.05.06 05:48



Мисля, че е 15мин преди ядене. В листовкат им пише 3х3, но някои са пили и по 3х5 лъжици като ударна доза



Тема Re: Spe6no-dozirovka na Natanal!нови [re: vivi7]  
АвторTH (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 10:09



По време на химиотерапия с Таксол и Цисплатин вземах 3 Х 3 до 3,5 големи супени лъжици с около 150 мл разреден айрян 20 мин. преди храна.
Сега се поддържам с 3 Х 2 големи супени лъжици.



Тема Re: Spe6no-dozirovka na Natanal!нови [re: TH]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано12.05.06 12:55



Позволявам си да се включа тук и аз с мнение. Всички знаете, че приемам само NATANAL. Вече съм изчела и експериментирала доста с него и съм получавала отговор от фирмата. За такива тежки случаи моето мнение е следното :
1. 4 пъти на ден по 3 супени лъжици - например - 7,12,17,22 часа.
2. 3 пъти по 4 супени лъжици на ден - например - 8, 14, 21 часа.
А можете да пишете и на фирмата.
Успех!



Тема Natanal bez alkohol?Ima li????нови [re: Baлeнтинa]  
АвторGYG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 00:37



Lekarite ne davat da se pie predi operaciata zaradi alkohola v Natanal. Shtial da uvredi oshte poveche chernia drob. Mislim da karame zasega na sok ot cveklo. Niakoj da znae za variant na Natanal bez alkohol????



Тема Re: Natanal bez alkohol?Ima li????нови [re: GYG]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано13.05.06 13:24



Здравей.
Това, което ще ти посоча по-долу е вече мнгократно кометирано, но ще го постна пак, щом питаш.

Аз го правя и му го давам, защото не мога да му давам Натанал по време на лъчетерапията. Пак заради алкохола.
Не твърдя, че замества на 100% Натанала, но той си го иска и ми казва, че бил станал "чесноман". Харесва му и твърди, че му действа добре.

Ако искаш, пробвай :

Обелвам скилидките на две здрави глави чесън. Нарязвам ги на ситни "филийки". Слагам ги в стъклен съд (аз използвам стъклена халба за бира от 0.5л, но можеш да използваш за целта и стъклен буркан). Кипвам в електрическата кана 300мл. вода и веднага заливам чесъна. Похлувам с чинийка.
Това го правя вечерта, оставям запарката да престои до сутринта. Сутрин, като стана, внимателно изливам капките от изпаренията обратно в общата течност, прецеждам и държа в затворен буркан течността. Разделям я на три приема (по около 100мл. всеки) които той пие 10-15 мин преди ядене, три пъти дневно.
Освен това сега, през пролетта, му смилам възможно най-ситно (на чопър) една връзка (5стръка) пресен чесън, които разбърквам с 400гр. кисело мляко 2%. Той много обича чесън и няма нищо против да си го хапва с всяка друга храна.
Наистина, това много облегчава задачата ми.

В началото допълнително обработвах запарката за 2-3 мин на водна баня, но една аптекарка ми каза, че прекомерната топлинна обработка унищожава част от полезните вещества на чесъна, затова сега вече я правя по описания горе начин.



Тема Re: Natanal bez alkohol?Ima li???? [re: ivaceda]  
АвторGYG (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 13:27



Mnogo ti blagodaria, veche misleh,che nikoj niama da vidi vyprosyt mi i dokato si pisala otgovor,az vzeh,che go pusnah kato otdelna tema.



Тема Re: Natanal bez alkohol?Ima li????нови [re: GYG]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано13.05.06 16:44



Дано да се преборите с болестта!
И ние това правим - борим се.
Тук, в клуба има страхотно смели жени и мъже, куражлии, които не се предават. Болестта се бои от смелите, отстъпва. Аз си имам един житейски девиз : ако ти не отстъпиш, знай, че другият непременно ще отстъпи. В случай "другият" е тази страшна, коварна болест. Но не отстъпвайте, борете се - трябва да го внушиш на болния, че болестта не е по-силна от него!!!

Бих те посъветвала да търсиш нужната ти информация с търсачката на гугъл, по ключови думи. Ще изскочат стотици страници с полезна информация. Като откриешсайт, който те интересува, иди в меню "favorites" (четвъртото от ляво на дясно най-горе на прозореца, когато си в интернет), кликни върху него. Първото подменю там е "add to favorites". Кликни върху него и ще изскочат твои лични папки с документи. Кликваш в определената папка, в която искаш да се съхрани някой открит от теб сайт с полезна информацияи това е достатъчно да го съхраниш там. А когато той ти потрябва отново, можеш много лесно и безболезнено да го отвориш, без да се чудиш и тюхкаш "...Къде, по дяволите видях това...".

Е, тия работи аз не ги знаех, добре че дъщеря ми е по-оправна от мен с компютрите, та все ме учи на нови, полезни нещица.

Късмет и не се давайте!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.