Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема HELPнови  
Автор_denni_ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 16:19



Kak ot rentgenova snimka moje da se razbere dali 4ovek ima rak na kostite?
Nqkoi moje li da mi pomogne?



Тема Re: HELPнови [re: _denni_]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 19:45



Това може да каже само лекар- рентгенолог. Иначе се прави сцинтиграфия на кости и оттам се вижда дали има негативни натрупвания. Не се паникьосвай, иди си на лекаря да ти разчете снимката



Тема Re: HELP [re: Mилa]  
Автор_denni_ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 20:16



От малък град съм и тук няма много специалисти.Наистина съм много уплашена,преди година и половина имах проблеми за седмица с коляното, сега от около 5 месеца пак ме боли кракът и не минава.На снимките уж нищо няма,но продължава да боли.Възможно ли е да са толкова некомпетентни,че да са пропуснали ?



Тема Re: HELPнови [re: _denni_]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 21:40



От рентгенолог знам ,че когато ракът се види на рентгенова снимка е доста напреднал. Направете си допълнителни изследвания, отидете на травматолог. Вие търсете лекарите, отидете в по-голям град(зная ,че не всеки може да си го позволи по финансови причини).



Тема Re: HELPнови [re: мaя]  
Автор_denni_ (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 22:46



А къде мога да си направя снимка на която ще се разбере какво ми има.Живея в североизточна България,предполагам че има някъде наблизо.
Предварително Благодаря на всички които ми пишат



Тема Re: HELPнови [re: _denni_]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 11:07



На колко години си... защо си слагаш диагнози.. може да е артрозно и какво ли не и да те боли...ако толкова се тревожиш, отиди в най близкия по-голям град при специалист, направи си снимка и се успокой..а преди 5 години ако са пропуснали нещо, до сега чудо да е станало... така че се успокой и действай..



Тема Re: HELPнови [re: _denni_]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 11:11



Извинявай, не съм ти прочела внимателно постинга, ако си млад човек , трябва да търсиш причината и да ти се помогне ако си на възраст може да те боли от изменения с възрастта...остеопороза, гонартроза и кво ли не...



Тема Re: HELPнови [re: здp1]  
Автор_denni_ (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 11:33



На 18 съм,и проблемите ми са от 5 месеца,не от 5 години.А колкото до "специалистите"-ходих при двама които уж са добри,а така и не ми казаха какво ми има,толкова и внимание ми обърнаха
Къде мога да си направя цветна снимка или там каквато трябва?
Мога ли да имам остеопороза или гонартроза на 18?



Тема Re: HELPнови [re: _denni_]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 11:38



Пробвай да зададеш въпросите си и в клуб "Медицина" - може би ще се намерят лекари, които да ти отговорят компетентно и да те насочат към свои колеги.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.