Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема УРИНОТЕРАПИЯ  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 14:14



nqkoi probval li e urinoterapiq.Az si kupih knijkata na Malohov i smqtam da probvame s mama.Vie kakvo mislite za tazi terapiq?

Редактирано от *jull** на 30.01.10 17:42.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kat]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано05.05.06 14:34



Здравей!
Важно е какво мисли майка ти. Аз съм твърдо ЗА подобно пречистване - не говоря за пиене и единственото, което може да направи е да помогне. Татко сам искаше да го прави - явно се чувстваше по-добре.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkaт (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 15:02



ами не е много съгласна,но ще я убеждавам.Само че първо трябва да прочета книгата и чак тогава да започна.Притеснявам се само,че пише че е хубаво да се използва собствената урина,а тя като е на химиотерапия можеби отровите ,които и вкарват ще са в урината.
Слънчице ти преди време ми беше пратила разговора си с човек който разбира от такава терапия - можеш ли да ми пратиш координатите му ,как да си пиша и аз с него,за да ме съветва,зощото не е много безобидно лечение.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kaт]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано05.05.06 15:42



Пиши ми на мейла, моля те! galiaiv@bitex.bg

Урината е хубаво да е от малко детенце. Но от хора от семейството също става.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kaт]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано05.05.06 15:44



А и все пак човекът си е лекари го препоръчва като алтернатива, но самият той не се занимава да напътства как да става - по-скоро може да ти каже това което бе писал - най-общо как се прави.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kat]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано05.05.06 15:53



Момичета, говорите за нещо, което ме шокира. Никога не съм чувала за уринотерапия. Моля ви се , кажете за какво става въпрос?
Моят болен е с тумор на мозъка, засега изчистен - така казват лекарите. Стабилизирала съм го с много плодове и зеленчуци, сокове,
Само че предупреждават, че процесът е лош, "обикновено летален изход, малък процент болни живеят до две години" - така са ме наплашили.
Какво е това, дали да не пробваме?
Моля ви, обяснете. Може и в личните бележки, или на е-мейла. Той е в личния ми профил.



Тема Re: urinoterapiaнови [re: ivaceda]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 16:11



stava vapros za le4enie s urina.Az pro4etoh za nego v knigata na Malahov - Bioritmologiq i urinoterapiq.Ne sam o6te mn naqsnoqza6toto trqbva da pro4eta knigata.Op6to vzeto tova sa klizmi , piene na urina i priemane 4rez kojataqno trabva mn da se vnimava za6toto proti4a s ujasni krizi!



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kat]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано05.05.06 16:38



А откъде мога да си купя тази книга? Как точно се казва тя? И колко струва?



Тема Re: urinoterapiaнови [re: ivaceda]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 17:05



Bioritmologiq i urinoterapiq na Genadi Malahov struva kam 7-8lv



Тема Re: urinoterapiaнови [re: kat]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано05.05.06 17:06



Кат, ако си чела това което преди бях предоставила като инфо ще се сетиш, че там ми бяха казали, че няма особен ефект от пиенето на урина, така, че по-скоро действайте с клизмите. Не се старай всичко да е перфектно - нека си яде колкото се може по-непреработени храни, без месо, млечни продукти, яйца, и колкото се може повече течности - особено сок от цвекло. Клизмите се правят понеже когато човек премине на сокове няма баластни вещества , които да помогнат на дебелото черво да си свърши работата - да изхвърли фекалните маси и организмът може да се интоксикира- затова се правят. Хубаво е да се правят - поне хора , които са го правили ме съветваха така - двойни клизми - отначало с преварена вода, в която има лъжичка морска сол и 3-4 капки йод - задържа се около 5 минути, след което вече се пристъпва към клизмата с урина - отначало непреварена, след това преварена на 1/2 и най-накрая 1/4 - но това трябвада стане постепенно - например 1 седмица с непреварена и т.н. В книгата си пише, че може да изпита дискомфорт, затова е добре майка ти да знае какво прави и че не е от най-приятните неща и да е убедена, че е за нейно добро. При баща ми го бях предупредила, че може да го заболи - понеже урината е в няколко хиляди пъти по-силна от солената вода и на това се разчита, че тя ще изсмуче паразитите, които се загнездват в дебелото черво и от които се развиват полипи, а оттам и тумори. При татенцето ми нямаше болка - всичко си мина добре, но все пак подготви майка си. Като се изкара водата и се пристъпи към клизмата с урина там вече има техника - понеже дебелото черво е П-образно то тя трябва да премине из цялото черво - затова човекът ляга постепенно наляво, задържа, след това - надясно и т.н. Има го описано и някои материали се преповтарят. На мен личном и допада "Пречистване на организма в домашни условия, понеже в някои негови книги като "Рак и тумори" е написано доста неясно или може би е препълнено с инфо. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.