Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 06.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Методът на Шевченко?  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 20:04



Някой има ли опит или впечатления от лечение на рак по метода на Шевченко?



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: jull]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано29.04.06 20:22



kakvo predstavlqva tozi metod?



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: kat]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано29.04.06 21:05



Ето какво намерих из руските сайтове за този метод на Николай Викторович Шевченко:

Това е смес на водка и нерафинирано слнчогледово масло.
Налива се в буркан 30 - 40 мл олио и 30 мл 40-градусова водка, плътно се затваря и се тръска 2-3 минути, а след това се изпива на един дъх, преди двете съставки да са се разделили. Приема се 3 пъти на ден 15-20 минути преди ядене и толкова не се яде и пие след приема. Пие се 10 дни подред. След първата и след втората десетдневка се прекъсва за по 5 дни, а след 3-тата се прекъсва за 2 седмици. Курсът се провежда до пълното излекуване или в продължение на 3 години. Това лечение изисква съвършенно различен начин на живот. Забрани - да се спазват строго дозите, времето за пиене и почивките. Методът изисква лечение само с тази смес. Забранени са процедури за загряване, дихателни гимнатики, йонизиране на въздуха, приемане на други противоракови средства, антибиотици, хормони, имуностимулатори, биоенерготерапевти. Според Шевченко, човек трябва да е убеден в истинноста на лечението, за да го прави. Храната не бива да сдържа млечни, киселомлечни и сладки храни. Зеленчуците - в суров вид. Повече разходки и въздух. Трябва болният да знае истината за заболяването си.
Това е в общи линии. Ето и едно място, където има подробности на руски

vetinpharm.com/interes/shevch1.doc



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: Baлeнтинa]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 08:28



Благодаря, Валя, самата аз съм запозната на теория с метода, но е хубаво, че чрез посочения сайт даваш възможност на повече хора да разберат за него. По руските сайтове има преведени безброй случаи на излекувани в последен стадий на рак - когато всяко друго лечение е безрезултатно. Мен всъщност ме интересува дали някой от посещаващите този форум е опитвал този метод и какви са резултатите.



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: jull]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано27.05.10 09:19



Виждам, че отдавна никой не е писал тук! Някой от вас пробвал ли е този метод? Разкажете повече!



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: benzar]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано27.05.10 10:06



Ето ти мнение от тази година за Шевченко, но в темата за Ставринола.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: Buba67]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано04.06.10 13:25



Благорадя, прочетох, че може през почивките от олиото+водката, може да се приема метода с газта, а заедно с газта може ли да се приема отрова от син скорпион. Идеята ми е да съчетаем 3 те мотода!



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: benzar]  
Автор toje_to (непознат )
Публикувано04.06.10 15:04



Уважаеми(а) benzar,не водка,а чист 95% спирт.Водката е слаба и не действа както трябва и не само.



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: toje_to]  
Автор benzar (from BG)
Публикувано04.06.10 16:11



Аз от страницата на Шевченко четох, че сега е променил рецептата и препоръчва 40 градусова водка.
Ето и линк:


Не знам вече на кого и в какво да вярвам.

Редактирано от *jull** на 04.06.10 16:36.



Тема Re: Методът на Шевченко?нови [re: benzar]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.05.11 20:11



В първия постинг на тази тема е казано почти всичко важно, но нека да уточня някои подробности:

Ето режимът на Шевченко:

Спиртът (водката) и нерафинираното олио са в количество 30-40 мл на прием 3 пъти дневно.
Препоръчва се обаче 35 мл водка и 40 мл олио, защото част от сместа оставят по стените на съда, което намалява дозата (а тя не бива да е по-малка от 90 мл+90 мл, защото няма да има лечебен ефект).

Приема се на 3 декади (10-дневки) с интервал от 5 дни след всяка.
Три декади правят 1 цикъл. След всеки цикъл се прави голяма пауза от 10 до 21 дни. Отначало е добре тя да бъде от 10 дни, а с подобряването на състоянието може да се увеличи до 21 дни.

Схема на прием:

10 дни олио + спирт, 5 дни почивка
10 дни олио + спирт, 5 дни почивка
10 дни олио +спирт, 2 седмици почивка

и после отново по същата схема – може да продължи 2-3 г. (според състоянието на болния)

Хранене

За храната много е важно да се изключат всякакви захарни храни, вкл. и плодове, защото при злокачествени процеси в тялото, туморите се хранят основно от изразходваната глюкоза.

Шевченко забранява:

- сладки плодове (ябълки, ягоди, круши, портокали...)
- каша от грис
- захар и захарни изделия (вкл. и мед)
- цвеклото и морковите (вкл. и сокове от тях)
- картофи
- хлебни изделия (вкл. макарони, брашно)
- свинско месо
- сол (или да се ограничи до минимум)

Препоръчвани храни от Шевченко са:

- всякакви зеленчуци (препоръчително зелени)
- пилешко (по възможност домашно)
- риба (препоръчана варена или печена, но не пържена)
- яйца
- мляко
- изкиснато сирене
- овесена каша, каша от елда и пр.
- лук и чесън, зеле, магданоз в големи количества

По-рядко: мляко, извара, сметана

Вода може да пие след изпиване на сместа, но да е няколко глътки само, след 20 мин. може и повече. Ако пие минерална вода, е добре да е „Горна Баня” или „Хисар”.

Забраняват се всякакви други методи на лечение, включително народни, както и имуностимулатори от всякакъв вид. От лекарствата се допускат само обезболяващи и сънотворни и то по лекарска препоръка.
Да се има предвид, че в началото може да има т. нар. "лечебни кризи", които изискват време за преодоляването им, но лечението не бива да се спира.


Тук може да се прочете също:



А това е сайтът на Шевченко - има статии, форум, както и възможности за въпроси към самия Шевченко (така поне пише):



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 26.03.12 11:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.