Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЩАСТЛИВА СЪМнови  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано21.04.06 13:13



Четери месеца откакто ни сложиха диагнозата и неискаха да му правят нито химио ,нито операция,нито лъчетерапия.Изпратиха ни в къщи да дочакаме края и направо в очите ми дадоха срок 4-6 месеца.Днес скенера на белия дроб показа,че няма нито една нова метастаза,рака не е пораснал с нито един мм,даже линфните възли са се стопили значително.Лошото е че има малко събрана вода в дробовете.Докторката каза,че е още е много малко и да искаме да ни изпишат в онкологията антибиотици.На този етап можело да се лекува с тях.За това го боляло от ляво.иначе бял дроб не болял,особенно ако няма метастази,които да претискат незнам вече какво.Колко и да е лошо това аз съм щастлива.Колко малко ни трябва да ни направи силни и усмихнати. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРИЯТЕЛИ за подкрепата.Тази седмица бях толкова уплашена и нещастна.БЛАГОДАРЯ за силата,която ми дадохте и вярата с която ме заредихте.За първи път чувам доктор да ми каже,каквото пие да продължава да го пие защото явно е повлияло.Може понататък да се влоши състоянието му но сега по-голям подарък за Велигден несъм получавала.Нали съм Величка.
Имам само един въпрос.Какво да предприема като алтернативна медицина за тази вода?????



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 13:39



много се радвам вили за вас.,но тази вода не е много хубаво,че я събира.за антибиотиците също не съм много сигурна и за това питай и някой друг.иначе щом е малко се пият диуретици/хапчета за отводняване/.искам да знаеш,че моето мнение не е на специалист и се въздържам от съвети за да не объркам нещо.съвета ми е да търсиш няколко мнения.колкото до това дали боли бял дроб-татко го болеше.вили не знам дали те питах вече някъде,но как откриха рака-какви бяха симптомите на съпругът ти



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
АвторDiana (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 13:40



СТРАХОТНА НОВИНА, ВИЛИ! Много се радвам за вас и наистина вярвам, че понякога се случват чудеса!Особено, когато човек се бори и обича



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
Автор eli_bel ()
Публикувано21.04.06 13:48



Много се радвам за вас Вили! Ако знаеш как чаках няккава новина от теб, много ме зарадва заглавито на темата ти !



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано21.04.06 13:55



Слава Богу, Вили Как ми се беше свило сърцето за вас и ровех в темичката дано се включиш с хубави новини. Отдъхни си и само напред с усмивка!



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: The Sun /cлънчицe/]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 14:15



i az mnogo se radvah za teb.Dano taka da prodaljava i za napred



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: kat]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано21.04.06 14:24



Видя ли момиче, че си заслужава само заради тези щастливи моменти да стискаш зъби!
Много се радвам за вас. Да знаеш, че занапред всичко ще е така хубаво.
Весели празници и бъдете здрави!



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
Автор Бeни ()
Публикувано21.04.06 14:49



И аз се радвам с вас!
Думите на лекаря винаги имат тежест за пациента, добре е, че е чул положителни неща, така и той ще е още повече обнадежден!



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: ket1234]  
Автор Bили Mили (надявам се)
Публикувано21.04.06 15:04



Благодаря,че сте до мен и в лошите и в хубавите за мен моменти.Радвам се да споделя с вас щастието си и се моля на Бог всеки да се похвали с нещо.За Нано.Откриха рака случайно.Кашляше по малко и тъй като не се чуваше нищо на слушалка му направиха обикновенна снимка за съмнение за бронхоплемония,а пък то какво се оказа.Тогава му поставиха диагнозата с 3Б стадий.На другия ден направихме скенер на главата за всеки случай и вече ни записаха 4 стадий.Тогава и ни пратиха в къщи да мрем.Чак когато разбрах ме за диагнозата започна да го боли главата.Сигурно от притеснение нещата се влошиха за кратко време.Легна на легло и нищо не помагаше за главоболието.Отидохме при тибетския лечител имаше един момент в който ме накара да изляза и му беше говорил за силата на духа над тялото и незнам още какво,но знам,че нещата коренно се обърнаха.СЪпругът ми излезе зареден с надежда и тогава сякаш тръгна на подобрение ако мога така да се изразя в неговото положение.Благодарна съм му за това.Ние неискаме и повече.Така да си остане,само да не е по лошо.Сега пие някакви лекарста болкоуспокояващи и по малко го боли.Едно разбрах.СПОКОЙСТВОТО И ВЯРАТА ЧЕ ЩЕ СЕ ОПРАВИ ГО ДЪРЖИ.иИ най малкото притеснение довежда до някаква болка и влошаване на състоянието му.От сутринта не е пил никакво хапче,а няма вече болки и пак има апетит.Само да знаете какво количесто погълна на обяд.И всичко като чу резултата.Тибетския лечител ммай има право,че духа може да влияе на материята.Още веднъж ви благодаря за съпричастността.Да може да видите децата как плачат от радост и го прегръщат особенно малката.Нищо не разбира само знае че тати не е по зле.



Тема Re: ЩАСТЛИВА СЪМнови [re: Bили Mили]  
Автор The Sun /cлънчицe/ (/мама на Гери)
Публикувано21.04.06 15:13



Да може да видите децата как плачат от радост и го прегръщат особенно малката.Нищо не разбира само знае че тати не е по зле.



Разплака ме, Вили....дано Господ му даде живот и здраве на съпруга ти и на всички у дома, за да може тези дечица да израснат обгърнати с много обич и топлина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.